Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Večina ženske je popolnoma brez sramu

Default avatar

Nasilnost žensk ne pozna meja

Berem članek na strani Radia ena
Default avatar

Moničan

res je

žensk se je treba izogibati
pa skoz jih je treba hvaliti, da nisi tepen
Default avatar

kaj pa misliš

itak da ženske tudi varajo iz popolnoma enakih vzgibov kot moški, samo monklje tega nikoli ne bodo priznale in samo nekaj napletajo o čustvih. one se držijo reka, da ženska ne sme priznat, četudi jo dec dobi na drugem
Default avatar

viharni jezdec

Moničan je napisal/a:
monmonči je napisal/a:

Od kdaj je varanje nasilje?
to je psihično nasilje
Mavrični, si to ti?😅 Si se znnova maskiral kot leclec v seriji Alo Alo, te nihče ne bi prepoznal.😂

Default avatar

Moničan

monmonči je napisal/a:
Moničan je napisal/a:

to je psihično nasilje
Jp, sem od tebe pričakovala takšen odgovor 😜
sem se mislil še razpisati, pa se mi ni dalo :)
Default avatar

Moničan

viharni jezdec je napisal/a:
Moničan je napisal/a:

to je psihično nasilje
Mavrični, si to ti?😅 Si se znnova maskiral kot leclec v seriji Alo Alo, te nihče ne bi prepoznal.😂

ne vem kdo je to mavrični
Default avatar

monmonči

Malo poglej današnje teme in se vprašaj, kakšni kreteni so šele avtorji, ki takšne teme odpirajo.
Default avatar

seveda so

monmonči je napisal/a:

Malo poglej današnje teme in se vprašaj, kakšni kreteni so šele avtorji, ki takšne teme odpirajo.
Saj avtor je isti, le pod multinikom, saj je takoj sam nadaljeval pisat, ko drugi niso hoteli. In v vseh teh temh so avtorji vedno isti, le nekaj jih je takih, ki odpro na stotine podobnih tem.
Default avatar

Ja je

Mavrični je duševno zaostal fant, podoben schracku, v enem od vzgojnih zavodov sestavlja kulije. Včasih je veliko gluposti tu gor pisal, zdaj pa malo manj, odkar mu je umrla mati.

Mavrični pa zaradi homoseksualnga poželenja....

viewtopic.php?f=151&t=11166983
Default avatar

Stajerc

Prevec gledajo spanske nadaljevanke.