Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvati zelo navdušeni nad našo pesmijo in ne razumejo našega pritoževanja

Hrvati zelo navdušeni nad našo pesmijo in ne razumejo našega pritoževanja

Ste zasledili, kako navdušeni so nad našo pesmijo Hrvati? Same lepe besede, pohvale. In po drugi strani začudenje, zakaj toliko Slovencev ni naklonjeno tej pesmi. Zanimivo.

i ja iz HR i lajkam! Glasam za vas iz Rijeke !Predivni! zasto Slovenci niste zadovoljni pjesmom??????!!!!!!!pa istaknuli ste se iznad svih onih sramotnih parada na pozornici!

https://www.youtube.com/watch?v=wnA0doOsGDY

da baš čitam kako su svi oduševljeni sa ovom čarobnom pjesmom … a najviše negativnih kritika dolazi iz Slovenije?! Kod mene je na repeat !!! :-)

Uspjeli su Europu uvuci u svoj svijet i proci u finale.:)) Presretna sam zbog vas Slovenci. Nakon super cool proslogodisnjeg nastupa, rasturate i ove godine. Hvala, da, da! Prava umetnost, brez-brez cene….

My winner this year is Slovenia, just perfect.
Kisses from Croatia

odlicna izvedba Slovenci . OVO JE ZA POBIJEDU. pozz iz Makarske Hrvatske i prvi put cu da glasam ikad i naravno za vas .

Če verjamete ali ne: NITI ENKRAT ŠE NISEM POSLUŠAL TE NJUNE PESMI!

Sem kake dvakrat začel, pa sem po 15, 20 sekundah prekinil. Do konca je še niti danes nisem nikoli poslušal. Me totalno odbija.

Je še kdo tak?

nova
Uredništvo priporoča


Sori, preveč sem rekel. Prekinil sem že, še predno je prišlo do 10 sekund.

Pesem mi je mrzlično odbijajoča.


Sori, preveč sem rekel. Prekinil sem že, še predno je prišlo do 10 sekund.

Pesem mi je mrzlično odbijajoča.
[/quote]

Ker si morda čudak? Meni je očarljivo melanholična, prav nič žalostna, ampak romantična!

To je slovenski večni manjvrednostni kompleks in nič drugega. Ni važno, kaj pošljemo, je vsem “brez veze”, kot da bi pa druge države pošiljale res neke glasbene mojstrovine. Pa če poslušaš, lahko rečeš, da je “naša” še dobra. Odzivi iz tujine so bili zelo pozitivni. Tudi če pogledate posnetke na youtube in preberete komentarje, so zelo pozitivni. Slovenci pač vedno so in vedno bodo imeli občutek, da niso dovolj dobri. In tega bi se morali sramovati, ne pa pesmi.


Sori, preveč sem rekel. Prekinil sem že, še predno je prišlo do 10 sekund.

Pesem mi je mrzlično odbijajoča.
[/quote]

Da ja ne bi bila kakšna sekunda preveč, krivica da dol padeš ;))

Ni ga človeka, ki bi lahko požrl vso glasbo tega sveta, če pa je, pa mi ga pokaži….

Meh, to niso Slovenci. Par zafrustriranih kur in petelinov je glasnih, se pa pač tako zdi.

če so hrvati tako navdušeni, potem mora bit pa res dobra 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ja, veliko jih je, ki niso Slovenci . Takih, kot ti!

slovenski narod je tako razdvojen, zakompleksan, da sam sebe kritizira. Zakaj je potrebno napisat: Jaz je nisem niti enkrat poslušal. Hočeš povedat, da je za tebe slaba , ker je slovenska, zato si ti tako pameten in pomemben. Uči se od ZaleGasper in ju posnemaj.

Je boljša od drugouvrščene, ki je ob slabi izgovorjavi zvenela kot “Kavs”.

Je precej boljša od lanskoletne zmagovalne.
Je precej boljše od večine ostalih, ki so se potegovali za v finale.

Lepo vas prosim, tisti Francoz z balerino bi bil pa vam v ponos, če bi ga iz Slovenije poslali? Mi smo bili s Sestrami pravi vizionarji, drznim si reči, da smo pred časom in da bodo na naslednjih tekmovanjih kopije Zale in Gašperja.

Moja hrvaška prijateljica je rekla, da je ob poslušanju naše pesmi pomislila na samomor. Da je nevarna za depresivne ljudi.

Ti vedno sodis in imas mnenje preden zadevo vidis, slisis, tipas, okusis? Hudic je, ko so ljudje polni predsodkov, ki temeljijo na nevednosti. Razumljeno in cenjeno je mnenje teh, ki ga imajo na podlagi znanj, izkusenj, tudi ce je drugacno.

Podpis, Slovenci smo res tako brez ponosa, nikomur ne zaupamo, tudi svojemu ne, groza….

Na koncu naše pesmi se lahko vidi molčeče in mirno občinstvo, kako mirno sedi. Pa saj ne vem, ali je zaspalo od dolgčasa ali od lepote obnemelo ter pozabilo mahati pa ploskati. Motite se, ki mislite, da nas vsi tujci hvalijo! Zakaj nas Hrvati hvalijo? Ker so hinavci, na katere se ne gre nikoli zanesti. Zdaj sem prebirala več sto komentarjev in izvor pišočih poiskala na FB, in ugotovila, da so samo Slovenci hvalili našo pesem, kljub tujim imenom mu na FB piše, da je kraj bivanja Maribor ali Ljubljana. Kaj si mislijo tujci o naši lepi pesmici? Žal mi je, da tako mislijo, prepričana sem, da bodo v finalu spoznali našo vrednost! Samo da ne bosta česa spreminjala. Le Zala mora odpeti suvereno, čeprav tako otožno in medlo, obvezno pa brez tresočega glasu! Pokažeta jim naj vsem takim, ki mislijo takole :

simbbam
pred 4 urami

HOW the hell did the turtles from slovenia with this lullaby of a song got voted to finals???? OMG.

… Vau… . Ta pesem je nekaj posebnega, melodična pa tako za ušesa, da ne rabi niti besedila. Zapreš oči in si že drugje, božansko.

Hrvati nas podjebavajo, ovce pa njihove izjave resno jemljete.

Všeč sta mi. Nisem spremljala dogajanja pred tem.
Delujeta nežno, melanholično, otroško nedolžno in pristno.
Sta drugačna od vseh drugih skomercializiranih nastopov, zato sta navdušila občinstvo.

To kar pišejo Hrvati je verjetno prej norčevanje kot pohvala… Sicer pa je nastop za nikamor – od pesmi do nastopa, scene. Saj sta simpatična, ona ima glas ok, ampak požiranje besed, da še kot slovenka vsega težko razumem. Mislim, da slovenci zmoremo veliko več.

Da.Kar notno črtovje v roke , pa začni.Upam, nam bo tvoj nastop v ponos!

še kot slovenka vsega težko razumem

razumljivo napisano :


Odbija me sicer ne, vendar je pesem mrtva, ni energije v njej, ni življenja v njej… đabe besede, če ni iskrenega življenja v njih..

A danes je finale?

Jaz, ki je še 5 sekund nisem poslusal.
Res pa je, da mi ga pesem E, povesi dol.

New Report

Close