Style.Over.Net

Opravljivka

Radi prebirate trače o znanih osebnostih in jih še rajši komentirate? Ste slišali kakšne govorice in ne veste, kako bi jih delili z ostalimi? Opravljivka je pravo mesto, kjer lahko brez slabe vesti delite svoje mnenje o domačih in tujih zvezdnikih ter ostalih javnih osebah, tračih in hkrati izveste vse o govoricah, za katere niste prepričani, če zares držijo.

Ufff kok je vroča ta Zala Kralj

Default avatar

wau

Šele sedaj sem jo prvič videl, ko vsi toliko govorite o njej. Uf je dobra, to bo čez par let takšna bejba, da bomo sam zijal!

Default avatar

Prava bomba

Je, ja. Pravi strupek v mali flaški. Pa kako komunicira s kamerco...
Upam, da je slava in denar, ki ju bo še imela na kupe, ne bosta pokvarila.
Default avatar

Kwa

A sta vidva oba pijana sredi popoldneva?
Default avatar

Čudna je

Niti enkrat se ne nasmehne, taka ženska ne more biti vroča.
Default avatar

Frederik

Fajn je, samo ne vem zakaj ima hlače zmeraj do jošk gor potegnjene. Ali je to moderno?
Default avatar

NE GOVORI MI O PAŠTETI

Se ti zdi? Meni je pa izredno antipatična, s tistim zabodenim, zdolgočasenim, kao vzvišenim pogledom...neprijetna. Ampak, naj jima rata na Euroviziji, naša sta.
Default avatar

ni rib

Vsekakor bolj čedna od kakšne Zale Đurić.
Default avatar

Samo tole bom rekla

Vroča gor ali dol, obnaša se, kot da je mrtva. To je težko privlačno. In ja, nikoli se ne nasmeje.
Default avatar

Bae

Frederik je napisal/a:
Fajn je, samo ne vem zakaj ima hlače zmeraj do jošk gor potegnjene. Ali je to moderno?
Glavno, da je brez modrca, drugače pa ja, 8deseta se vračajo, že tretjič v 4 dekadah...težko je preseči kulturni šok tiste dobe.....
Default avatar

ha ha monklje

Zavistne monklje pa frustrirajo in zgražajo nad Zalo hahahah. Daj pokažite se ve, stare in debele monklje.
Default avatar

Kako gre

Kako že gre tist vic k se žena med seksom premakne in je un čist šokiran ker se je sploh premaknila?
Default avatar

he he monklj

ha ha monklje je napisal/a:
Zavistne monklje pa frustrirajo in zgražajo nad Zalo hahahah. Daj pokažite se ve, stare in debele monklje.
Tebe bipolarni jezdec pa človek res ne more zgrešit vedno iste lajne skrajnosti.Pa pokaži se ti že zaboga kako si mlad, vitek, pameten zdrav monklj pa, da te končno vidimo.

Verjetno imaš v sebi vse tisto kar sovražiš pri drugih, ker Zala je sicer fajn, ker je naravna in preprosta, drugače pa je vzvišena in ni pristna, pač pa je vse to neka poza in niša, kot je nekdo napisal.Takšen je bil Garfi pa še ebndrug risan človeški lik, samo ona dva sta bila naravna takšna, pri tej pa ni tak občutek glede na to kako se obnaša.
Samo pri tebi, ki si tako plitek, da je samo stas vse, pa itak takšno duvanje pali in si verjetno zopet ti tale post lansiral medtem, ko si star preverznjak že spet lahko mencaš mehko curo.
Default avatar

hahahahahahahaha

Samo tole bom rekla je napisal/a:
Vroča gor ali dol, obnaša se, kot da je mrtva. To je težko privlačno. In ja, nikoli se ne nasmeje.
To, da je kot crknjena riba je vroče le polarcu.
Meni je takšna riba vroča le na žaru.

Polarcu so itak všeč le tri zadeve hladnost, vzvišenost in pozerstvo (šopirjenje), ker prav takšen je tudi on sam.
Default avatar

vse je jasno

Čimprej bi se morala slikati za Playboya ker je tako seksi. Tiste ribje oči bi že s fotošopom popravili.
Default avatar

Zala naravna

vse je jasno je napisal/a:
Čimprej bi se morala slikati za Playboya ker je tako seksi. Tiste ribje oči bi že s fotošopom popravili.
Meni je všeč, ker je takšna, kot je. Neprefarbana.
Prava in zala.