Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Južnjaki

Default avatar

Arabella

Vsi vemo, da so moški iz bivše Jugoslavije privlačni dedci hihihi. Zanima me (samo ženski odgovori prosim) kateri so vam naj? Hrvati, Bosanci ali Srbi?
Default avatar

Čistokrvna Slovenka

Arabella je napisal/a:
Vsi vemo, da so moški iz bivše Jugoslavije privlačni dedci hihihi. Zanima me (samo ženski odgovori prosim) kateri so vam naj? Hrvati, Bosanci ali Srbi?
Čistokrvni Slovenci, ki ne smrdijo, ne kadijo, niso kosmati =)
Default avatar

Srbi

Ni debate

Ne sme bit pa mešanc
Default avatar

Ena južna

Arabella je napisal/a:
Ve se, Hrvati in Srbi ;) muslimana pa nism imela nikol.
Default avatar

rres nikoli

Ena južna je napisal/a:
Arabella je napisal/a:
Nikoli ne reci nikoli.
Default avatar

Srbi the best

Ena južna je napisal/a:
Arabella je napisal/a:
Tako se prica sestro :) Musliji ne valjaju :)
Default avatar

345oij

Srbi definitivno. Sem bila v Beogradu, joj, ni lepših od Srbov, dejansko. Pa še srbski policisti, mmm, se stopiš:)))
Default avatar

Ena južna

rres nikoli je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

Nikoli ne reci nikoli.
Jap, maš prav, ampak vseen vrjamem da se to ne bo zgodil nikol. Voli južna svog Hrvatinu tako ko što on voli mene ;)
Default avatar

Ena južna

Srbi the best je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

Tako se prica sestro :) Musliji ne valjaju :)
Ma kao prijatelji su mi ok, al za ljubav, ne hvala.
Default avatar

nobeden od naštetih

Arabella je napisal/a:
Nobeni južnjaki niso dobri. Meni so vsi enako neprivlačni in ne ločim med temi, ki jih naštevaš, tako, da ene težko izpostavim. Po večini so všeč tistim "slovenkam", ki imajo korenine od spodaj.
Default avatar

Arabella

nobeden od naštetih je napisal/a:
Arabella je napisal/a:
Nobeni južnjaki niso dobri. Meni so vsi enako neprivlačni in ne ločim med temi, ki jih naštevaš, tako, da ene težko izpostavim. Po večini so všeč tistim "slovenkam", ki imajo korenine od spodaj.
Nope jih nimam
Default avatar

Potrebnež velik zelo

Arabella je napisal/a:
nobeden od naštetih je napisal/a:

Nope jih nimam
Ko pa nisi naletela name, da bi te dobro nategnil, potem se pa južnim pogleduješ, morava popravit to nepravico ☺
Default avatar

Xrobe

Arabella, krasen nickname imate. Ostalega ne bom komentiral, ker ne smem.
Default avatar

lilas

Od vse južnjakov najbolj Angleži.