Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek naše uvrstitve na evroviziji

naše uvrstitve na evroviziji

Smo se prej pogovarjali, kako je z našimi uvrstitvami v finale Evrovizije. Zdi se mi, da je to včeraj velika redkost. Kolikor se spomnim, smo se zadnja leta redko uvrstili. Kolegica trdi, da zadnjih 10 let ne. Tisti, ki spremljate, povejte. Šlo je celo za manjšo stavo 😉


https://sl.wikipedia.org/wiki/Slovenija_na_Pesmi_Evrovizije

Poleg mona obstaja še ena stvar, ki se ji reče google.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Slovenija_na_Pesmi_Evrovizije

Uvrstitev v finale ni nobena redkost.

nova
Uredništvo priporoča

Lani smo se uvrstili, tvoja kolegica je nevedna, jaz bi jo nategnil, da bi ji neumnosti izbil z glave in jo napolnil s svezo energijo in znanjem.

Alenka Gotar 2007, Maja Keuc 2011, Tinkara Kovač 2014, Maraaya 2015 in lani Lea Sirk so se uvrstile v finale. Najboljša uvrstitev pa 7.mesto Darje Svajger in 7.mesto Nuse Derenda.

revica Zala pa mislila, da bo konec tega sranja

pa so jo zajebali

No, bo potrpela še dva dni, ali koliko. Bo že, saj bo hitro mimo.

Tudi jaz ne spremljam tega cirkusa. Me pa veseli, da smo se vsakih par let uvrstili. Če že hodimo tja.

Fura safr imidž … res ji je težko, revčki. Blesava je, no.

No, bo potrpela še dva dni, ali koliko. Bo že, saj bo hitro mimo.
[/quote]

Kaj se je pa sploh prijavila, če ji je odveč . Bi rekla, da se ne gre tega sranja.

No, bo potrpela še dva dni, ali koliko. Bo že, saj bo hitro mimo.
[/quote]

ja tko je če razvajenega otroka pošlješ na evrovozijo 🙂

Kaj se je pa sploh prijavila, če ji je odveč . Bi rekla, da se ne gre tega sranja.
[/quote]

nekje na fb je objavljena fotka, ko čakata na rezultate in po objavi… res, ma škoda komentirat …((

Ja, res dva razvajena, neodgovorna otroka brez obcutka za delo, brez delovnih navad, brez energije, veselja, zivljenja.

Nista razvajena, njuno obnašanje je samo dodatek k “zgodbi” o preprostosti. Zala špila nezainteresirano pevko, to je del nastopa.

To še nihče ni izjavil, da upa, da se ne bo uvrstil v finale. Da bi rada imela malo prostega časa. Ona naj gre na dopust na svoje stroške. Zdaj pa naj dostojno do konca zastopa Slovenijo. Če je to sploh sposobna. Sramota!

Res mi je pravzaprav vseeno za to Evrovizijo, ampak da se dva rosno mlada človeka trudita zatreti vsako trohico življenja v sebi, je pa tudi za strokovno obravnavo. Oziroma zakaj se jima to zdi kul? Okej, da sta umirjena, ampak to ne pomeni, da ne smeta sprostiti obraznih mišic v nasmeh.
Mene je prav sram.

To ni preprostost, to je kvečjemu neka lažna vzvišenost in abotnost. Nekoč ju bo še sram, kakšna sta bila.

To ni preprostost, to je kvečjemu neka lažna vzvišenost in abotnost. Nekoč ju bo še sram, kakšna sta bila.
[/quote]

Ja, saj.

Saj tudi če pogledaš njune cote, v katerih nastopata – z njimi prodajata (fake) image, ki sodi k (fake) preprosti pesmi.

V reali pa dnevno v cotah za par 100 eur po glavi.

Če ji ni bilo za it, bi rekla hvala in bi poslali drugouvrščenega. Ta izjava zgoraj je zelo otročja, ali pa zelo nesramna. Taki nas zastopajo ?!((

Ja, res smo pogrnili na celi crti, tako zaradi pesmi, koreografije, obnasanja, nasploh glede vsega. A danes je preprostost enako depresivnost? Kaksno obnasanje, groza, sicer pa sploh ne vem, zakaj je Gasper sploh na odru z njo? To ni normalno res ne, zakaj sta sploh sla na eurosong, ce sta vedela, da nista primerna za to. Vsi so pokvarjeni, samo onadva sta pristna in postena.


Očitno zelo dobro vesta, kako komunicirati z javnostjo. 🙂

V središču pozornosti sta, karkoli (ne-) naredita.
😀


Očitno zelo dobro vesta, kako komunicirati z javnostjo. 🙂

V središču pozornosti sta, karkoli (ne-) naredita.
😀
[/quote]

Ne vem, koliko sta v središču . No ja, opažena sta na tak , ali drugačen način. V glavsem je veliko kritike na to obnašanje in tudi zasmehovanja.
A si predstavljate, da bi zmagala?? No, iskreno, ne. Ampak, kako grooozno bi bilo Zali; )) ))

Ne vem, koliko sta v središču . No ja, opažena sta na tak , ali drugačen način. V glavsem je veliko kritike na to obnašanje in tudi zasmehovanja.
A si predstavljate, da bi zmagala?? No, iskreno, ne. Ampak, kako grooozno bi bilo Zali; )) ))
[/quote]

Koliko tem in komentarjev sta dobila samo na MON- tako ob zmagi na Emi kot sedaj ob nastopu v Izraelu?

Če je lahko predlani zmagal Portugalec, lani Izraelka, pred nekaj leti Finci pa še kdo, za katerega si nekaj let nazaj noben ne bi upal staviti na zmago, ne vidim nič presenetljivega v tem, če bi tokrat zmagala Slovenca.

Koliko tem in komentarjev sta dobila samo na MON- tako ob zmagi na Emi kot sedaj ob nastopu v Izraelu?

Če je lahko predlani zmagal Portugalec, lani Izraelka, pred nekaj leti Finci pa še kdo, za katerega si nekaj let nazaj noben ne bi upal staviti na zmago, ne vidim nič presenetljivega v tem, če bi tokrat zmagala Slovenca.
[/quote]

Sloveniji privoščim zmago. Zali pa ne. Bi, revca, preveč trpela.

Sem brala komentarje na hrvaskih in srbskih portalih in lahko zakljucim, da imajo dosti boljse mnenje o Zali in Gasperju. Predvsem ta drugacnost jim je vsec. Na odru blisca sta nastopila cisto preprosto in naravno.

New Report

Close