Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

naše uvrstitve na evroviziji

Default avatar

finale avrovizija

Smo se prej pogovarjali, kako je z našimi uvrstitvami v finale Evrovizije. Zdi se mi, da je to včeraj velika redkost. Kolikor se spomnim, smo se zadnja leta redko uvrstili. Kolegica trdi, da zadnjih 10 let ne. Tisti, ki spremljate, povejte. Šlo je celo za manjšo stavo ;)
Default avatar

google vse ve

finale avrovizija je napisal/a:
Smo se prej pogovarjali, kako je z našimi uvrstitvami v finale Evrovizije. Zdi se mi, da je to včeraj velika redkost. Kolikor se spomnim, smo se zadnja leta redko uvrstili. Kolegica trdi, da zadnjih 10 let ne. Tisti, ki spremljate, povejte. Šlo je celo za manjšo stavo ;)
https://sl.wikipedia.org/wiki/Slovenija ... Evrovizije
Default avatar

Kak ke s teboj

finale avrovizija je napisal/a:
Lani smo se uvrstili, tvoja kolegica je nevedna, jaz bi jo nategnil, da bi ji neumnosti izbil z glave in jo napolnil s svezo energijo in znanjem.
Default avatar

Ena pupika

Alenka Gotar 2007, Maja Keuc 2011, Tinkara Kovač 2014, Maraaya 2015 in lani Lea Sirk so se uvrstile v finale. Najboljša uvrstitev pa 7.mesto Darje Svajger in 7.mesto Nuse Derenda.
Default avatar

Moničan

revica Zala pa mislila, da bo konec tega sranja

pa so jo zajebali
Default avatar

ja ane

Moničan je napisal/a:

pa so jo zajebali
No, bo potrpela še dva dni, ali koliko. Bo že, saj bo hitro mimo.
Default avatar

jaz tudi ne

Ena pupika je napisal/a:
Alenka Gotar 2007, Maja Keuc 2011, Tinkara Kovač 2014, Maraaya 2015 in lani Lea Sirk so se uvrstile v finale. Najboljša uvrstitev pa 7.mesto Darje Svajger in 7.mesto Nuse Derenda.
Tudi jaz ne spremljam tega cirkusa. Me pa veseli, da smo se vsakih par let uvrstili. Če že hodimo tja.
Default avatar

čist mimogrede

Fura safr imidž ... res ji je težko, revčki. Blesava je, no.
Default avatar

ja kaj pa potem

ja ane je napisal/a:
Moničan je napisal/a:

pa so jo zajebali
Kaj se je pa sploh prijavila, če ji je odveč . Bi rekla, da se ne gre tega sranja.
Default avatar

Moničan

ja ane je napisal/a:
Moničan je napisal/a:

pa so jo zajebali
ja tko je če razvajenega otroka pošlješ na evrovozijo :)
Default avatar

njuno navdušenje

ja kaj pa potem je napisal/a:
ja ane je napisal/a:

Kaj se je pa sploh prijavila, če ji je odveč . Bi rekla, da se ne gre tega sranja.
nekje na fb je objavljena fotka, ko čakata na rezultate in po objavi... res, ma škoda komentirat ...((
Default avatar

Skodka

Ja, res dva razvajena, neodgovorna otroka brez obcutka za delo, brez delovnih navad, brez energije, veselja, zivljenja.
Default avatar

njun nastop

Nista razvajena, njuno obnašanje je samo dodatek k "zgodbi" o preprostosti. Zala špila nezainteresirano pevko, to je del nastopa.
Default avatar

Jajaja

To še nihče ni izjavil, da upa, da se ne bo uvrstil v finale. Da bi rada imela malo prostega časa. Ona naj gre na dopust na svoje stroške. Zdaj pa naj dostojno do konca zastopa Slovenijo. Če je to sploh sposobna. Sramota!
Default avatar

zbrk

Res mi je pravzaprav vseeno za to Evrovizijo, ampak da se dva rosno mlada človeka trudita zatreti vsako trohico življenja v sebi, je pa tudi za strokovno obravnavo. Oziroma zakaj se jima to zdi kul? Okej, da sta umirjena, ampak to ne pomeni, da ne smeta sprostiti obraznih mišic v nasmeh.
Mene je prav sram.
Default avatar

zbrk

njun nastop je napisal/a:
Nista razvajena, njuno obnašanje je samo dodatek k "zgodbi" o preprostosti. Zala špila nezainteresirano pevko, to je del nastopa.
To ni preprostost, to je kvečjemu neka lažna vzvišenost in abotnost. Nekoč ju bo še sram, kakšna sta bila.
Default avatar

njun nastop

zbrk je napisal/a:
njun nastop je napisal/a:
To ni preprostost, to je kvečjemu neka lažna vzvišenost in abotnost. Nekoč ju bo še sram, kakšna sta bila.
Ja, saj.

Saj tudi če pogledaš njune cote, v katerih nastopata - z njimi prodajata (fake) image, ki sodi k (fake) preprosti pesmi.

V reali pa dnevno v cotah za par 100 eur po glavi.
Default avatar

če ji ni bilo za it

Jajaja je napisal/a:
To še nihče ni izjavil, da upa, da se ne bo uvrstil v finale. Da bi rada imela malo prostega časa. Ona naj gre na dopust na svoje stroške. Zdaj pa naj dostojno do konca zastopa Slovenijo. Če je to sploh sposobna. Sramota!
Če ji ni bilo za it, bi rekla hvala in bi poslali drugouvrščenega. Ta izjava zgoraj je zelo otročja, ali pa zelo nesramna. Taki nas zastopajo ?!((
Default avatar

Skodka

Ja, res smo pogrnili na celi crti, tako zaradi pesmi, koreografije, obnasanja, nasploh glede vsega. A danes je preprostost enako depresivnost? Kaksno obnasanje, groza, sicer pa sploh ne vem, zakaj je Gasper sploh na odru z njo? To ni normalno res ne, zakaj sta sploh sla na eurosong, ce sta vedela, da nista primerna za to. Vsi so pokvarjeni, samo onadva sta pristna in postena.