Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Pobiram stave za soboto

Default avatar

Zakaj ne

Se bosta naša dva na Eurosongu na odru premaknila ali ne?
Default avatar

stava za zmago

Stavim, da bosta zmagala !
Default avatar

fiuuuuu

Če bo komentiral Hofer, mi je čist vseen za ostalo.
Default avatar

GHJJ

Mislim da ne bosta ravno zadnja, med prvimi tremi pa tudi ne. Navadno si sosednje države med sabo podeljujejo točke.
Default avatar

Nulk

0 tock
Default avatar

stavimo stavimo

Stavim 200 EUR da bosta dobila več točk kot Sirkova lani.
Default avatar

hhm

koliko točk bi bilo šele, če se bi tamala slekla kot se je sirkova lani...
Default avatar

Ena južna

GHJJ je napisal/a:
Mislim da ne bosta ravno zadnja, med prvimi tremi pa tudi ne. Navadno si sosednje države med sabo podeljujejo točke.
Enako mislm.
Default avatar

blamaža pa takšna

Ena južna je napisal/a:
GHJJ je napisal/a:
Enako mislm.
Si postala zelo pazljiva v izjavah odkar si se včeraj zvečer blamira s svojim vrtenjem jezika proti njima.
Default avatar

MsOlivija

Ne bosta se premaknila;) Prišli bomo pa med prvih pet! Ker smo popolno nasprotje cirkusa na odru. In to paše. Mirnost paše.

PS: obstaja angleška verzija naše pesmi?
Default avatar

Ena južna

blamaža pa takšna je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

Enako mislm.
Si postala zelo pazljiva v izjavah odkar si se včeraj zvečer blamira s svojim vrtenjem jezika proti njima.
Ma nemoj, tud dans sm istga mnenja kot včer. Lahk mi pa objasnš v čem je sploh problem, kaj te matra? A sm komad skritizirala? Nism. Vse kar sm napisala je to, da mi ni bilo všeč njeno mrmranje. In za tem stojim tud dans.
Default avatar

blamaža pa takšna

Ena južna je napisal/a:
Ma nemoj, tud dans sm istga mnenja kot včer. Lahk mi pa objasnš v čem je sploh problem, kaj te matra? A sm komad skritizirala? Nism. Vse kar sm napisala je to, da mi ni bilo všeč njeno mrmranje. In za tem stojim tud dans.
Napisala si, da ne bosta prišla v finale. Slab spomin?
Default avatar

Ena južna

Ena južna je napisal/a:

Napisala si, da ne bosta prišla v finale. Slab spomin?
Ti očitno brat ne znaš. Najd temo pa si preber še 1x kaj sm napisala.
Default avatar

Bog MONa TM

izplačaj mi 10 BTC, ker si izgubil že v naprej
Default avatar

MonaCoin

MsOlivija je napisal/a:
Ne bosta se premaknila;) Prišli bomo pa med prvih pet! Ker smo popolno nasprotje cirkusa na odru. In to paše. Mirnost paše.

ne obstaja ... bosta pa izdala junija komad v angleščini, pa še 3 ... ne vem al bo EP, al bo album 4slo + 4angl komadi
men je všeč tale cover https://www.youtube.com/watch?v=1ZN-6Y5DcNc ... glede na to da so mi glass animals itak top
Default avatar

MsOlivija

MonaCoin je napisal/a:
MsOlivija je napisal/a:

ne obstaja ... bosta pa izdala junija komad v angleščini, pa še 3 ... ne vem al bo EP, al bo album 4slo + 4angl komadi
men je všeč tale cover https://www.youtube.com/watch?v=1ZN-6Y5DcNc ... glede na to da so mi glass animals itak top
Hvala:)
Ta cover iz linka je pa zame preee..počasen :) Mi je ta bolj všeč
Default avatar

MonaCoin

MsOlivija je napisal/a:
MonaCoin je napisal/a:

men je večina njenih coverjev všeč .. počasni in bolj počasni :-)
Default avatar

komentar komentira

naš komentator ... a on je tudi na fante?
Default avatar

MsOlivija

MonaCoin je napisal/a:
MsOlivija je napisal/a:

men je večina njenih coverjev všeč .. počasni in bolj počasni :-)
Zaenkrat sem pri počasnih:)
Default avatar

carica zala

Vsi, ki ste polni kritike...probajte kaj zapeti tako da skoraj ne odpirate ust...
ona to zna in to ni tako enostavno, to je njej stil in želim jima, da bi njuna glasba še naprej božala romantične, preproste in nežne duše, ki so naveličane plastike, prevzetnosti in take ali drugačne odvisnosti
Srečno Zala in Gašper..Srečno Slovenija