Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Akutna limfoblastna levkemija - koliko časa imam še?

Default avatar

Potrebnež velik zelo

zbrk je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Naivnost in nesramnost nima meja. Ko se boš ti prijavil, la s priimkom in imenom, ter tel., številko se bom tudi jaz. Da te vidim, izvoli.

Moj pristop, moja stvar. Tu nisem, da bi tebi ugajal. Samo komentiram.
Ko bom jaz nekaj ponujala kot preverjeno rešitev, bom objavila ime, priimek, telefon in tudi številko modrca, če bo koga zanimalo.
Tako pa dvomim, da koga tu gor glede na moje prispevke v resnici zanima, kako mi je ime.
Mene zanima, stavim na 80C ☺
Default avatar

Srečko5

zbrk je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Naivnost in nesramnost nima meja. Ko se boš ti prijavil, la s priimkom in imenom, ter tel., številko se bom tudi jaz. Da te vidim, izvoli.

Moj pristop, moja stvar. Tu nisem, da bi tebi ugajal. Samo komentiram.
Ko bom jaz nekaj ponujala kot preverjeno rešitev, bom objavila ime, priimek, telefon in tudi številko modrca, če bo koga zanimalo.
Tako pa dvomim, da koga tu gor glede na moje prispevke v resnici zanima, kako mi je ime.
Mene zanima. Napiši, ko se tako širokoustiš!

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.

Iskrena

Srečko5 je napisal/a:
Iskrena je napisal/a:

Ne vem pod kolikimi multiničnimi niki še boš se pretvarjal, ampak dajte prenehat s tem, ko ljudi odvračate od zdravljenja po uradni medicini in jih zavajate o vseh teh superiornih zadevah. To kar počnete je kaznivo dejanje! Neštetokrat smo vas opozorili glede tega in kar ne prenehate, ko tukaj bolne ljudi odvračate od zdravljenja, ki so v ustreznih ustanovah!

Tudi administratorju naj sedaj zvoni redeča luč okrog tega CBD-ja in lugove raztopine, ker ste šli v teh zadevah totalno predaleč! Neštetokrat so vas razni uporabniki opozorili na tako nesprejemljivo dejanje, ampak se tukaj nihče ne odziva!
Sem ti že povedal svoje. Ampak, ker od doma nisi dobila nobene vzgoje, pišeš kar pišeš. izmišljotine in mene optožuješ, da pišem nelogiran. To je višek tvojega obstoja, ni tako, boga na duši?
Prenehaj se sprenevedat, ker veš dobro, da, ko se ti pojaviš se čudežno pojavi tisti hipohonder, ki je pod več niki.
Mene ne zanima ali si ti pod registriranim ali pod multiničnim, ampak ustavite se s tem! Vaša dejanja so agresivnega početja, ko ljudi odvračate od uradnega zdravljenja.

In ne delaj se sedaj žrtev, da sem te napadla, ker te kar nekaj uporabnikov na to opozarja nad tvojim nesprejemljivim početjem.
Default avatar

Srečko5

Iskrena je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Sem ti že povedal svoje. Ampak, ker od doma nisi dobila nobene vzgoje, pišeš kar pišeš. izmišljotine in mene optožuješ, da pišem nelogiran. To je višek tvojega obstoja, ni tako, boga na duši?
Prenehaj se sprenevedat, ker veš dobro, da, ko se ti pojaviš se čudežno pojavi tisti hipohonder, ki je pod več niki.
Mene ne zanima ali si ti pod registriranim ali pod multiničnim, ampak ustavite se s tem! Vaša dejanja so agresivnega početja, ko ljudi odvračate od uradnega zdravljenja.

In ne delaj se sedaj žrtev, da sem te napadla, ker te kar nekaj uporabnikov na to opozarja nad tvojim nesprejemljivim početjem.
haha, polepšala si mi spanje. Sedaj se že sprenevedam, potem delam čudeže, nato sem agresiven, nazadnje sem že žrtev, jutri bom pa kaj, ljubimec, aahahhhahaha

Kako naše telo sebe zdravi

Iskrena je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Če nisi zmožna drugega kot mene napadati, kot sem že večkrat napisal. Beda od ljudi ste. A ti kaj ni jasno.
Meni je pomagalo je napisal/a:

Lugolova raztopina in CBD kapljice so mi pomagali, kaj si drugi mislijo o tem, me ne zanima. Vem samo, da če bi šel po poti medicine in kemoterapij, da ne bi preživel.
Kako naše telo sebe zdravi je napisal/a:

Najprej se posveti svoji lastni nevednosti in banaj njo!
Prva naloga, da jo banaš, lastno nevednost namreč, poglej, kako deluje CBD v našem telesu, naš lastni!!!!!! kanabinoidni sistem in zakaj ga naše telo samo proizvaja!
Ne vem pod kolikimi multiničnimi niki še boš se pretvarjal, ampak dajte prenehat s tem, ko ljudi odvračate od zdravljenja po uradni medicini in jih zavajate o vseh teh superiornih zadevah. To kar počnete je kaznivo dejanje! Neštetokrat smo vas opozorili glede tega in kar ne prenehate, ko tukaj bolne ljudi odvračate od zdravljenja, ki so v ustreznih ustanovah!

Tudi administratorju naj sedaj zvoni redeča luč okrog tega CBD-ja in lugove raztopine, ker ste šli v teh zadevah totalno predaleč! Neštetokrat so vas razni uporabniki opozorili na tako nesprejemljivo dejanje, ampak se tukaj nihče ne odziva!
Admin točno ve, koliko id je in koliko se ponavljajo. Ne veš kam s paranojo in nevrotičnostjo. Poskusi z lugolovo, da ti hormone uredi.
Z glavo bo tudi potem šlo hitreje na bolje. Srečno.
Ah, še to, magnezij urejuje tudi živce. Ni zakaj.
Default avatar

Potrebnež velik zelo

Srečko5 je napisal/a:
Iskrena je napisal/a:

haha, polepšala si mi spanje. Sedaj se že sprenevedam, potem delam čudeže, nato sem agresiven, nazadnje sem že žrtev, jutri bom pa kaj, ljubimec, aahahhhahaha
Saj vidiš, da je potrebna ljubezni ☺
Default avatar

Srečko5

Potrebnež velik zelo je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Saj vidiš, da je potrebna ljubezni ☺
Bravo, pismo, na to pa nisem pomislil.....

Iskrena

Srečko5 je napisal/a:
Iskrena je napisal/a:

Iskrena je napisal/a:

Admin točno ve, koliko id je in koliko se ponavljajo. Ne veš kam s paranojo in nevrotičnostjo. Poskusi z lugolovo, da ti hormone uredi.
Lepo pojdita od začetka te teme pa do konca in še kako temo vmes si preberite, kjer vas uporabniki nenehno opozarjajo nad vašim početjem.
Lahko se smejete, ampak to kar se danes tukaj pisali so izjemno resne zadeve. Dajta se zavedat, da na račun vašega šarlatanstva vam grozi zapor.
Default avatar

Srečko5

Iskrena je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Lepo pojdita od začetka te teme pa do konca in še kako temo vmes si preberite, kjer vas uporabniki nenehno opozarjajo nad vašim početjem.
Lahko se smejete, ampak to kar se danes tukaj pisali so izjemno resne zadeve. Dajta se zavedat, da na račun vašega šarlatanstva vam grozi zapor.
Hahahahahhaaaa

Kako naše telo sebe zdravi

Iskrena je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:

Hja, te je pičilo, da ti banaj svojo nevednost in preštudiraj, kako tvoje lastno telo deluje in kako samo proizvaja CBD.
Še več, celo vodikov peroksid. Ne fašeš ga le na glavo vsak mesec enkrat, da si blond. Še kaj? Sicer pa, nič konstruktivnega ne poveš, smetiš temo. Banaj se.
Default avatar

pitra

Res škoda, da niste bili včeraj prisotni pri predavanju primarij dr. Josipine Ane Červek, iz Onkološkega inštituta na temo CBD, konolja in zdravljenje in tako dalje, na Gospodarskem razstavišču na Dnevih medgenaracijskega sožitja. Prepričana sem, da bi vsaj gospe primarij, ki zdravi take bolnike verjeli in ne bi bilo več prepirov in žaljenja. Drugače pa si lahko preberete njenje članke kar nekaj jih je na netu. Vsa čast gospe zdravnici, da se zavzema tudi za alternativo in govori iz izkušenj pri njenem delu.
Default avatar

Teja T

A lahko prosim objavite, kaj je ta gospa govorila?

Teja
Default avatar

zbrk

Teja T je napisal/a:

Teja
En sicer tri leta star intervju z njo v Mladini.

https://www.mladina.si/176654/bolniki-s ... ko-stroko/

Torej je tudi v trditvah o tem, da konoplja lahko zdravi raka, kanček resnice?

Vsekakor je nekaj na tem, a mora biti zdravljenje strokovno utemeljeno in dokazano učinkovito. Raziskave o tem pa so še v zelo zgodnji fazi. Kanabis nikakor ni univerzalno zdravilo za vse vrste raka. Je ena od možnih tarč v kombiniranem zdravljenju, ki ga sestavljajo sistemsko zdravljenje, kirurgija in obsevanje.

Ste v svoji klinični praksi kdaj naleteli na primer ozdravitve, ki bi ga lahko pripisali uživanju konoplje?

Ne. Onkologi gospoda Jako Bitenca, ki v javnosti redno promovira zdravilne učinke konoplje, že dolgo prosimo, naj nam pokaže enega samega bolnika, ki je imel z mikroskopsko preiskavo potrjenega raka, ki ni prejemal nobenega od ustaljenih postopkov onkološkega zdravljenja in ki naj bi ozdravel izključno z uživanjem kanabinoidov. In naj nam ga pripelje, da s kliničnimi preiskavami potrdimo, da raka ni več. Že več let se ne najde nihče.
Default avatar

pitra

Teja T je napisal/a:

Teja
Kako naj objavim ko je bilo predavanje na koncu pa je odgovarjala na vprašanja. Gospa primarij dela na Onkološkem in se dnevno srečuje s to boleznijo. Povzetek pa je, da je razložila kaj endokanabinoidni sistem v telesu kako se telo odziva in brani na bolezni tudi na tako, kot je rak. Kaj so kanabinoidi kako lahko iz konoplje kanabinoidi pomagajo telesu, da se "samozdravi". Kako se konoplja lahko uporabi v medicinske namene. Iz njenega predavanja lahko povzamem, da so konoplja in kanabinoidi koristni za naše zdravje, pred boleznijo in med njo. Dvorana je bila nabiti polna in zanimanje veliko. Imate pa na netu tudi njene članke.
Smolo CBD, slovenski proizvod, celoten spekter in z visokim % kanabinoidov pa lahko še danes kupite na GR na Dnevih medgenaracijskega sožitja, vstop je prost.
Default avatar

citiram njen članek

pitra je napisal/a:
Res škoda, da niste bili včeraj prisotni pri predavanju primarij dr. Josipine Ane Červek, iz Onkološkega inštituta na temo CBD, konolja in zdravljenje in tako dalje, na Gospodarskem razstavišču na Dnevih medgenaracijskega sožitja. Prepričana sem, da bi vsaj gospe primarij, ki zdravi take bolnike verjeli in ne bi bilo več prepirov in žaljenja. Drugače pa si lahko preberete njenje članke kar nekaj jih je na netu. Vsa čast gospe zdravnici, da se zavzema tudi za alternativo in govori iz izkušenj pri njenem delu.
Zaključek njenega članka https://www.scribd.com/doc/270925935/Fa ... nabinoidov

Tudi če je snov naravnega (rastlinske-ga) izvora in ima biološke učinke, moramo uporabnost za zdravljenje in sprejemljivo varnost za bolnika dokazati v nekliničnih preizkušanjih in kliničnih študijah, dovoljenje za promet pa mora izdati ustrezen organ. Nekateri kanabioidi (Sativex®, Marinol®, Cesamet®) so to preizkušnjo že prestali in so avtorizirani kot zdravila. Ni pa nujno, da se bodo kot zdravila uporabljali vsi kanabinoidi rastline Cannabis. Predvsem pri tistih kanabinoidih, ki učinkujejo psihozogeno, bo predpisovanje verjetno omejeno le na določene indikacije. Glede na znane mehanizme delovanja pa lahko sklepamo, da je delovanje kanabinoidov simptomatsko. Torej bodo lahko zgolj olajšali nekatere simptome, ne bodo pa ozdravili osnovne bolezni.
Default avatar

Pa joj no

Torej bodo lahko zgolj olajšali nekatere simptome, ne bodo pa ozdravili osnovne bolezni.

Ieeej pocakaj da to Srecko vidi, to jih bos slisala. Pa da si zenska drzne sploh dvomiti v kanabinoide!
Default avatar

pitra

citiram njen članek je napisal/a:
pitra je napisal/a:
Zaključek njenega članka https://www.scribd.com/doc/270925935/Fa ... nabinoidov

Tudi če je snov naravnega (rastlinske-ga) izvora in ima biološke učinke, moramo uporabnost za zdravljenje in sprejemljivo varnost za bolnika dokazati v nekliničnih preizkušanjih in kliničnih študijah, dovoljenje za promet pa mora izdati ustrezen organ. Nekateri kanabioidi (Sativex®, Marinol®, Cesamet®) so to preizkušnjo že prestali in so avtorizirani kot zdravila. Ni pa nujno, da se bodo kot zdravila uporabljali vsi kanabinoidi rastline Cannabis. Predvsem pri tistih kanabinoidih, ki učinkujejo psihozogeno, bo predpisovanje verjetno omejeno le na določene indikacije. Glede na znane mehanizme delovanja pa lahko sklepamo, da je delovanje kanabinoidov simptomatsko. Torej bodo lahko zgolj olajšali nekatere simptome, ne bodo pa ozdravili osnovne bolezni.
Jasno je, da je pomembno zdravljenje celostno in da pa lahko kanabinoidi lajšajo veliko težav, ki spremljajo farmacevstko zdravljenje in pomagajo telesu, da se samozdravi. Včeraj je bil poudarek in naslov na Konoplja v mediocinske namene, kanabinoidi v onkologiji.
Razložila je spoznavenje širšega konteksta zdravljenja s konopljo, zakonsko regulativo na področju uporabe kanabinoidov in tako dalje. Eni smo se predavnja pač udeležili, ker nas zanimajo vsi vidiki in vedno se izve tudi kaj novega, zlasti iz dela, ko je odgovarjala na vprašanja kjer se izve tudi njeno osebno mnenje, ki ga včasih zaradi določenih "ovir" težko napiše.
Slovensko CBD smolo pa lahko še danes kupite na GR na Dnevih medgeneracijske sožitja, kjer je vstop prost.
Default avatar

ofđds

Častilci smrti so negativci je napisal/a:
Zakaj je tako težko sprejeti dejstvo, da se človek lahko tudi pozdravi?
Je potrebno res toliko trpeti preden umremo?
Da se zadovolji vaše hlepenje po...?

Prvo pravilo pri vseh boleznih, sploh najtežjih, je biti navdušen nad zdravljenjem in vase zaupati.
Ko tega ni, ne pomaga nič. Ama nič.
S temi prognozami o umrljivostmi, nepreživetju, doživljenjskega strahu in stalnega pritiska, ter z nevero v ozdravljenje, si ne delamo prav nobenih uslug.
Negativizem z negativci vred, pojdite dol, ne javljajte se.
Ker zagovarjate in zagotavljate smrt.
Jo častite.
In ravno vi mi ne replicirajte. Dokazano je, da negativizem vodi v smrt- kljub vsemu nasprotnemu trudu vseh, tako obolelega, svojcev in vseh ostalih, ki v tem sodelujejo.
Ker je vse skupaj bulšit. Preživetje raka je odvisno samo od tega, kakšnega imaš in v katerem stadiju je. Bi res rada, da tele nebuloze dokažeš pri 4. stadiju raka na črevesju, pljučnega raka ali raku trebušne slinavke. A misliš, da so ti ljudje umrli, ker niso več hoteli živeti? Ker niso imeli radi partnerjev in se niso hoteli postarati z njimi? Na bruhanje mi greste, ker na smrt bolnim dajete sporočilo, da umirajo, KER SI OČITNO NE ŽELIJO ŽIVETI. Ne, ker bi imeli bolezen, ki je smrtna in jim ne daje nobene možnosti. Ko enkrat vidiš to hudo stisko, to željo živeti, pa ti telo naglo odpoveduje, ti kaj takega ne bo nikoli več padlo na pamet! Sram te bodi.
Default avatar

Tkle je

ofđds je napisal/a:

Prvo pravilo pri vseh boleznih, sploh najtežjih, je biti navdušen nad zdravljenjem in vase zaupati.
S temi prognozami o umrljivostmi, nepreživetju, doživljenjskega strahu in stalnega pritiska, ter z nevero v ozdravljenje, si ne delamo prav nobenih uslug.
Jo častite.
In ravno vi mi ne replicirajte. Dokazano je, da negativizem vodi v smrt- kljub vsemu nasprotnemu trudu vseh, tako obolelega, svojcev in vseh ostalih, ki v tem sodelujejo.
Ker je vse skupaj bulšit. Preživetje raka je odvisno samo od tega, kakšnega imaš in v katerem stadiju je. Bi res rada, da tele nebuloze dokažeš pri 4. stadiju raka na črevesju, pljučnega raka ali raku trebušne slinavke. A misliš, da so ti ljudje umrli, ker niso več hoteli živeti? Ker niso imeli radi partnerjev in se niso hoteli postarati z njimi? Na bruhanje mi greste, ker na smrt bolnim dajete sporočilo, da umirajo, KER SI OČITNO NE ŽELIJO ŽIVETI. Ne, ker bi imeli bolezen, ki je smrtna in jim ne daje nobene možnosti. Ko enkrat vidiš to hudo stisko, to željo živeti, pa ti telo naglo odpoveduje, ti kaj takega ne bo nikoli več padlo na pamet! Sram te bodi.
Prenehaj z negativno propagando. Srečko5 pozdravi vse. Tudi raka v zadnjem stadiju.
Default avatar

Častilci smrti so negativci

ofđds je napisal/a:

Jo častite.

O tem preveri pri onkologih, ki se dnevno srečujejo s tem.
Mislite, da so zdravniki neobčutljivi za občutke in psiho svojih pacientov in družine, ki jih obdajajo?
Še preveč dokazov imajo o tem, zato tudi o tem govorijo, predavajo, raziskujejo. Objavljajo.
Te trditve so njihove.
Pa ne veljajo le za onkologijo, da se razumemo.

Govor pa ni o tem, da oboleli ne bi želeli živeti, temveč, da se jim ne sme omejevati časa do njihove ozdravitve. Čas je inzimen in njihov, naj si ga vzamejo kolikor jim odgovarja, da ozdravijo. To je ključni point tega.

Sama trdiš, da bolnik v 4.stadiju nima možnosti preživetja.
Če to verjamemo, potem res nimamo in umremo.
Enako je z vero v samo zdravljenje.
Če bolnik verjame, da mu nič ne bo pomagalo k ozdravitvi, kot tisto, kar se mu zdi, mu v resnici nič ne bo pomagalo, z drugimi besedami, imeti moramo široko ponudbo in vse možnosti za končno ozdravitev in ne le preživetje parih mesecev ali let.
Kar je pomembna razlika tvojega razumevanja zapisanega.
Takih negativcev bolniki niti najmanj ne potrebujejo ob sebi.
Zato marsikateri oboleli ne želi govoriti o svoji bolezni z drugimi. Ker ve, da mu že s svojim negativnim nastopom jemlje moč za obvladovanje le te.

Jasno je bilo napisano, da se negativci na ta post ne javljajte. Bodi sama s svojim negativizmom in ga ne širi med ljudi, nimaš prav nobene pravice do tega!
Sranje je tvoj osebni problem zaverovanosti v neko vsiljeno nujo.
Bistva zdravljenja niti pod razno ne razumeš in povrh vsega nevedno trosiš gnojnico.
Pozanimaj se kaj o psihologiji množic in širjenju panike. Neumnost in nevednost je bulšit! Ti in tvoje bulšit prepričanje.
Ostani sama na varnem s svojim smradom, ker je smrad najhujši onesnaževalec.
Ljudem pa pusti, da živijo. Brez smradu.