Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Etericna olja – ali pomagajo ali je to spet neka nategancija?

Etericna olja – ali pomagajo ali je to spet neka nategancija?

Pozdravljeni!
Zadnje case se zanimam o etricnih oljih in njihovih ucinkih, vendar me zanima, ce res pomagajo. Npr. cajevec za pomiritev aknaste koze, potem olja za lazje dihanje, in posebej tista za sproscanne. Razmisljam tudi o nakupu, vendar ne vem kje, in katera so primerna za nanos na kožo.
Hvala in lp

Pomagajo, ampak čudežve ne moreš prčakovati.

Doterra? Beži stran, kolikor te noge nesejo.

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj, kaj pa je narobe z njo? Mi deluje v redu, vendar absolutno predrago

Meni so eterična olja super. Me sivka blazno pomiri, evkaliptus mi olajša prehlade in še marsikaj.

Je pa problem, da so danes postala tržna niša za mrežni marketing. Osebno se teh znamk izogibam in se raje potrudim in najdem bolj butične (a preverjene) proizvajalce. Ponavadi so tudi cenejši od teh iz mrežnega marketinga (ki so precenjena).

Absolutno pomagajo.
Ampak pusti razne piramidne sisteme ala doterra, young living, itd.
100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} eterična olja lahko kupiš v lekarni, specializiranih trgovinah ali na spletu, za pol ali več cene tistih v teh sistemih. Na spletu imaš dovolj informacij katero olje in kako uporabiti za določen problem.

Dobiš v lekarni. Velika izbira,pa tudi največ izveš.

Ne poznam, si jih pa želim dodati v svojo domačo lekarno.
Zakaj jih odsvetuješ?

Jaz imam v svoji zbirki EO : Florihana, Primavera, Bergland in Pranarom.
Slednja so mi najboljša.

Dobiš v lekarni. Velika izbira,pa tudi največ izveš.
[/quote]

… dobiš samo Eteris (ne poznam) in Bergland. Zelo ozka ponudba. 🙁

Eteris in Bergland so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naravna in kvalitetna. V asortimanu imajo večino najpomembnejših olj.

Uporabljam za aromaterapije, masaže z osnovnim oljem, v kopelih. Potem tudi za pomiritev pred spanjem, kapljico Ilang Ilang ali vrtnice kanem v kremo za obraz, rožmarin za spodbujanje rasti las, olje čajevca za glivice itd. Včasih kupim v lekarni, ali preko spleta in gledam, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} organsko.

… omamno diši. Jo uporabljam kot parfum v roll onu. 10 ml jojobinega olja + 10 kpl eo Pelargonije (Primavera).

Kupim kar v DM-ju. So najcenejša in največja.😀

A res? Ziher tudi veš, da so ob enem tudi najbolj sintetična …
Vonj jabolko, modro nebo ali jagoda. 👎

New Report

Close