Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gorenjci so škrti in neprebavljivi

Gorenjci so škrti in neprebavljivi

Od vseh pokrajin še najmanj maram Gorenjce. Toliko se ima za povedat čez Štajerce, pa Dolenjce, da smo zapiti pa bla bla bla… pa p3sda poglejte se Gorenjci, kako grdo se spakujete ko govorite, pa škrti ste kot sto mater, poznam 5 Gorenjcev, pa vsi so škrti, čudni, pa pametujejo in se spakujejo da se kar kadi.

A ni ta tema že včeraj bila obdelana? Morda bi pa še kdo drug moral biti obdelan, hm.

Res kroži fama naokoli, da ga Štajerci in Dolenjci radi cuknejo.Saj imajo tudi svoj vinček…

Me pa čudi, da Brici ne slovijo kot alkoholiki. Pa toooliko dobrega vina imajo, poleg tega pa polno slavnih in kvalitetnih vinarjev…Kristančič, Klinec , Ščurek, Simčič…pa še kdo.

Kje pa so slavni vinarji iz vrst Štajercev ali Dolenjcev?

Lej jo, dolensko pjanko. Gorenci se ne SPAKUJEMO, ko govorimo, ejga, baba prstjena!

Meni so Gorenjci pa zelo všeč. Realni, delovni, resni.
Ne zanimajo jih neumnosti, kot ljubljančane, ki so zafnani. Niso menefregisti kot primorci. Niso pijanci kot štajerci. Niso depresivni kot dolenjci.

MENEFREGIST je rekel hahahaha, bravo si pravi intelektualec hahahaha.

P.S. Gorenjci so veliki pijanci, ga cukajo na veliko, leni so pa tudi ravno toliko kot ostali

Zoprn folk
. zelo nevoscljiv, da o skrtosti ne govorimo.

Vsa Slovenija, razen Obale, je ena velika kmetavzarija. Najbolj zahojeni so Štajerci. Govorijo in obnašajo se kod zadnji runklji.

Avtor/ica – čestitke za posploševanje slabe izkušnje na celotno populacijo, tako se dela.
Kot Gorenc lahko rečem, da nič od tega ne velja popolnoma nič bolj, kot v vsaki drugi regiji.
Če imaš pa ti slabo družbo, pa to ni problem ostalih.

Da se grdo spakujete pa lahko posplošimo na vse gorenclje

Meni se v glavnem zdijo škrti, zelo preračunljivi in tudi ne preveč prijazni.
Sigurno niso vsi taki. Kar sem jih spoznala, je bila taka večina ( 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}).
Vsaka pokrajina ima neke značilnosti glede prebivalcev, to je dejstvo.

Gorenjci so predvsem zahrbtni in nevoščljivi. Fuj podn od ljudi.

Ma lej tku ti bom reku. Men so zlu fajn Gorenjci, ubistvu so mi vsi fajn.

Ni važno s kere pokrajine prihajaš, važnu je kakšn člouk si. S tabo avtorica, bi se blu verjetnu tud težku kej zmenit, čeprou si Dolenjka, poznam takih toksičnih ljudi tud pri nas na Dolenjskem dosti, ampak je večina ljudi zelu vredu.

Da se grdo spakujete pa lahko posplošimo na vse gorenclje
[/quote]
Seveda lahko, a ni rečeno, da to tudi drži. Ker v bistvu nimaš pojma, si pač pomagaš s posploševanjem. Mogoče to pomaga, da se sam(a) počutiš bolje, ampak verjemi, s tem ne boš nad sabo dolgoročno prav nič manj razočaran(a). To da tlačiš druge dol, tebi ne pomaga popolnoma nič.


Seveda lahko, a ni rečeno, da to tudi drži. Ker v bistvu nimaš pojma, si pač pomagaš s posploševanjem. Mogoče to pomaga, da se sam(a) počutiš bolje, ampak verjemi, s tem ne boš nad sabo dolgoročno prav nič manj razočaran(a). To da tlačiš druge dol, tebi ne pomaga popolnoma nič.
[/quote]

Zakaj si sploh tako smrtno resno vzamete k srcu neka mnenja na podlagi nekih stereotipov – razen, če zaradi tega, ker prepoznate del resnice v zapisanem.

Zakaj si sploh tako smrtno resno vzamete k srcu neka mnenja na podlagi nekih stereotipov – razen, če zaradi tega, ker prepoznate del resnice v zapisanem.
[/quote]

Preprosto, ker resnica boli. In ja, lahko potrdim, da smo gorenjci res taki. Na naši vasi so vsi škrti in privoščjivi, da se kadi.

Preprosto, ker resnica boli. In ja, lahko potrdim, da smo gorenjci res taki. Na naši vasi so vsi škrti in privoščjivi, da se kadi.
[/quote]
Poj si pa ziher iz Žabnce ali Šenčurja 🙂

Zakaj si sploh tako smrtno resno vzamete k srcu neka mnenja na podlagi nekih stereotipov – razen, če zaradi tega, ker prepoznate del resnice v zapisanem.
[/quote]

Prav veliko si ne jemljem k srcu, me pa vedno pogreje tole posploševanje kar povprek, pa ni važno, kaj je tema. Na vseh področjih se folk poslužuje tega in poskuša nekaj dokazat. Dokaže pa samo svojo nevednost.

Tiho ti kurvetina smotana

Sem tu prebral na tem forumu, da Gorenjcem pravijo, židje iz Gorenjske. Zato jih ljudje ne marajo. So skrti, bogata regija, denar spoštujejo in itd.

Gorenjci bogati? hahahahaha, ta je pa dobra. Mogoče edino Cerklje so malo bolj zaradi aerodroma, vse ostalo je revščina in zakreditiranost do amena. Gorenjci ne znajo dobro z denarjem, so vsi zakreditirani, jih poznam ogromno.

Gorenjec se bo zakreditiral, da si kupi novo fasado in avto, v hiši jejo pa 1 teden star kruh in hodijo na rdeči križ.

Gorenjci bogati? hahahahaha, ta je pa dobra. Mogoče edino Cerklje so malo bolj zaradi aerodroma, vse ostalo je revščina in zakreditiranost do amena. Gorenjci ne znajo dobro z denarjem, so vsi zakreditirani, jih poznam ogromno.

Gorenjec se bo zakreditiral, da si kupi novo fasado in avto, v hiši jejo pa 1 teden star kruh in hodijo na rdeči križ.
[/quote]

Uradne raziskave pravijo da je regija v povprečju najbolj premožna

Bo ena dolenska pjanka in radodajka tle gobec gonila… Pober se u svojo klet, pa si rajš še kkšen liter po grlu stoč.
Fuj, dolenske pjanke in lenuhinje!

Uradne raziskave pravijo da je regija v povprečju najbolj premožna
[/quote]

Nimaš pojma, najbolj bogata naj bi bila po uradnih podatkih osrednjeslovenska ampak to ni, ker ima največ dnevnih migrantov in zvišujejo bdp, v resnici je najbogatejša obalna, potem novo mesto z okolico in šele potem osrednjeslovenska. Gorenjska je čisto povprečje.

New Report

Close