Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Akutna limfoblastna levkemija – koliko časa imam še?

Akutna limfoblastna levkemija – koliko časa imam še?

Taka diagnoza. Jaz bi pa rada še otroka rodila. Imam še dovolj časa?

Verjetno si na onkološkem dobila odgovor na vprašanje. Če si noseča , koliko si noseča. Verjetno bodo predčasni porod sprožili. Vso srečo in veliko poguma

pri ALL se remisija doseže v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
torej, pogumno v zdravljenje, nakladanje teh šarlatanov, ki bi radi samo zaslužili s tabo, pa preskoči.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=3452220

pri ALL se remisija doseže v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
torej, pogumno v zdravljenje, nakladanje teh šarlatanov, ki bi radi samo zaslužili s tabo, pa preskoči.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=3452220
[/quote]

Če bi to napisal dr., bi te še vedno žulilo?
Ker nimaš izkušenj, se raje posveti izobraževanju. Je to pretežko?


A si ti čist nor? A si sploh kdaj poznal koga s to diagnozo?

Kar zavajaj, to je itak vse znanje, ki ga premoreš. Beda od človeka.
[/quote]

Tebe bi bilo potrebno banat tle! Pa resno mislim, vi s to konopljo zdravite vse! Manjka se samo še tisti hipohonder tu gor, ki bo opeval kako se je pozdravil že od nebroj bolezni!!!


A si ti čist nor? A si sploh kdaj poznal koga s to diagnozo?
[/quote]

Poznam in prijateljujem. Enaka diagnoza, pozdravil se je s konopljo. Ne govorim kar v tri dni.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Tebe bi bilo potrebno banat tle! Pa resno mislim, vi s to konopljo zdravite vse! Manjka se samo še tisti hipohonder tu gor, ki bo opeval kako se je pozdravil že od nebroj bolezni!!!
[/quote]

Če nisi zmožna drugega kot mene napadati, kot sem že večkrat napisal. Beda od ljudi ste. A ti kaj ni jasno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Zakaj je tako težko sprejeti dejstvo, da se človek lahko tudi pozdravi?
Je potrebno res toliko trpeti preden umremo?
Da se zadovolji vaše hlepenje po…?

Prvo pravilo pri vseh boleznih, sploh najtežjih, je biti navdušen nad zdravljenjem in vase zaupati.
Ko tega ni, ne pomaga nič. Ama nič.
S temi prognozami o umrljivostmi, nepreživetju, doživljenjskega strahu in stalnega pritiska, ter z nevero v ozdravljenje, si ne delamo prav nobenih uslug.
Negativizem z negativci vred, pojdite dol, ne javljajte se.
Ker zagovarjate in zagotavljate smrt.
Jo častite.
In ravno vi mi ne replicirajte. Dokazano je, da negativizem vodi v smrt- kljub vsemu nasprotnemu trudu vseh, tako obolelega, svojcev in vseh ostalih, ki v tem sodelujejo.

pri ALL se remisija doseže v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
torej, pogumno v zdravljenje, nakladanje teh šarlatanov, ki bi radi samo zaslužili s tabo, pa preskoči.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=3452220
[/quote]
Po zadnjem postu je nehal objavljat na ta forum, ni mu uspelo, ampak res je bil pogumen.

Poznam in prijateljujem. Enaka diagnoza, pozdravil se je s konopljo. Ne govorim kar v tri dni.
[/quote]

Čudi me, da glede na svojo uspešnost pri zdravljenju ne nastopaš z imenom, priimkom in telefonsko številko.

S svojim pristopom – ali narediš tako, kot jaz pravim, da moraš, ali pa boš umrl – pa zelo spominjaš na totalne egocentrike med šolanimi zdravniki uradne medicine.

Tebe bi bilo potrebno banat tle! Pa resno mislim, vi s to konopljo zdravite vse! Manjka se samo še tisti hipohonder tu gor, ki bo opeval kako se je pozdravil že od nebroj bolezni!!!
[/quote]

Lugolova raztopina in CBD kapljice so mi pomagali, kaj si drugi mislijo o tem, me ne zanima. Vem samo, da če bi šel po poti medicine in kemoterapij, da ne bi preživel.

Tebe bi bilo potrebno banat tle! Pa resno mislim, vi s to konopljo zdravite vse! Manjka se samo še tisti hipohonder tu gor, ki bo opeval kako se je pozdravil že od nebroj bolezni!!!
[/quote]

Najprej se posveti svoji lastni nevednosti in banaj njo!
Prva naloga, da jo banaš, lastno nevednost namreč, poglej, kako deluje CBD v našem telesu, naš lastni!!!!!! kanabinoidni sistem in zakaj ga naše telo samo proizvaja!

Danes ta diagnoza ni več tako črna. Skoraj vsaka generacija zdravil pripomore k boljšemu zdravljenju. Če si na OI, zelo verjamem, da se bodo močno potrudili. Poznam eno preživelo oziroma žensko, ki je imela to bolezen. Od tega je že več kot deset let. Edino bolj bledična je in hitro se je loti vsak prehlad, drugače zdrava in živi normalno, a brez hudih naporov (večurni pohodi na primer). Zdravila se je z uradno medicino in kot podporo je probala tudi z bioenergijo in še nekaj alternativnega. Močna volja je veliko. Pri manjših poškodbah sem bila tudi sama presenečena nad močjo misli.
Poznam tudi dve mami z drugo neugodno prognozo, ki sta vztrajali do otrokovega 18. leta. Obe sta se notranje motivirali, da morata otroke spraviti do kruha. Včasih se sprašujem, kako bi morda bilo, če bi se motivirali, da dočakata vnuke.
Iskreno ti želim, da se ti dobro izteče. Bom mislila nate in se te spomnila tudi v molitvi.

Lugolova raztopina in CBD kapljice so mi pomagali, kaj si drugi mislijo o tem, me ne zanima. Vem samo, da če bi šel po poti medicine in kemoterapij, da ne bi preživel.
[/quote]

Lugolovo raztopino tudi jaz jemljem, me drži pokonci.
Za sedaj 8 kapljic dnevno.
Lahko poveš, koliko si jih ti dnevno uporabljal, kdaj ti je bilo bolje in po kolikem času si ozdravel? Koliko imaš sedaj vzdrževalne doze, za oboje, tudi CBD?
Želim ti vso srečo še naprej in vero vase, v svoje sposobnosti.

Čudi me, da glede na svojo uspešnost pri zdravljenju ne nastopaš z imenom, priimkom in telefonsko številko.

S svojim pristopom – ali narediš tako, kot jaz pravim, da moraš, ali pa boš umrl – pa zelo spominjaš na totalne egocentrike med šolanimi zdravniki uradne medicine.
[/quote]
Naivnost in nesramnost nima meja. Ko se boš ti prijavil, la s priimkom in imenom, ter tel., številko se bom tudi jaz. Da te vidim, izvoli.

Moj pristop, moja stvar. Tu nisem, da bi tebi ugajal. Samo komentiram.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Če nisi zmožna drugega kot mene napadati, kot sem že večkrat napisal. Beda od ljudi ste. A ti kaj ni jasno.
[/quote]

Lugolova raztopina in CBD kapljice so mi pomagali, kaj si drugi mislijo o tem, me ne zanima. Vem samo, da če bi šel po poti medicine in kemoterapij, da ne bi preživel.
[/quote]

Najprej se posveti svoji lastni nevednosti in banaj njo!
Prva naloga, da jo banaš, lastno nevednost namreč, poglej, kako deluje CBD v našem telesu, naš lastni!!!!!! kanabinoidni sistem in zakaj ga naše telo samo proizvaja!
[/quote]
Ne vem pod kolikimi multiničnimi niki še boš se pretvarjal, ampak dajte prenehat s tem, ko ljudi odvračate od zdravljenja po uradni medicini in jih zavajate o vseh teh superiornih zadevah. To kar počnete je kaznivo dejanje! Neštetokrat smo vas opozorili glede tega in kar ne prenehate, ko tukaj bolne ljudi odvračate od zdravljenja, ki so v ustreznih ustanovah!

Tudi administratorju naj sedaj zvoni redeča luč okrog tega CBD-ja in lugove raztopine, ker ste šli v teh zadevah totalno predaleč! Neštetokrat so vas razni uporabniki opozorili na tako nesprejemljivo dejanje, ampak se tukaj nihče ne odziva!


Naivnost in nesramnost nima meja. Ko se boš ti prijavil, la s priimkom in imenom, ter tel., številko se bom tudi jaz. Da te vidim, izvoli.

Moj pristop, moja stvar. Tu nisem, da bi tebi ugajal. Samo komentiram.
[/quote]

Ko bom jaz nekaj ponujala kot preverjeno rešitev, bom objavila ime, priimek, telefon in tudi številko modrca, če bo koga zanimalo.
Tako pa dvomim, da koga tu gor glede na moje prispevke v resnici zanima, kako mi je ime.



Ne vem pod kolikimi multiničnimi niki še boš se pretvarjal, ampak dajte prenehat s tem, ko ljudi odvračate od zdravljenja po uradni medicini in jih zavajate o vseh teh superiornih zadevah. To kar počnete je kaznivo dejanje! Neštetokrat smo vas opozorili glede tega in kar ne prenehate, ko tukaj bolne ljudi odvračate od zdravljenja, ki so v ustreznih ustanovah!

Tudi administratorju naj sedaj zvoni redeča luč okrog tega CBD-ja in lugove raztopine, ker ste šli v teh zadevah totalno predaleč! Neštetokrat so vas razni uporabniki opozorili na tako nesprejemljivo dejanje, ampak se tukaj nihče ne odziva!
[/quote]

Res. Bolnemu človeku napisat, če ne boš upošteval mojega nasveta, si mrtev … mater no. Ta forum je res poden.



Ne vem pod kolikimi multiničnimi niki še boš se pretvarjal, ampak dajte prenehat s tem, ko ljudi odvračate od zdravljenja po uradni medicini in jih zavajate o vseh teh superiornih zadevah. To kar počnete je kaznivo dejanje! Neštetokrat smo vas opozorili glede tega in kar ne prenehate, ko tukaj bolne ljudi odvračate od zdravljenja, ki so v ustreznih ustanovah!

Tudi administratorju naj sedaj zvoni redeča luč okrog tega CBD-ja in lugove raztopine, ker ste šli v teh zadevah totalno predaleč! Neštetokrat so vas razni uporabniki opozorili na tako nesprejemljivo dejanje, ampak se tukaj nihče ne odziva!
[/quote]

Sem ti že povedal svoje. Ampak, ker od doma nisi dobila nobene vzgoje, pišeš kar pišeš. izmišljotine in mene optožuješ, da pišem nelogiran. To je višek tvojega obstoja, ni tako, boga na duši?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ko bom jaz nekaj ponujala kot preverjeno rešitev, bom objavila ime, priimek, telefon in tudi številko modrca, če bo koga zanimalo.
Tako pa dvomim, da koga tu gor glede na moje prispevke v resnici zanima, kako mi je ime.
[/quote]

Mene zanima, stavim na 80C ☺

Ko bom jaz nekaj ponujala kot preverjeno rešitev, bom objavila ime, priimek, telefon in tudi številko modrca, če bo koga zanimalo.
Tako pa dvomim, da koga tu gor glede na moje prispevke v resnici zanima, kako mi je ime.
[/quote]

Mene zanima. Napiši, ko se tako širokoustiš!

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Sem ti že povedal svoje. Ampak, ker od doma nisi dobila nobene vzgoje, pišeš kar pišeš. izmišljotine in mene optožuješ, da pišem nelogiran. To je višek tvojega obstoja, ni tako, boga na duši?
[/quote]
Prenehaj se sprenevedat, ker veš dobro, da, ko se ti pojaviš se čudežno pojavi tisti hipohonder, ki je pod več niki.
Mene ne zanima ali si ti pod registriranim ali pod multiničnim, ampak ustavite se s tem! Vaša dejanja so agresivnega početja, ko ljudi odvračate od uradnega zdravljenja.

In ne delaj se sedaj žrtev, da sem te napadla, ker te kar nekaj uporabnikov na to opozarja nad tvojim nesprejemljivim početjem.


Prenehaj se sprenevedat, ker veš dobro, da, ko se ti pojaviš se čudežno pojavi tisti hipohonder, ki je pod več niki.
Mene ne zanima ali si ti pod registriranim ali pod multiničnim, ampak ustavite se s tem! Vaša dejanja so agresivnega početja, ko ljudi odvračate od uradnega zdravljenja.

In ne delaj se sedaj žrtev, da sem te napadla, ker te kar nekaj uporabnikov na to opozarja nad tvojim nesprejemljivim početjem.
[/quote]
haha, polepšala si mi spanje. Sedaj se že sprenevedam, potem delam čudeže, nato sem agresiven, nazadnje sem že žrtev, jutri bom pa kaj, ljubimec, aahahhhahaha

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________



Ne vem pod kolikimi multiničnimi niki še boš se pretvarjal, ampak dajte prenehat s tem, ko ljudi odvračate od zdravljenja po uradni medicini in jih zavajate o vseh teh superiornih zadevah. To kar počnete je kaznivo dejanje! Neštetokrat smo vas opozorili glede tega in kar ne prenehate, ko tukaj bolne ljudi odvračate od zdravljenja, ki so v ustreznih ustanovah!

Tudi administratorju naj sedaj zvoni redeča luč okrog tega CBD-ja in lugove raztopine, ker ste šli v teh zadevah totalno predaleč! Neštetokrat so vas razni uporabniki opozorili na tako nesprejemljivo dejanje, ampak se tukaj nihče ne odziva!
[/quote]

Admin točno ve, koliko id je in koliko se ponavljajo. Ne veš kam s paranojo in nevrotičnostjo. Poskusi z lugolovo, da ti hormone uredi.
Z glavo bo tudi potem šlo hitreje na bolje. Srečno.
Ah, še to, magnezij urejuje tudi živce. Ni zakaj.

New Report

Close