Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek evrovizijski green room in naša dva, kaj je bilo

evrovizijski green room in naša dva, kaj je bilo

Nisem uspela včeraj pogledat Evrovizije, pa sem slišala, da sta se naša dva predstavnika dolgočasila v zaodrju, pa da je Zala spala…A je to res? Se da dobiti kak link, prosim? Hvala.

spala v green roomu, in potem na konferenci po razglasitvi:
na tisti konferenci si najprej polca glavo od dolgočasja, potem pa je par slik, kjer spi na gašperjevi rami.
https://www.instagram.com/p/BxdSUN4HCzG/
te slike z nov. konference so bile objavljene poprej na rtv slo strani, zdaj jih jaz ne najdem več, joih je bilo cel kup, kjer se je videlo prav da spi in je cela naveličana tam.
Obupno obnašanje.

kolikor vem, je komentirala, da jo grozno zebe od klime, zato je bila zavita

kar se pa ostalega tiče… pa nehajte no

nikogar ni zanimalo, kaj zala tam počne. to je opazilo samo par zdolgočasenih slovenčkov, ki mislijo, da se mora vsak obnašat po točno predpisani proceduri.

kaj so počeli tam islandci? ste opazili? unega tipa, ki je nenehno buljil v kamero?
a tega pa ne boste komentirali? kako je delal sramoto islandiji??
ne?
aja, dol vam visi

tako kot celemu ostalemu svetu dol visi, kaj je ena zala delala v green roomu

nova
Uredništvo priporoča

Vse smo že povedali. Samo je Anja maloprej vzela to temo s sč-ja in jo nalepila k sebi. Nekam na Style over… Bolj na dnu je verjetno še link nanjo . Poišči.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11166886 ">Vaš link

Res da sta mlada me pa vseeno matra. Od česa živita ta2 ?
Deluje mi kot bi ju doma zalagali z dnarjem do onemoglosti. Tako nekako.
Cel dan poležavata,pojeta,pišeta….kdo to plačuje ?
Pa še v Ljubljani, kjer vemo da je vse drago .
Kako je z izobrazbo njuno?
Sta kar razvajena,sploh pa Zala.
Tako deluje vse skupaj.


študenta glasbe sta.
od česa živijo pa tvoji študenti?

čudna sta no


ma daj no ti si najbrđž tista mama, katere otrok v oš skače po stolih, ali pa spi za šolsko mizo, ker mu je procedura prfoksa, ki je plačan tam da nekaj mu govori in predava odveč, in mu je strašansko dolg cajt, in zato on pač ne bo sledil navodilom obnašanja nekih zdolgočasenih slovenčkov in šolnikov, ki pravijo,da je treba kaj naretiti, pisati, povedati v šoli, če se on odloči spati bo pač spal ane, ker on je top vrhunski izstopa iz okvirjev in ne sledi zdolgočasenim pravilom in ljudem.
LOL
ženska se pri svojih letih ne zna spoštljivo obnašati. če bi jo zeblo bi si ogrnila zastavo okoli sebe in lepo sedela, ne pa ležala tam zdolgočaseno in spala na novinarski konferenci, pa kje ste še to viodeli. Bolniki ste tisti, ki to zagovarjate.
ženska je plačana da je tam, to je njeno delo, ne pa da spi.
Tudi športniki imajo obveznosti do nacionalnih zvez itd. in po tekmovanjih morajo dati intervjuje, to je normalno obnašanje in spoštljivo do navijačev, v zalinem primeru do poslušalcev, če ji je pa vse taka muka, pa prosto bi lahko ostala doma in spala doma. pa bi kdo drug šel nas zastopati.

Kaze jima zaenkrat kar OK.
[img]https://i1.wp.com/esc-kompakt.de/wp-content/uploads/2019/02/ESC-Barometer-2019-190218-Top-13-alle.png?resize=768{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C485&ssl=1[/img]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pa nehite no! Otroka sta, ki se še nista navadila sprenevedat. Upam, da taka ostaneta.
Mi ni nič čudnega, da ju je zeblo od klime in da sta po vsem tem sranju tam kar zaspala. Moja hčerka bi tudi.


ma daj no ti si najbrđž tista mama, katere otrok v oš skače po stolih, ali pa spi za šolsko mizo, ker mu je procedura prfoksa, ki je plačan tam da nekaj mu govori in predava odveč, in mu je strašansko dolg cajt, in zato on pač ne bo sledil navodilom obnašanja nekih zdolgočasenih slovenčkov in šolnikov, ki pravijo,da je treba kaj naretiti, pisati, povedati v šoli, če se on odloči spati bo pač spal ane, ker on je top vrhunski izstopa iz okvirjev in ne sledi zdolgočasenim pravilom in ljudem.
LOL
ženska se pri svojih letih ne zna spoštljivo obnašati. če bi jo zeblo bi si ogrnila zastavo okoli sebe in lepo sedela, ne pa ležala tam zdolgočaseno in spala na novinarski konferenci, pa kje ste še to viodeli. Bolniki ste tisti, ki to zagovarjate.
ženska je plačana da je tam, to je njeno delo, ne pa da spi.
Tudi športniki imajo obveznosti do nacionalnih zvez itd. in po tekmovanjih morajo dati intervjuje, to je normalno obnašanje in spoštljivo do navijačev, v zalinem primeru do poslušalcev, če ji je pa vse taka muka, pa prosto bi lahko ostala doma in spala doma. pa bi kdo drug šel nas zastopati.
[/quote]
Vse to je del njune celostne podobe, imidža. Nekateri si prepoznavnost gradio s škandali, onadva sta zbrala drug pristop – zdolgocasenost. Ta niša je očitno še frej.

Ampak meni tudi ni jasno zakaj morajo vadit vsak dan in predrkavat eno in isto pesem!


kakšna otroka pr 19 in še več je se mi zdi gašper. kakšna otroka le.
še mlajše smo imeli, ki so nas zastopali, pa se niso tako obnašali. Eva Boto mislim,da je bila srednješolka, pa se je korektno obnašala. tako,da nehajte s temi otroki… itak pisarite kako sta samostojna in brez mamic in ne vem kaj še vse… potem ne morete se v isti sapi izgovarjati,da sta otroka uboga še… sami seb kontrirate.
pa kot rečeno še otroci pri 8 letih in še manj se znajo bolj kulturno obnašati, če so kaj vprašani in dajejo kakšne intervjuje recimo… kar poglej po tvjih. se jih večina bolj kulturno in spoštljivo obnaša.
ta dva sta odrasla glasbenika – kot sami pravite na ves glas avtorja lastne pesmi, in se nista zmožna ponosno predstaviti z lastnim delom in stvaritvijo, ampak jima je to odveč. To je tisto – in to ni nobena tržna niša. kakšna glasbenika sta to, ki jima je petje in predstavljanje lastne pesmi odveč? naj ostane raje retorično vprašanje.

Vprasanje je sila zanimivo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Vse to je del njune celostne podobe, imidža. Nekateri si prepoznavnost gradio s škandali, onadva sta zbrala drug pristop – zdolgocasenost. Ta niša je očitno še frej.
[/quote]

Islandci so ju prekašali.
Zdolgočaseni in strašljivi.

Najprej je spala, pokrita z zastavo. Ko se je prebudila pa je za medije dejala, da sta razočarana zaradi uvrstitve v finale, ker da ima Zala že dovolj vsega in bi rada šla domov. Kar nekaj vseskup… https://www.zurnal24.si/amp/magazin/evrovizija-zala-razocarana-da-sta-se-uvrstila-naprej-327996 Je pa čisto mogoče, da se dobro uvrstita, zakaj ne, še slabši so dosegali visoke rezultate.

Njo valjda da je zeblo, ce je cela anemicna. Grem stavit, da sta vegana.
O obnasanju skoda izgubljat besed. To je javni zavod, javni nastop, rtv je financirana s strani gledalcev. Zagotovo je kje kaksna klavzula, kako in kaj se je treba obnasat, sodelovat, dat intervjuje itd..
Ne pa rect po uspehu v finale, da so mesani obcutki, ker se jima zdi, da ne sodita zraven in da se bosta vsemu na siroko izognila..
Kaj za vraga se potem prijavljata na tekmovanje?? Jima je kdo pistolo drzal za vrat, ali sta mislila, da je to festival Rozic in trave za zakljuceno druzbo?


ma daj no ti si najbrđž tista mama, katere otrok v oš skače po stolih, ali pa spi za šolsko mizo, ker mu je procedura prfoksa, ki je plačan tam da nekaj mu govori in predava odveč, in mu je strašansko dolg cajt, in zato on pač ne bo sledil navodilom obnašanja nekih zdolgočasenih slovenčkov in šolnikov, ki pravijo,da je treba kaj naretiti, pisati, povedati v šoli, če se on odloči spati bo pač spal ane, ker on je top vrhunski izstopa iz okvirjev in ne sledi zdolgočasenim pravilom in ljudem.
LOL
ženska se pri svojih letih ne zna spoštljivo obnašati. če bi jo zeblo bi si ogrnila zastavo okoli sebe in lepo sedela, ne pa ležala tam zdolgočaseno in spala na novinarski konferenci, pa kje ste še to viodeli. Bolniki ste tisti, ki to zagovarjate.
ženska je plačana da je tam, to je njeno delo, ne pa da spi.
Tudi športniki imajo obveznosti do nacionalnih zvez itd. in po tekmovanjih morajo dati intervjuje, to je normalno obnašanje in spoštljivo do navijačev, v zalinem primeru do poslušalcev, če ji je pa vse taka muka, pa prosto bi lahko ostala doma in spala doma. pa bi kdo drug šel nas zastopati.
[/quote]
plačana je bila za kaj?
resno????

njeno delo je bilo, da odpoje pesem.

glede na komentarje, odziv in uvrstitev je zadevo uspešno speljala.
vse ostalo poleg je cirkus

jaz se ne bi tako obnašala, verjetno moji otroci tudi ne, ampak trdim pa, da žive duše na svetu razen slovenčkov ni zanimalo, kaj ona tam po tem, ko je odpela še počne.


plačana je bila za kaj?
resno????

njeno delo je bilo, da odpoje pesem.

glede na komentarje, odziv in uvrstitev je zadevo uspešno speljala.
vse ostalo poleg je cirkus

jaz se ne bi tako obnašala, verjetno moji otroci tudi ne, ampak trdim pa, da žive duše na svetu razen slovenčkov ni zanimalo, kaj ona tam po tem, ko je odpela še počne.
[/quote]
kaj da nimata plačanega tega tekmovanja? kaj boš rekla,da onadva to vse sama zase financirata svoje stvari. NE! Plača rtv: imata odgovornosti iz tega, tam sta z obveznostmi ne pa na plačanem dopustu iz strani nas plačevalcev prispevka. vsaj toliko spoštljivosti bi lahko premogla, da bi dostojno zastopala našo državo. lahko bi jima bilo v čast, ne pa da se spakujeta tam,da jima je vse odveč, čudno,da jima pa kopanje na naše stroške tam pač ni. ker to si bosta pa z veseljem privoščila,dokler sta tam na naše stroške.


plačana je bila za kaj?
resno????

njeno delo je bilo, da odpoje pesem.

glede na komentarje, odziv in uvrstitev je zadevo uspešno speljala.
vse ostalo poleg je cirkus

jaz se ne bi tako obnašala, verjetno moji otroci tudi ne, ampak trdim pa, da žive duše na svetu razen slovenčkov ni zanimalo, kaj ona tam po tem, ko je odpela še počne.
[/quote]
jaja še – njeno delo ni samo petje – njeno delo je da se udeleži vseh vaj, novinarskih konferenc, da odgovarja novinarjem, sodeluje v snemanjih razglednice, itd….
vse to je njuno delo. pa še kaj bi se gotovo našlo, kar bodo znali povedati tisti, ki se še kaj bolj spoznajo na ta ustroj vsega kako to poteka.
Vsekakor pa je to da ne spiš na konferencah in sredi prenosa razglasitve rezultatov -je osnovna kultura in spoštovanje.

Najslabša predstavnika do zdaj. Navadn podn od glasbenika in samega njunega komada. Skratka nič od nič.💩💩🙉


kaj da nimata plačanega tega tekmovanja? kaj boš rekla,da onadva to vse sama zase financirata svoje stvari. NE! Plača rtv: imata odgovornosti iz tega, tam sta z obveznostmi ne pa na plačanem dopustu iz strani nas plačevalcev prispevka. vsaj toliko spoštljivosti bi lahko premogla, da bi dostojno zastopala našo državo. lahko bi jima bilo v čast, ne pa da se spakujeta tam,da jima je vse odveč, čudno,da jima pa kopanje na naše stroške tam pač ni. ker to si bosta pa z veseljem privoščila,dokler sta tam na naše stroške.
[/quote]
Podpis!!
Njun ‘dopust’ plačamo Slovenci. Povprečen Slovenec si težko privošči Tel Aviv!!

Meni sta pa noro všeč.

Ne jebbbeta žive sile, novinarji skačejo za njima…. za eno izjavo. :-)))

Naveličana tega šundra, teh kazanj pičččk, nabiti na kolih, vsi umetni, z grotesknimi očmi in grozljivo musko, eni štancajo prastare običaje ……svašta!

Potem pa NAŠEDVA <3. Kot dva coteljna, dva pastirčka. V teniskah brez štunfov, prekratkih hlačah in puliju – oz. on v majici, ki jo šiva kakšna naša šivilja.

Brez makeupa, brez umetnih trepalnic in nafilane goflje. Brez zelenih las in nafilanih mišic.

TOTALNI ŠOK! Kdor je spremljal, je moral začutiti popolno tišino v dvorani med tisočimi ljudmi. Prav začutila se je ta popolna tišina, mir! Do konca! In so potrebovali (publika) čas, da so začeli poloskat.

Ker sta jih popeljala v en mir, preprostost, zaupanje in skromen nasmeh! Kar imaš samo še doma!

Ma ljudje, to je zmaga!!

Po mojem pa bolj zato, ker so si vsi rekli “WTF” in rabili še nekaj trenutkov da so dojeli kaj vraga se je zgodilo in ali naj boi to, kar so ravnokar slišali, bilo petje.

Super sta. Ne je.beta žive sile. Bravo. Svojo špuro imata.

New Report

Close