Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Problematika današnjih parov, denarja, stanovanja

Problematika današnjih parov, denarja, stanovanja

Priznajmo si: mnogo žensk je z moškim, ker nima kam iti. To je dejstvo.
Že na MON beremo vsakodnevno, da je finančno lažje, če si v dvoje, kot pa sam. Da se lažje plačuje najemnino, kredit za stanovanje …
In sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana, da je ogromno žensk pri nas z moškim zato, ker nima kam iti.
Ne more iti domov – lahko so doma slabe razmere, ni prostora, …
Ne more iti v Ljubljano ali drugam v stanovanje, ker ne najde stanovanja: ker je preveč povpraševanja in premalo ponudbe!
Ženske težje dobijo službo, moški lažje.
Ne govorim, da so sponzoruše, ampak da dejansko so ujete, ujete v zvezi, ker nimajo kam.
Pa me popravite, če se motim!
Najemnino zahtevajo vsaj 1 mesec za naprej …
Ogledat si moraš stotine stanovanj ali sob, pa še potem je vprašanje, če te kdo vzame za podnajemnico.
Pa povejte, če ni res.
Veste kaj, zakaj ne naredimo “študentskih domov” za samske ženske?

Rajši sem na tleh na ulici ko pa da sem ponižna enemu kretenu psihopatskemu ker nimam kam iti od njega! Bogi otroci v takih zvezah. Moj ponos in to kar sem ni naprodaj enemu psihiču da se iživlja jaz pa se delam da sm srečna v zvezi ker nimam kam oditi. Kaj pa vam dela da mate tke tipe ve same veste…

Zenske so se bolj zakompleksane.

Bolj kot moski preferitajo resne zveze, pa se vseen obnasajo do tipov kot da so samo oni tisti, ki se bi mogli trudit, placevat, pristopat… mislm res ne razumem. A zenskam ni do zvez al kaj. V cem je fora da vso breme prelagas na moskega. Verjetno je kriv ego. Verjetno tako zenske seb potrjujejo neko moc nad moskim, ko ga gledajo kako se revez trudi, da mu da sanso, ceprav je v resnici ona velik bolj tista ki si zeli resnega tipa.

Zenske jebe njihov lastn ego.

nova
Uredništvo priporoča

Se gibljeva med totalno različnimi ljudmi. Jaz in vse moje prijateljice in znanke pa lahko dodam še sodelavke ne lupimo moških, ker smo poskrbele za lastno eksistenco. Ga ni denarja, da bom živela na tuj račun. Že vzgajali so me tako.

Saj ne, da odkrivamo toplo vodo, ampak tole s samskim življenjem in iskanjem svobode (počel bom, kar bom hotel in ničemur ali nikomur se mi ne bo treba prilagajati) je šlo predaleč, da se nebi obregnil ob zelo pomembno dejstvo evolucije. Če se človek samo pari in počne, kar mu paše, ali tudi doprinese kaj k evoluciji ali samo “prenaša gene” ? Šibka točka so odnosi, v katerih moderna družba najbolj peša. Če se bo tako nadaljevalo, je zahodni civilizaciji res odklenkalo in edino prav je tako.


[/quote]

Prav smesno bi bilo ce bi videl cez 100 let da se na racun svobodne miselnosti 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} otrok vzgaja v enowtarsevskih druzinah. Zenske prevec ponosne nase, da bi zivele pri decu, ker ni vse po njihovo, moski oa na free ker je tako ceneje.

kurbe so – denarja ni ☺

Dolgo časa sem bila najemnica in vedno dobila odlična stanovanja in najemodajalce brez težav. Precej raje oddajo ženski kot moškemu – pika. Ker – če malo posplošim kot je to storil avtor – so moški pretežno packi.

Trenutno pa služim nekajkratnik moževe plače in že ta je za MON nepredstavljiva.

Moz dobi socialno, ti pa nekajkratnik le te? Bruto minimalec?

Jaz poznam bolj malo samskih žensk, ki živijo na ulici ali so odvisne od moškega. Ker poberejo ptrljago in gredo.

Ko imaš enkrat otroke, boš ti bolj težko šla na ulico. Ker v tem primeru izgubiš otroke takoj – takoj gredo v rejništvo ali mladinski dom. Tega pa ponavadi mame nočejo. Varne hiše so pa pogosto polne in če ni nasilja v odnosu, te ne bodo kar tako sprejeli.

Ti dejansko pišeš o finančno nepreskrbljenih ljudeh. Zagotovo je lažje plačevati stroške v dvoje, kot če si sam, nima pa to nobene veze s spolom.

Ženske ali moški, je enako…..

Prav smesno bi bilo ce bi videl cez 100 let da se na racun svobodne miselnosti 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} otrok vzgaja v enowtarsevskih druzinah. Zenske prevec ponosne nase, da bi zivele pri decu, ker ni vse po njihovo, moski oa na free ker je tako ceneje.
[/quote]

Zakaj? V preteklosti so družine živele s starši in sorodniki, nekako razširjena družina. Kasneje starša in otroci, danes starš z otrokom. V bistvu je svoboda pomembna, ravno tako kot varnost. Enostarševske družine se zgodijo in ni nujno, da je želja po tem, ampak usoda tako obrne in ne pripisovati ženskam krivde za te zadeve.

Bolje bi bilo, da bi naredili bolnišnico za spremembo spola. Če si moški je doma vedno prostor in nikjer ni slabih razmer. Delodajalci se tepejo za nas in izpod 4k€ neto plače nima nihče. Tudi pri najemih nas najemodajalci kličejo in prosijo na kolenih, če bi šli živet v njihova stanovanja. Večkrat se zgodi da bi celo plačali, da lahko moški živi v njihovem stanovanju, zato se večkrat zgodi, da ti najemodajalec plača vnaprej, da lahko pri njem živiš.

Ahaaaa…in to si nam razodela v nedeljo zvečer ob desetih :))))

Ženske imajo vsaj to opcijo. Kaj pa če moški nima kam iti? 😐

New Report

Close