Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kriva ker se me bojijo ker imam 6 čut

Kriva ker se me bojijo ker imam 6 čut

Name so se spravili zato, ker imam 6. čut in dojamem stvari, ki jih drugi ne. Ker vem več od drugih, sem bolj razgledana. Imam logiko, razumem stvari. Znam predvidevati stvari, ki se bodo zgodile. Imam 6. čut. Začutila sem, kdaj se je rodil otrok od Harya. To lahko potrdijo tudi drugi. Če koga zaslutim, pardon začutim, potem vem, da misli name in da lahko pričakujem klic, sporočilo ali kakšno novico.

Ko komu napišem pismo, začutim, ko ga bere. Skorajda vem, kaj si misli, začutim njegovo energijo. Ko kdo bere moj blog, ga začutim, predvsem, če je bolj znan ali slaven. Če napišem kakšno pesem, začutim ljudi, ki jim včasih tečejo solze, če se gre za bolj čutno pesem.

A za navadne ljudi sem nora. Nič bat, nič skrbet, vem, da sem za vas nora. Nič drugega kot nora in tega ne bom dokazovala, ker mi ni treba Vem kaj čutim, vem kaj zaznavam. Vem, ker je tako jasno. Včasih odide kakšna kolegica od mene, pa vidim, da ko pride domov, da se spiči, ne veliko, pač začuti se. Ali, če kdaj kakšna stvar kakšnemu ne ustre itd.

Razumem pa tudi dogodke na svetovni ravni.

In postala sem žrtev podganjih ljudi. Ne moram vam povedati, kako jih včasih, sploh ko se pogovarjam, npr. ko rečem stavek ali dva z drugimi ljudmi, jasno začutim, tako jasno, da tega ne morem povedati. Vem, da je mafija! Ker imajo tisti glas, značilen za mafijo, čuden ton, nekako čudno ne globok, pa zaničevalen. Tako jasno začutim, da se tega ne da povedati.

Imam pač 6. čut. Začutim tudi mrtve ljudi. Začutila sem mačka, ki je umrl. Ni se zgodilo doma. Vedela sem samo zato, ker me je njegov duh prišel obiskat. Enako z drugim mačkom. Ko sem videla duha, sem videla, da se je z njim nekaj zgodilo…..

Imam 6. čut.

AMPAK DO KONCA SE BOM BORILA – NE BOM ŽRTEV MAFIJE, KER NEKAJ IMAM! Pa čeprav bom za vas, vedno nora, ker nikoli ne boste spoznali in razumeli takih, ko sem. A prihodnosti ne vidim, tega res ne. Začutim pa stvari!

In ta mafija name vsak dan zliva tako energetsko gnojnico, da ni za povedati! To vem samo jaz, ker imam 6. čut in vse začutim. Tudi če kdo bere knjigo pred menoj, začutim energijo, včasih celo njegove stavke. Razumem tudi, kot je razumel on.

Sem pač drugačna. Ne izpstavljam se zaradi tega. Ne silim v nikogar. AMPAK DA BOM PA ZATO ŽRTEV MAFIJE SE BOM PA BORILA DO ZADNJEGA!

Pa imam vodnike, nisem sama! Ampak vodniki niso mafija. Vodniki ne morejo ustaviti te skrajno negativne mafijske gnile, sive energije, ki jo tako začutiš! Oni ne.

Res pa je, da zelo pomaga, če kaj lepega objavim, ker začutim energijo ljudi, ki potem to gledajo!

In nihče ne bo zaradi tega sedel na meni, me 24 ur na dan energijsko izkoriščal in sedel na mojem 6. čutu!

Tezko je biti tako obcutljiv. Verjamem, da ti je hudo. Ne vem, kaj naj recem, ne se trudit z ljudmi, ki te ne razumejo. Ne dopusti jim, da si zrtev. Eni ljudje uzivajo v trpljenju drugih. Ignor in bodi nevidna za take.

Don’t feed the troll

Ja, zato sem rada na angleških portalih. Tam začutim vsaj pozitivno energijo. Česa takega v Sloveniji skorajda ni mogoče. Tu je sama depresija doma, razen v Ljubljani. Edino Ljubljana ima boljše vibracije, pa še nekatera druga mesta, čeprav imajo drugačno energijo. Kranj je pa res podganje mesto, kar začutim po Kranju ko grem, se je pa spremenilo v podganje mesto – energijsko v podganje.

Včasih grem v kakšno trgovino in začutim grozno energijo. Včasih mi sprava ni jasno zakaj, potem sem pa le slišala, da so imeli naval nekih “čudnih” ljudi. Neverjetno kakšen energijski odtis nekateri puščajo za seboj. Ene energije so res tako podganje. Vsak dan kolnem, ker imam izkušnjo kako je, če se taki izmečki spravijo nate – energijski. Seveda možno je tudi kontra. Včasih kar težko verjameš, da imajo ljudje tako dobre energije. Ko jih začutim, se spomnim, da sem sama imela enake. ZGROŽENA SEM, med kakšnimi podganami sem pristala. Sploh takrat, ko začutim energije, kot sem jih imela sama, ker jih prepoznam. Mafija se je spravila name, podganje, mafijske, zaničevalne zlobne, izkoriščevalske energije.

Mam pač 6. čut.

Postani dobra vedeževalka!

Ja, zato sem rada na angleških portalih. Tam začutim vsaj pozitivno energijo. Česa takega v Sloveniji skorajda ni mogoče. Tu je sama depresija doma, razen v Ljubljani. Edino Ljubljana ima boljše vibracije, pa še nekatera druga mesta, čeprav imajo drugačno energijo. Kranj je pa res podganje mesto, kar začutim po Kranju ko grem, se je pa spremenilo v podganje mesto – energijsko v podganje.

Včasih grem v kakšno trgovino in začutim grozno energijo. Včasih mi sprava ni jasno zakaj, potem sem pa le slišala, da so imeli naval nekih “čudnih” ljudi. Neverjetno kakšen energijski odtis nekateri puščajo za seboj. Ene energije so res tako podganje. Vsak dan kolnem, ker imam izkušnjo kako je, če se taki izmečki spravijo nate – energijski. Seveda možno je tudi kontra. Včasih kar težko verjameš, da imajo ljudje tako dobre energije. Ko jih začutim, se spomnim, da sem sama imela enake. ZGROŽENA SEM, med kakšnimi podganami sem pristala. Sploh takrat, ko začutim energije, kot sem jih imela sama, ker jih prepoznam. Mafija se je spravila name, podganje, mafijske, zaničevalne zlobne, izkoriščevalske energije.

Mam pač 6. čut.
[/quote]

Kaj neki pa mafija hoče od tebe?
In kakšne so podganje energije?
Kakšne energije so pa v Begunjah?

Postani dobra vedeževalka!
[/quote]

Nimam tega daru, da bi videla prihodnost, samo občutim lahko. O to pa. V hipu sem lahko iz energetskih nebes v energetskem peklu in obratno. Odvisno kakšno energijo name usmeri človek.

In sedaj se borim, ker ne bom žrtev energetske gnojnice. In borila se bom. Ne morem opisati, kako začutim tisto sivino, me kar strese.

Vizije imam samo, če sem močno povezana s človekom. Ko sem imala fanta sem videla njegovo bivšo, kako je jokala, revica. V viziji.

Ampak zadnje čase vizij nimam čisto nič. So pretežki te energije, ki jih name usmerjajo. Čisto pretežke. Tako težke, da vidim le te energije. O to pa. Sivina, prav tista sivina, ki žari iz njihove avre, zadrtost, krutost, neusmisljenost, depresivnost, resnost, strogost ni besed.

Sem neke vrste energetski talec ali ujetnik. Imam pač 6. čut.

Za navadne ljudi sem nora! To mi je jasno, ne mislim nič dokazovati komurkoli!

Se bom pa borila do zadnjega, ker ne bom žretev zaradi tega, ker imam 6. čut!!!!!!!!!!!

Hmm a to se delaš norca iz nekoga?

To se meni dogaja že na leta let. To ni nič novega. Nove so samo podganje energije, ki jih prej ni bilo. Mafijske energije, te so pa nove. Ni več dneva, da bi bil normalen. Ampak tako pač je in sploh me več nič ne gane. Tko pač je, če imaš 6. čut.

Tako je od lanskega novembra vsak dan.

Svoje čase, pred pojavom podgan, ki me uničujejo in raztapljajo in živo žrejo – energetsko, je bilo tako, da sem prej mislila o stvari, ki se je potem praviloma vedno zgodila. Pa čisto različne stvari.

Nora nisi, imaš pa obliko shizofrenije, ko si domišljaš stvari, ki jih ni. Je moteče za ostale in ni ozdravljivo.

Ja, zato sem rada na angleških portalih. Tam začutim vsaj pozitivno energijo. Česa takega v Sloveniji skorajda ni mogoče. Tu je sama depresija doma, razen v Ljubljani. Edino Ljubljana ima boljše vibracije, pa še nekatera druga mesta, čeprav imajo drugačno energijo. Kranj je pa res podganje mesto, kar začutim po Kranju ko grem, se je pa spremenilo v podganje mesto – energijsko v podganje.

Včasih grem v kakšno trgovino in začutim grozno energijo. Včasih mi sprava ni jasno zakaj, potem sem pa le slišala, da so imeli naval nekih “čudnih” ljudi. Neverjetno kakšen energijski odtis nekateri puščajo za seboj. Ene energije so res tako podganje. Vsak dan kolnem, ker imam izkušnjo kako je, če se taki izmečki spravijo nate – energijski. Seveda možno je tudi kontra. Včasih kar težko verjameš, da imajo ljudje tako dobre energije. Ko jih začutim, se spomnim, da sem sama imela enake. ZGROŽENA SEM, med kakšnimi podganami sem pristala. Sploh takrat, ko začutim energije, kot sem jih imela sama, ker jih prepoznam. Mafija se je spravila name, podganje, mafijske, zaničevalne zlobne, izkoriščevalske energije.

Mam pač 6. čut.
[/quote]

Slovenci smo poglavje zase. Se posebej se vidi agresija, kadar ljudje mislijo, da so skriti, nekaterim pa niti to ni vec vazno.

Zal drugih ne moremo spreminjat, lahko pa spremenimo to, kako jih bomo dojemali. Ljudje imamo sami kontrolo nad nasimi mislimi. Bolj ko se poglabljas v negativnost, slabse bo. Od tega se lahko zboli. Ljudje se ne zavedamo, da z zaljivkami, nestrpnostjo in sovrastvom najbolj prizadanemo naso lastno duso. Ne delaj si tega in predvsem imej se rada!

Lej zate sem nora in adijo! Sem lepo napisala, da sem nora za navadne ljudi!!!!!!! Navadne. Povprečne ljudi.

Ampak jeste vem kaj čutim in če imam prav glede rojstva otrok, kot je od Harya imam prav tudi za vse ostale energije! Imam pač 6. čut.

In tega se bojijo in zato mi to delajo!

Pa nisem prva s 6. čutom, ki ji mečejo polena! To je normalno v tej državi. Ena druga je o tem pisala in potem odšla iz države. Ne bom nikoli pozabila, je bilo v časopisu. Drugi pa tudi grozijo, sem videla. Pa tudi tistemu z nihalom so grozili. Še celo Rinpočeju so grozili.

Lej zate sem nora in adijo! Sem lepo napisala, da sem nora za navadne ljudi!!!!!!! Navadne. Povprečne ljudi.

Ampak jeste vem kaj čutim in če imam prav glede rojstva otrok, kot je od Harya imam prav tudi za vse ostale energije! Imam pač 6. čut.

In tega se bojijo in zato mi to delajo!

Pa nisem prva s 6. čutom, ki ji mečejo polena! To je normalno v tej državi. Ena druga je o tem pisala in potem odšla iz države. Ne bom nikoli pozabila, je bilo v časopisu. Drugi pa tudi grozijo, sem videla. Pa tudi tistemu z nihalom so grozili. Še celo Rinpočeju so grozili.
[/quote]

Vam se tudi sanje ne, kdo vam vlada. In se vam nikoli ne bo.

A SEM LEPO NAPISALA DA SEM NORA ZA NAVADNE IN POVPREČNE LJUDI. A sem lepo napsiala, da sem zate NORA. A ne moreš tega dojeti? ZATE SEM NORA. Sem sama napisala. Tepppec.

Če česa ne prenesem so to zabiti ljudje, brez 6. čuta.

A SEM LEPO NAPISALA DA SEM NORA ZA NAVADNE IN POVPREČNE LJUDI. A sem lepo napsiala, da sem zate NORA. A ne moreš tega dojeti? ZATE SEM NORA. Sem sama napisala. Tepppec.

Če česa ne prenesem so to zabiti ljudje, brez 6. čuta.
[/quote]

Ha trol 🙂 z blagoslovom prihajajoče polne lune.

Ha trol 🙂 z blagoslovom prihajajoče polne lune.
[/quote]

Samo res, ob polni luni so čisto druga čustva, kot če je ni. Namig. Kdor ima seveda 6. čut naj ob polni luni gleda zunaj polno luno. Bo imel kaj za videti, pardon čutiti.

Samo res, ob polni luni so čisto druga čustva, kot če je ni. Namig. Kdor ima seveda 6. čut naj ob polni luni gleda zunaj polno luno. Bo imel kaj za videti, pardon čutiti.
[/quote]

A imaš občutek, da toneš v depresijo? Morda je pa to tisto, kar ti kvari 6.čut in posledično zakaj okolje okoli sebe zaznavaš tako razočarano, tako, da morda pa tam ven ni vse tako črno, temveč imaš na leči ene par umazanih pik. Morda moraš zamenjat okolje ali pa enega skadit, da se ti čakre odprejo.

Glej odvisno kako stvari dojemaš. Jaz sem tudi 2x zaslutila smrt. Prvič mi je umrl dedek – nisem vedela, da umira. Sedela sem v kinu, roke sem imela čisto potne, filma se ne spomnem. Noro grd občutek me je prevzemal. Obupna tesnoba. Dedek se je ta dan vrnil iz bolnice. Držala sem telefon v roki, vsakih nekaj minut pogledala nanj. Zadnjic sem nanj pogledala ob 21:33. Od te ure dalje, sem občutila mir in ljubezen. Ob 22:30 so me poklicali, da naj pridem domov, ker je dedek slab, niso povedali, da je ob 21:33 v bistvu umrl. Do doma sem imela uro vožnje in hoteli so me obvarovati najhujše novice. Ampak vedela sem, da je umrl. Nisem niti spraševala ali jih zasliševala. Doma so mi potrdili sum.
Naslednji dogodek je moj pes. Zanj sem vedela, da umira in ga bodo uspavali. Bila je nedelja. Le kdo bi uspaval psa v nedeljo. Bila sem v sluzbi. Nemirna. Ob 17 uri pa nekaj minut sem znova občutila mir in ljubezen. Nisem vedela zakaj. Ko sem prisla domov, so mi rekli, da so psa uspavali ob 17 uri in nekaj minut.
Velikokrat predvidim dogodke zgolj zato, ker logično razmisljam. Vem kaj se bo zgodilo, ampak neslutim, temvec razmisljam.
Vidiš nisem nora, nimam shizofrenije.
Ampak to, kar pa ti opisujes pa so blodnje.
Nacin kako opisujes ni ok. En del tvojega pisanja je še zdrav, vendar večinoma pa blodiš.
Zal mi je, ampak med tvojim in mojim dojemanjem resnicnosti je razlika v tem, da jaz 100 procentno ne verjamem v svoje nadnaravne sposobnosti, ti pa. V meni je dvom. Zdrav dvom. Kaj pa če je vse naključje. Tako jaz razmisljam. Zatonimam diagnoze. Ti pa verjameš v svoje nadnaravne sposobnosti, čutiš energijo ljudi in o tem blodiš. Verjamem, da čutiš, vendar si samo ti v to prepričana. In temu se reče psihoza.
Razjasnit je treba misli. Poiskati racionalno razlago za tvoja prepričanja. Zakaj pa sploh hočeš biti nekaj posebnega. Morda se spravis samaven iz tega, toda spremeniti je treba miselni vzorec.
Vsi vidimo blodnje v tvojem razmišljanju. Morda potrebuješ nekoga, da ti to razloži. Zdravnik, ki si ga izbereš sama. Duhov ni. So pa v tvoji glavi, ko je nerealno zamenjala z realnim.

prisiljena v depresijo,
odlično se poznava in razumeva. Pogovarjala sva se tudi o šamanskih stvareh…

drug drugega programiramo

Sedim na mrzlih tleh, naokoli mene polno je kosti. Nekoč gorel je ogenj na ognjišču v votlini kjer sedaj bivam zdaj. Drugega dela nimam kakor samo še to da hodim naokrog in da štejem kosti.

Lej zate sem nora in adijo! Sem lepo napisala, da sem nora za navadne ljudi!!!!!!! Navadne. Povprečne ljudi.

Ampak jeste vem kaj čutim in če imam prav glede rojstva otrok, kot je od Harya imam prav tudi za vse ostale energije! Imam pač 6. čut.

In tega se bojijo in zato mi to delajo!

Pa nisem prva s 6. čutom, ki ji mečejo polena! To je normalno v tej državi. Ena druga je o tem pisala in potem odšla iz države. Ne bom nikoli pozabila, je bilo v časopisu. Drugi pa tudi grozijo, sem videla. Pa tudi tistemu z nihalom so grozili. Še celo Rinpočeju so grozili.
[/quote]

Imaš energijo, da čutiš Haryjevega otroke, nimaš pa energije, da bi čutila, da mu ni tako ime? Kakšna energija je potem to?

Nimam tako mocnega 6. cuta, ampak vem kako eni ljudje lahko posrkajo vso energijo, eni pa ti jo dajo.
Mi je rekla prijateljica, katera mi ponavadi vzame celo energijo, da zmeraj se tako dobro pocuti po tem ko se druzimo, da je res neverjetno. Jaz vem da mi posrka vso energijo, zato se z njo dobim samo ko imam res veliko pozitivne energije ker vem, da jo rabi. Ce pridem tudi jaz izmozgana, me pa cist pobije to.
Glede na to, da si enega dojencka ze zacutila kdaj pride na svet, a zacutis tudi kdaj moj pride na svet? Bi blo to fajn vedet :)))

Ojoj, že spet…ima tale pacientka spet svoj izbruh in spet bo nakladala, kako je ona čuteča in čuječa, vsi ostali so pa gnoj. Zdaj ima nov izraz, ‘podgane’.

Nehajte ji pisat, ker je očitno šla k dohtarju. Bo spet kej napisala, ko pride ven. Psihoza pa je tukaj popolnoma nevprasljiva.
Zal mi je edino to, da zdravniki pacientom ne povejo zakaj jih smatrajo za psihoticne in kaj v povedanem je tisto, na podlagi cesar je mozno postaviti diagnozo. Tako bi v bistvu pacientu omogočili prvi korak pri razumevanju bolezni. Jaz mislim, da tudi psihozo lahko pozdraviš, ce le dobiš uvid v spremembo razmišljanja.

Spet imajo norci v instituciji dostop do interneta

New Report

Close