Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Kako veš, da si ženski resnično všeč in da ni v ozadju interes?

Default avatar

DXB

Miss kur je napisal/a:
Se strinjam z vsem prej napisanim, dodala bi le to, da moški rabi žensko ob sebi za se x, ženska pa moškega za otroke. Ker če bi moške vprašali, otrok na tem svetu spploh ne bi bilo. Seksali bi pa ves čas, najraje z različnimi zenskami. Hkrati pa radi dobro jedo in radi so v cistih cunjah in cistem stanovanju. Moski rek je, da hoce zensko, ki je v kuhinji gospodinja, v postelji k urba in v bolezni mama. Ta rek izkljucuje otroke. Moski otrok ne rabijo. Rabijo svoje hobije, svobodo, prijatelje, ku rbico in gospodinjo. Zenska rabi otroke, podporo, hisnika in mojstra za vse. Ker nismo kompatibilni, zenska po rojstvu otrok moza zanemari in on si najde drugo za se ks, otroci so zopet nujno zlo. Brez veze vse skup. Rasa se nadaljuje zaradi zensk, ker moski so en kup dreka.
"Zenska rabi otroke, podporo, hisnika in mojstra za vse"
"moski so en kup dreka."

No, kupi dreka, na dan z denarnico, zavihajte rokave in servisirajte zenske potrebe, lol.
V zgornjem zapisu je zapisana hladna realnost zenskega pogleda, ki je sicer nikoli ne boste slisali. Zato pa si jo lahko zavrgljivi hlapci zenskih potreb tu preberete. Sedaj pa hitro v resno zvezo, lol.
Default avatar

tr90wš

Miss kur je napisal/a:
Se strinjam z vsem prej napisanim, dodala bi le to, da moški rabi žensko ob sebi za se x, ženska pa moškega za otroke. Ker če bi moške vprašali, otrok na tem svetu spploh ne bi bilo. Seksali bi pa ves čas, najraje z različnimi zenskami. Hkrati pa radi dobro jedo in radi so v cistih cunjah in cistem stanovanju. Moski rek je, da hoce zensko, ki je v kuhinji gospodinja, v postelji k urba in v bolezni mama. Ta rek izkljucuje otroke. Moski otrok ne rabijo. Rabijo svoje hobije, svobodo, prijatelje, ku rbico in gospodinjo. Zenska rabi otroke, podporo, hisnika in mojstra za vse. Ker nismo kompatibilni, zenska po rojstvu otrok moza zanemari in on si najde drugo za se ks, otroci so zopet nujno zlo. Brez veze vse skup. Rasa se nadaljuje zaradi zensk, ker moski so en kup dreka.
In vse, kar si tukaj naklofal, je razlog, zakaj so sodobne mlade ženske raje same, kot da bi bile nekemu brezjajčniku gospodinje, kurbe in mame. Potem pa tipi jokajo, da nobene ne dobijo. Jasno, da ne, če pa s takimi nebulozami odraščajo. Moderen moški si mora gospodinjo, kurbo kar lepo plačat, pocajtat se it pa k mami.
Default avatar

Popay

zapletene so tiste, ki imajo slabe izkušnje s tipi (pa ne vse, da se razumemo), preračunljive pa karieristke, ki pa ponavad dobro zgledajo, ker dajo dost tud na izgled ampak so hladne in spolzke kot ribe.. Če sam nimaš filinga, da vidiš v kateri ženski je prirojena milina v njenem obnašanju, gibih in očeh, ti ni pomoči, pol se boš še naprej zaletaval z glavo v zid.
Izogibej se možač, ki so glasne v svoji okolici in išči nežne ženske duše, ki so pa največkrat skrite dome in osamljene, jebi ga, tako, da te čaka težka pot, ni vam lahko...malinovcem., saj očitno tud šanse sploh ne dobite, da dobite tist filing kako zgleda, ko se ženska popali na tipa..
Default avatar

indijski tulipan

Popay je napisal/a:
zapletene so tiste, ki imajo slabe izkušnje s tipi (pa ne vse, da se razumemo), preračunljive pa karieristke, ki pa ponavad dobro zgledajo, ker dajo dost tud na izgled ampak so hladne in spolzke kot ribe.. Če sam nimaš filinga, da vidiš v kateri ženski je prirojena milina v njenem obnašanju, gibih in očeh, ti ni pomoči, pol se boš še naprej zaletaval z glavo v zid.
Izogibej se možač, ki so glasne v svoji okolici in išči nežne ženske duše, ki so pa največkrat skrite dome in osamljene, jebi ga, tako, da te čaka težka pot, ni vam lahko...malinovcem., saj očitno tud šanse sploh ne dobite, da dobite tist filing kako zgleda, ko se ženska popali na tipa..
:))))Popay to je pa že kar strokoven odgovor.

Hvala za salve smeha za to jutro :))))
Default avatar

take so lahko

Popay je napisal/a:
"nežne ženske duše, ki so pa največkrat skrite dome in osamljene"

tiha voda in ko se enkrat dobro zahakla, je še hujša od tistih prvih
Default avatar

začetna investicija

Po dejanjih je napisal/a:
Rabis zdrav razum in presojo... mene en tip non stop obtozuje financnega okoriscanja, ker baje je imel neko slabo izkusnjo z eno drugo. In ocitno mu je ta zameglila razum in zdravo presojo. Jaz sem ze v preteklosti ko smo bili se studenti jaz ravno brez ene sluzbe studentske in mi je ponudil, da prespim pri njem cez vikend iz pet na soboto ko sem mela faks, sem hvalezno sprejela, tudi mu dala nekaj denarja za tistih par noci, ceprav ni zahteval sem sama dala, in se kljub temu da je vztrajal, da ostanem, odselila na,svoje se ko sem bila brez dela in si s prihranki placala stanovanje svoje in poiskala sluzbo. Kljub temu, da je govoril naj ne grem, sem sla na svoje. V vmesnem casu sem njemu delala se faks, seminarske instrukcije za izpite, se vozila po graduva za njegove seminarske, vse zastonj.
Danes me ta bedak obtozuje da sem zenska ki se okorisca, samo zato ker aem zenska in ker je njega ena druga zgleda po tem izkoristila. In po tem sem mu samovoljno pomagala delati reklamo za njegovo firmo, ceptav od tega nisem imela nic, pac sem mu privoscila uspeh. Zdaj sem tudi jaz ziva groza ker on s svojo pametjo po tisti izkusnji s tisto zensko vse zenske obdoja za okoristnice. Moja dejanja s katerimi sem ves cas poznanstva spontano dokazovala da nisem tsksna nestejejo, ker cloveka je pac obsedla fiksna ideja, da so vsezenske grozne in slabe in njega se tako nasprotno drugacno dejanje ne preprica. Ker se je odlocil da bo zenske sovrazil in napadal neglede na vse.
Zato za oceno katera je dobra in z iskrenimi nameni avtor prvenstveno rabis zdrav razum in presojo, da sploh imas zeljo in voljo prepoznati dobre. Najvec pa ti o tem povedo dejanja.
kar si počela, je lahko tudi začetna investicija, ki se potem veckrat povrne. a naskočila ga pa nisi?
Default avatar

TM TM TM

Bog MONa TM je napisal/a:
saj je simpl.
Čvek je pač čvek in poraba časa. Dlje ko čvrka s tabo bolj si ji všeč.
btw: ženske su tudi racionalne - za prazen čvek s tipom namenijo max 10 minut ☺
Po čveku pa hodi za njo, jo primi okoli pasu in se nasloni nanjo. Če se odmakne je bil to čvek, če se stisne k tebi sta na poti za seks.
Zelo poučno!
Nobene filozofije, nobenega nakladanja.
Kratko in jedrnato.
Se vidi, da si izkušen.
Like. 👍
Default avatar

Popay

indijski tulipan je napisal/a:
Popay je napisal/a:
:))))Popay to je pa že kar strokoven odgovor.

Hvala za salve smeha za to jutro :))))
evo vidš ii tii..., ti si po moje tist taprav vzor mile ženske, vedno prijazna in dobrosrčna, pozitivna skratka, seveda je pa še nekaj takih tukej.. Avtor beri indijskega tulipana in si naredi osnovo kako zgleda nežna ženska duša, vježbaj, vježbaj.... Tukej na sč se lahko dosti naučiš, hehe...
Aja, pa še nekaj, avtor zdej je vse polno slik tega para, ki pojeta na evroviziji, no in vidš foro na vseh slikah, ko bejba zaljubljeno gleda tipa, to je to, jebe se njej za druge interese razen za njegov objem.
Default avatar

Stepni_Volk

25 letnik je napisal/a:
Živjo.

Nekako ne morem preštudirati žensk. Zdijo se mi zelo zapletena bitja. Predvsem pa diplomatska in preračunljiva.
Mislijo eno, govorijo drugo, delajo tretje. Imam filing, da niso čisto iskrena in neposredna, ampak so v ozadju tudi razne spletke in igrice, ki so namenjene temu, da dosežejo svoje.

Kako naj vem, da sem ženski resnično všeč kot potencialni partner in ne samo kot prijatelj?
Dokler vam je ženska le objek poželenja in vas pravzaprav ne zanima, kot človek.. se vam bo ves čas zdelo, da so zagonetne.
Resnica je zgolj ta, da vas ne zanimajo kaj dosti na širšem človeškem spektru in je vaš interes do njih togo omejen.
De omnibus disputandum..
Default avatar

Gargamell

hahah, vedno je nek interes. Ali dober priložnostni sex ali fant ki bo poskrbel finančno za svojo punco dokler študira do žene ki rabi financ misnistra za otroke ne nujno njegove.
Default avatar

DXB

Za vse naivne tipe, ki verjamejo v ljubezenske pravljice:

Default avatar

DXB

V potrosnih svetu je edini racionalni pogled na zensko, sicer motor potrosnistva, potrosniski pogled. Isces good deal. Isces situacije kjer za mali vlozek dobis dosti. Nic drugace kot, ce kupujes rabljen avto.

Kaksne so to situacije? Taksne v katerih ti zenska da cim vec free samples in zastonj “promocijskih storitev” v upanju, da te bo s tem dolgorocno toliko bolj izkoristila. Moski, ki dinamiko razume, bo med polizal in zbrisal. Naivni pa se bonujel. In se srecen bo. Preprican v zensko ljubezen. Itd. Hahaha...

Jaz, ce ocenim, da mu bo zenska tako ali drugace prevec stala, jo odpikam ne glede na to kdo in kaj je. Gre za edino racionalno potezo v danasnji potrosniski druzbi. Brez taksnega obnasanja bi sam sebe sabotiral tako na kratek rok, se bolj pa na dolgega. Zato imam tudi tako rad honeymoon variante. Zensko zagrejes. Polizes med. In konec. S tem, da moras znati te reci tako izpeljati, da njene koristi niso na skodo tvojim interesom. Se pravi, da te zenska ne stane niti denarja niti casa niti...
Default avatar

Gargamell

Kar se jim odbije nazaj v obraz po 40 letu, ko jih pameten mož zamenja za mlajšo. Njih pa nobeden ne povoha za več kot priložnostni sex.
Default avatar

DXB

Gargamell je napisal/a:
Kar se jim odbije nazaj v obraz po 40 letu, ko jih pameten mož zamenja za mlajšo. Njih pa nobeden ne povoha za več kot priložnostni sex.
Starejsi moski lahko pritegne precej mlajso le, ce je v zivljenju nekaj dosegel. Ponavadi v kariernem in materijalnem smislu. Poleg faktorja izgleda. To pa pomeni, da locitev najbolj zazeljene moske drago stane.

To, da smo moski z leti vse bolj zadovoljni, zenske pa vse manj, pa raziskave res kazejo. Mlada lahko z malim mazincev moske vrti in jih izkorisca. 40 letnica pa ze precej tezje.
Default avatar

mimoidoči

...jebte se vsi skup......nabijate in prbijate vsi skup....a nben pa ni pomislil da gre v nek odnos z nule in brez vsega....pa da je vse skup v rokah onega zgoraj......brez neke preračunljivosti......
Default avatar

DXB

mimoidoči je napisal/a:
...jebte se vsi skup......nabijate in prbijate vsi skup....a nben pa ni pomislil da gre v nek odnos z nule in brez vsega....pa da je vse skup v rokah onega zgoraj......brez neke preračunljivosti......
Tako gre v odnos le 95% moske populacije.
Default avatar

Gargamell

Pet obrazov Eve , ko jo spoznaš, ko hodiš z njo , skupaj živiš, se poročiš in ločiš.
Pač ženska narava. Tako kot jokajo eni da puncam ni do spolnosti, ja samo slabše bo. Oz dokler ni otrok greš vsak svojo pot. Vsaka vas bo hotla spremenit in odezati od prijateljev...

Kaj naredit, ne se zapustiti ko ste enkrat v resni vezi, ne it takoj skupaj živet čeprav vas bo hotla na vsak načlin prepričat.Sami skrbite za kontracepcijo vedno kondomi. Ženske rabijo dramo in da jim dogaja.
Aja tisto da se takoj zaljubite, pač imejte tri štiri obenem in nebo problemov.
Tista taprava? je ni pač kaj vam je prednost in kaj iščete pri punci. Težko da boste to našli pri prvi tako da čimveč punc sprobat in se na komcu odločit.