Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vzgojiteljica, - izredna odpoved

Default avatar

Prijavila bom

Pa saj ne morem verjet. Ravnateljica vrtca Nove Jarse je dala izredno odpoved eni najboljsi vzgojiteljici vseh casov in to zato ker se je borila za pravice dobrih vzgojiteljic. V kolikor se niste seznanjeni z dejstvom, da v tem vrtcu delujejo samo veze in poznanstva, vam iz prve roke povem prav to. Vzgojiteljico, ki se je pred leti res psihicno in fizicno znasala nad nasimi otroki, je ravnateljica scitila in ji kljub prijavi sodelavk in prijavi nas starsev ni podala odpovedi. A veste potem je celotna skupina razpadla in starsi smo otroke prepisali v druge vrtce. In zdaj se je spravila na Petro, ki je bila vedno super vzgojiteljica, ko smo jo pa starsi prosili, rotili naj da tisto vzg. stran, je ona samo govorila, da ima vse papirje in da dela v skladu s programom. Otroci pa vsi opraskani, z modricami in zatrganimi usesi tet na smrt prestraseni. Mogoce bi se koga zanimal nas neuspesen boj proti tej vzgojiteljici in ravnateljici, ki je vse to dopuscala, ker sta prijateljici.
Default avatar

Lule Cuzlar

Združenje delodajalcev pravi, da se dober delavec nima česa bati, še najmanj odpovedi.
Default avatar

Prijavila bom

Ja , odpoved bi ze zdavnaj mogla dobit ravnateljica, kako grdo se je obnasala do nas starsev, otroci pa cist ubogi, prestraseni, naredila ni nic popolnoma nic, da zasciti nase otroke.
Default avatar

Oglasite

Prijavila bom je napisal/a:
Ja , odpoved bi ze zdavnaj mogla dobit ravnateljica, kako grdo se je obnasala do nas starsev, otroci pa cist ubogi, prestraseni, naredila ni nic popolnoma nic, da zasciti nase otroke.
Oglasite se medijem in uradnim organom zdaj s to zgodbo, da se vsaj enkrat to izsiljevanje ravnateljice iz moci njenega polozaja neha. In s tem se bo tudi pomagalo posteni vzgojiteljici, kije krivicno napadena. Ne bit tiho, oglasite se, v dobro vzgojiteljice in tudi vseh otrok, ki so tam in se bodo.
Me je pa grozljivo razocarala musarjeva, da ocitno vedno pride branit barabe. Ze zadnjic sem jo videla v eni drugi zgodbi, kjer je tudi odvetnica enega podobnega lopova.
Default avatar

Saj je jasno

Oglasite je napisal/a:
Oglasite se medijem in uradnim organom zdaj s to zgodbo, da se vsaj enkrat to izsiljevanje ravnateljice iz moci njenega polozaja neha. In s tem se bo tudi pomagalo posteni vzgojiteljici, kije krivicno napadena. Ne bit tiho, oglasite se, v dobro vzgojiteljice in tudi vseh otrok, ki so tam in se bodo.
Me je pa grozljivo razocarala musarjeva, da ocitno vedno pride branit barabe. Ze zadnjic sem jo videla v eni drugi zgodbi, kjer je tudi odvetnica enega podobnega lopova.
Lopovi in barabe imajo denar. Zato jih brani.
Default avatar

Prijavila bom

A ravnateljica placuje Muserjevo iz nasega davkoplacevskega denarja? Kaj pa denar za detektive? Kje so pristojni organi, da to preverijo oz. da malo preverijo kako zapravlja denar. Pa pomocnica ravnateljice je ista p.... Pokvarjene do neba.
Default avatar

Kako pa iz lastnega že ne

A ravnateljica placuje Muserjevo iz nasega davkoplacevskega denarja? Kaj pa denar za detektive? Kje so pristojni organi, da to preverijo oz. da malo preverijo kako zapravlja denar. Pa pomocnica ravnateljice je ista p.... Pokvarjene do neba.

Tega je toliko, da glava peče. Ta vzg.ni edina, niti prva, ki je letela zaradi mobinga in na osnovi izmišljenih in skrbno načrtovanih podtaknjenih lažnih obtožb, ki se končajo ponavadi na "zaslišanjih" s celotnim ožjim krogom zmanipuliranih str.sodelavcev, ki praktično str.delavca niti poznajo ne, vodi ga ravnateljica na tak način, da da jasno vedeti, da se bo uporabljalo vse možnosti, ki jih ima na voljo.
To se dogaja med njihovim delovnim časom, medtem, ko zaslišanec v svojem prostem času, pa čeprav je bil najavljen kot strokovni pogovor, ki še ni bil opravljen. Izkaže se pa za nekaj povsem drugega.
Običajno se tako delavca spravi z dela, ker se del.mesto želi dati drugemu.
Podobno je z razveljavljenimi razpisi.
Ti se ponavljajo toliko časa, da se rezerviran kader končno tudi zaposli.
Šolniki so tiho, raje gredo iz te branže ven, ker si ne morejo privoščiti, da se otrokom kaj zgodi, v času, ko njih v službi ni, so pa enako odgovorni tudi za ta čas.
Arest jim ne uide. To so prehude presije in prehuda odgovornost, da se v taki klimi da normalno delati.
Jarše niso nobena izjema, niti šole ne.
Kdo to plačuje?
Vrtce plačuje občina, kot ustanoviteljica, nad katerim tudi drži roko. Torej, je denar davkoplačevalski, jasno.
Default avatar

Prijava

Upam, da ravnateljica dobi odpoved. Da bo zupan in ministrstvo temu enkrat naredili konec in da nikjer vec ne dobi sluzbe. Ko je njena prijateljica vzgojiteljica trpincila nase otroke ni naredila nic, da bi zascitila nase otroke. To ji do konca zivljenja ne oprostim, kaj vse smo morali starsi dozivljati, sram jo je lahko. Upam, da se ta krivica popravi tako, da izgubi sluzbo in gre v...
Default avatar

Polna luna

Prijava je napisal/a:
Upam, da ravnateljica dobi odpoved. Da bo zupan in ministrstvo temu enkrat naredili konec in da nikjer vec ne dobi sluzbe. Ko je njena prijateljica vzgojiteljica trpincila nase otroke ni naredila nic, da bi zascitila nase otroke. To ji do konca zivljenja ne oprostim, kaj vse smo morali starsi dozivljati, sram jo je lahko. Upam, da se ta krivica popravi tako, da izgubi sluzbo in gre v...
Ste zadevo kam prijavili ali samo gojite zamero?
Default avatar

Prijava

Seveda, da smo prijavili, nismo pa sli v medije. Ravnateljica je tako branila svojo prihateljico vzgojiteljico, da nismo mogli nic. Ne kriminalisti, ne mi starsi ji nismo mogli odpovedati delovnega razmerja, lahko bi ji edino ravnateljica, ki pa tega ni naredila. Zadevo so kriminalisti dali naprej na sodisce, je bilo pa vse zavrnjeno zaradi pomankanja dokazov, 3 in 4 letni otroci tezko pricajo na sodiscu. Problematicna vzgojjteljjca je nato, ko je celotna skupina razpadla in ko smo otroke prepisali v druge vrtce, zacela delati na oddelku jaslicnih otrok , torej otrok, ki se ne znajo povedat, da je kaj narobe in tako ima spet mir pred starsi, ki ji nic ne morejo.
Default avatar

Prijava

Vsi zapisniki, vse je v policijski enoti Moste, v glavnem ves trud, vse je bilo zaman. So pa otroci potem odsli v vrtec, kjer so super vzgojiteljice in upam, da jim tisto trpincanje ni pustilo posledic. Ceprav veste, se sedaj, po parih leti, ko se peljem mimo tistega vrtca, otrok pravi, mami ne me sem peljat, nikoli vec nocem sem, ja se vse se spomni ceprav je bil takrat star 4 leta, ustrahovan in pretepen...joj spet se mi je odprla rana, moram ze pozabit in iti naprej
Default avatar

Zberite se

Prijava je napisal/a:
Seveda, da smo prijavili, nismo pa sli v medije. Ravnateljica je tako branila svojo prihateljico vzgojiteljico, da nismo mogli nic. Ne kriminalisti, ne mi starsi ji nismo mogli odpovedati delovnega razmerja, lahko bi ji edino ravnateljica, ki pa tega ni naredila. Zadevo so kriminalisti dali naprej na sodisce, je bilo pa vse zavrnjeno zaradi pomankanja dokazov, 3 in 4 letni otroci tezko pricajo na sodiscu. Problematicna vzgojjteljjca je nato, ko je celotna skupina razpadla in ko smo otroke prepisali v druge vrtce, zacela delati na oddelku jaslicnih otrok , torej otrok, ki se ne znajo povedat, da je kaj narobe in tako ima spet mir pred starsi, ki ji nic ne morejo.
Prosim zberite se skupaj vso starši in pokličite medije, da bo zunaj se druga zgodba.

To morate pod nujno narediti. Samo vi lahko kaj spremenite, da se malo počisti ta gniloba.
Default avatar

Polna luna

Prijava je napisal/a:
Vsi zapisniki, vse je v policijski enoti Moste, v glavnem ves trud, vse je bilo zaman. So pa otroci potem odsli v vrtec, kjer so super vzgojiteljice in upam, da jim tisto trpincanje ni pustilo posledic. Ceprav veste, se sedaj, po parih leti, ko se peljem mimo tistega vrtca, otrok pravi, mami ne me sem peljat, nikoli vec nocem sem, ja se vse se spomni ceprav je bil takrat star 4 leta, ustrahovan in pretepen...joj spet se mi je odprla rana, moram ze pozabit in iti naprej
Kaj pa, če bi glede na napisano, raje bila glas tem jasličarjem, ki ne znajo povedati svojih težav?
Default avatar

Prijava

Pa nas primer ni bil edini glede te vzgojiteljice, se pred tem so se dogajale cudne stvari, bi tudi vzgojiteljice znale veliko povedat proti njej, samo ce jim ne bi ravnateljica grozila z odpovedjo zaposlitve. V medije ne grem, lahko pa kadarkoli pricam proti njej.