Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LUST – najdrazji paradajz v Sloveniji

LUST – najdrazji paradajz v Sloveniji

jaz si ga ze ne morem privoscit. Kaj pa vi?

Sej nisi nič zamudila.Okus čist povprečen,nič posebneg,samo cena nadpovprečna.

Tudi jaz ne. Na splosno redko kdaj kaksno zelenjavo.
Lih nazadnje sem videlo ceno. Ta lust je bil cez 3€. Cenejsi 1,7€ tudi zame predrag.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz ne. Na splosno redko kdaj kaksno zelenjavo.
Lih nazadnje sem videlo ceno. Ta lust je bil cez 3€. Cenejsi 1,7€ tudi zame predrag.
[/quote]

🙁 naj se vama kmalu obrne na bolje!

paradajz je predrag, ker potem ne ostane za cigarete in pirček?

Jaz pa si ga lahko. Ampak ga ne kupim vec. Tudi, ce mi ga zastonj dajo. Pred 14 dnevi sem ga kupila cca 1kg. Cez 2 dni je bil plesniv. Nisem mogla verjet.

Ta lušt je itak nateg. Ne moreš se it neke butične proizvodnje in prodajat v šoping centru. Italijanski masovni paradižnik je boljši, cenejši ter zdrži dlje časa.

Če je bil plesniv, je krivda trgovca. Drugače ne vem, kam gledate. Lušt ni edini drag paradajz. Kaj pa Zarja? 2 evra za vejico češnjevega paradižnika? Pa še nekaj italijanski je tudi drag.
Poceni je samo paradajz iz najcenejše masovne proizvodnje, ki nima ne vonja ne okusa. Žnj roba za slovenski trg. Vse ostalo je zdajle ulala.

drugič za na zalogo kupuj uvožen paradajz, pošprican z euparenom, ti bo počakal brez problema tri tedne in več.

Hmmm kupujem enega v hoferju ki je pakiran skupaj z vejico v taki črni papirnatni škatlici.
Pojma nimam kako se mu reče in koliko stane.
Okus ima čist drgačen kot ostali paradajz, ki ga dobiš v hoferju.
Sem kupila zadnjič enega v mercatorju pa ni bil za jest.

Res pa je, da paradajz vzamem za tak piknit poleg narezka ali s sirom iz slanice – solat ne delam iz njega. Za solato h kosilu uporabljam sezonsko domačo zelenjavo.

Paradajz je dober tri mesece na leto, v svoji sezoni. Izven sezone ga ne jem, pa čeprav bi bil zastonj.

Ja, se je za vprašati, kakšne strupe so dodali na paradižnik, da je revež raje splesnil.

Pravi domači paradižnik vzdrži na toplem en mesec, pa je še vedno takšen, kot da si ga ravnokar utrgal s stebla!

New Report

Close