Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nateg paysafe card !!

nateg paysafe card !!

živjo… predkratkim sem na avanture.net videl oglas neke punce da za protiuslugo nudi druženje oziroma sex. Ker punca na tisti strani ni bila aktivna že nekaj mesecev, sem ji pisal na skype. Njen kontakt sem dobil na njenem profilu na avanturah. Tam sem jo vrašal če nudi avanturico za plačilo in je rekla da ja, ter da pride na dom za 150€. Rekla je da želi 50€ takoj (preko paysafe card), ostalih 100€ pa v živo. Ker sem se hotel prepričat, če je res ona, sva se zmenila za videocall (10€). Poslal sem ji PSC za 10€ in ona me je poklicala, in res je bila neka punca. Nato sem jo ponovno vrašal če je pripravlja prist v moj kraj, če ji dam za začetek 50€ preko PSC-ja, in rekla je da ja. Vedel sem da so možnosti relativno slabe, da bo prišla dejansko k meni, a ker sem jo videl preko skypa, sem jo želel videt še v živo. Dogovorila sva se za uro in povedal sem ji lokacijo, ter ji nekaj minut preden se je nameravala odpravit poslal PSC za 50€. No potem ko sem ji poslal PSC, je rekla da bo prišla. Potem sem čakal in na koncu ni prišla. (moja naivnost je pač najvišje stopnje)
______________________________________________________________________________________________

Neglede na to da je v igri zgolj 50€ sem pač odšel do kolega, ki je odvetnik. Na kratko mi je povedal zadevo. Gre za kaznivo dejanje oz. goljufijo, katero lahko prijaviš. Če osebo dobijo, lahko od nje zahtevam povračilo denarja + ta oseba bo morala plačati kazen.

Torej, imam njen mail, njen skype, shranjen pogovor in račun PSC 50€. Vse dokaze imam na pladnju. Neglede na to, ali osebo dobijo ali ne, bom najvretneje odšel na policijo, tudi če bo postopek trajal 2 ali 3 leta, ali pa 5, me niti ne zanima. Cilj je jasen, dobit punco ter jo kaznovati, ker mislim da nisem edini, ki je padel na finto.

Zanima me, kolikšne so možnosti da policija izsledi to osebo glede na to da imam vse dokaze? In če recimo nisem edini, ki je pri tej punci padel na finto, a bo morala ona plačati večjo kazen tudi za ostale osebe, ki jih je oguljofala?

Pa upam da ji policija že diha za vratom.

PRAV TI JE!!! hahahaha

A ti veš da je kaznivo plačevat spolne usluge? Ti boš kaznovan, kar je tudi prav za take ki mislijo samo s spodnjo glavo!

ne, ne vem tega in očitno tudi odvetniki tega ne vedo, še dobro da si povedal in da bom to povedal odvetnikom… prosim raje odgovori na vpršanje ki sem ga vzpostavil

https://www.rtvslo.si/slovenija/seks-kolicina-ena-cena-po-ceniku-60-evrov/390951?fbclid=IwAR3rhE6GrdkFi5vm6qgL56H0S_Pie68zv7qicaJipyljgQf6hNOY9Yq-QHk

nevem kdo tukaj razmislja samo s spodnjo glavo :/

Skype video klic je lahko tudi samo posnetek nekega dekleta.

Pomoje bodo policaji še nekaj cajta zabavljali v gostilniških debatah na tvoj račun.

Objavi njeno sliko ni vrag da je nekdo ne bi že videl ali poznal, naj se ve katera je ta kur_ba

da pa 10 eur plačaš samo da babo vidiš, moraš bit pa ultra bedak.

Ampak ne si s tem se na policiji sramote delat…

Sramote? morda je res sramotno ja… ampak, bomo vidli koga bo sram, ko bo ta punca prišla na sodišče. Saj nimam kaj izgubit…

Torej problem je v tem, da ti je zaračunala premalo? Bila sta zmenjena za 150€ za nateg, na koncu si za nateg plačal zgolj 50€.

no ja naget gor ali dol… zanima me vaše mnenje kaj misliste kako se bo razpletlo v primeru prijave na policiji… dejte že 1x odgovarjat bistvo

Jao, to me spominja na spodnjo sceno 🙂

https://youtu.be/GvT_VOJaXvs?t=71

Avtor se je pač odločil, da bo to punco VIDEL oz. SREČAL, pa čeprav bo to na sodišču!
Patetično. Bilo bi celo smešno, če ne bi bilo tako žalostno. Ampak avtor nima kaj dosti možganov, zato tudi nima in ne pozna občutka sramu. Tudi psi nimajo občutka sramu.

Nategunstvo je treba preganjat in policija je tukaj dolžna ukrepat. Sicer pa ljudje, ki razmišljajo izven okvira večine, so najprej deležni posmeha, na koncu jim pa ovce sledijo.

Sploh se ne gre za to, da jo srečam ali ne. Ali sploh veš kdo se skriva v ozadju? Kaj pa če je ta oseba že oguljofala recimo že 5 ali 10 ljudi pred menoj, ampak ni nobeden vkrepal, očtino zaradi tega “pasjega” sramu. No saj pravim, bomo vidli koga bo na koncu tako zelo sram, pa kakšen bo odziv tistih ljudi, ki so že padli na isto finto kot jaz.

ti kar sanjaj, da se bo policija šla neke detektive in sodno zahtevala razkritje identitete od skypa na podlagi oškodovanja za 50 EUR….
dečko. na salamonu so kurbe za 50 eur…..

Policija je to DOLŽNA narediti. Še enkrat pravim, takšne osebe, ki se ukvarjajo s takšno goljufijo, lahko zaslužijo tudi po več tisoč €. In če prav razumem, me nekateri tukaj napade, ker želim to osebo dobiti ven. Očitno eni podpirate kriminal.
Preberite zgornji komentar od “lule cuzlar” še enkrat…

New Report

Close