Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ne ju več uničevat

Default avatar

ne ju

Ne uničujte več Zale in Gašperja. Zakaj mora vse najslabše priti samo iz Slovenije? Napišite jima kaj vzpodbudnega da bosta lahko v miru nastopila in se ne bosta več žrla zaradi grdih komentarjev od doma.

Default avatar

Uffff

Na to bi morala misliti malo poprej, preden sta pristala na to, da zastopata Slovenijo. Dobro se ve, kakšen narod je to. Forum MON je samo majhen vzorec, ki pa ne odstopa dosti od splošnega stanja.
ne ju je napisal/a:
Default avatar

ne ju

Uffff je napisal/a:
Preden ste poslušali kaj govorita, že kvakate.
Pač slabi ljudje tu gor.
Default avatar

drekač si ti

zveza je napisal/a:
Lea Sirk vtihni!!
Default avatar

Uffff

Irelevantno je, kaj govorita. Ljudje so takšni, kakršni pač so. Če to koga moti, potem je bolje, da se ne izpostavlja javnosti. Biti javna osebnost je zelo stresno in mladinca pač okušata prve žlice te slane juhe.
ne ju je napisal/a:
Default avatar

Macka2

Se mi ne ljubi poslusat do konca. Ampak, saj so najbrz vsi nastopajoci imeli podoben program in ne jamrajo toliko kot onadva. Utrujena, utrujena! Kako, saj sta mlada cloveka, morala bi biti fit in polna energije. Bi razumela, da sta stara 60 let.
Default avatar

Ne seri

A veš kolk je Mick Jagger star, pa kakšne počne na odru?
Macka2 je napisal/a:
Default avatar

Macka2

Ne seri je napisal/a:
👍 Ja saj, naj si ga vzameta za zgled 😀! Bi morala napisat 80 +.
Default avatar

love_dancer

Opažam, da letos veliko ljudi spremlja dogajanje na Evroviziji (mogoče zato, ker tudi jaz bolj sledim dogajanju). Veliko bolj se omenjata slovenska predstavnika kot predstavniki preteklih let. Tudi jaz po dolgem času spremljam, čeprav sem že pred leti rekla, da se mi več ne da, ker sploh nisem čutila neke pripadnosti. Sploh se ne spomnim kdo vse je zadnja leta predstavljal Slovenijo, letošnji par pa bo ostal v spominu.
Default avatar

Jagger

Ne seri je napisal/a:
Se ga našmrka pa skace
Default avatar

pot0šew

Kakor sem jaz dobila vtis o njiju, jima dol visi tako za kritike in pohvale. V bistvu še nisem videla večjih flegmatikov.
Default avatar

smovsloane

ne ju je napisal/a:
Default avatar

zelo se motiš

pot0šew je napisal/a:

Vsak človek ima zunanji JAZ in notranji JAZ.
Flegmatika sta samo na zunaj.Za njiju je vse to zelo stresno.
Default avatar

Mandolina

Macka2 je napisal/a:

To lahko napiše samo nekdo, ki ne ve, da smo se rodili različno energetsko opremljeni.Nekateri ljudje imajo ogromno energije, drugi srednje, nekateri pa so zelo hitro utrujeni.

Ja, tudi mladi imajo PRAVICO biti utrujeni.
Default avatar

in za tebe

zveza je napisal/a:

In za tebe - gobezdalo primitivno tudi ne!
Default avatar

Briga jupi

Pa saj ju briga za ves svet, se ne obremenujeta, ko hodita po pesku in polezavata, boga mladunca, cisto zmatrana in iztrosena pri tolkkih letih.
Default avatar

Briga jupi

Pa bog ne daj, da bi taki imeli otroke..crkneta od napora ze prvi dan iz porodnisnice.
Default avatar

Karman56

Ona ma vec energije k hoce popravit kar je zasrsla.
Ne morem se spomnit ker je napisal,da sta lacna pa zmatrana,zato sta taka. Ne morem verjet,da je to res. A ju pozna ?
Ce se kdo spomni kdo je napisal,prosm,ce mi napisete
Default avatar

vse to je res ampak

Mandolina je napisal/a:
Ampak pri izbiri kariere je treba upoštevati tudi psihofizične sposobnosti, ne samo svojih želja in talenta.
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

Človeška drhal mora vedno imeti nekoga na tnalu, da lahko trga in gloda njegovo meso. Od tega drhal živi.
Boris Kobal, Lea Sirk, Ema Kurent, Gašper Tič, zdaj pač ta parček.