Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite, da država dobro varuje meje ?

Kaj menite, da država dobro varuje meje ?

Gledam 24 ur in mislim, da izgubljajo nadzor. Zdaj je Slovenija že cilnja država.
V ilirski so jih danes bozili z avctobusi toliko jih je bilo.

Naj nas najprej nehajo farbat z nekimi kao prebežniki, da ne omenjam, da je beseda begunec izgubila pomen. Ti ilegalci so iz Maroka, Alžirije, Pakistana, Afganistana, samih varnih držav. Vsi nekvalificirani na področju dela, eni še brat ne znajo. To je praktično kolonizacija našega ozemlja, integrirali se tako ali tako ne bojo, ni govora. Imam veliko sodelavcev s tega območja, zgodb je, kolikor hočete. Vlamljajo v vikende, vse poserjejo, pred odhodom naprej pa še vse polomijo. In to bi naj bili prebežniki??? Banda politična, speljite se. Lahko je lapat, da smo varni, a ne Šarko, iz tvojega ograjenega vrta….

Slovenija ni nobena ciljna dežela, trenutno se s tem sooča vsa Evropa. Drugo kot da na meji postavi trimetrski zid, ne more naredit. Lahko jih samo lovi, vrača nazaj, oni poskušajo spet. V nobenem primeru pa nima nihče namena ostati tukaj. Dokler bodo države, iz katerih prihajajo, v razsulu, bo tako. Seveda so ekonomski migranti. Jaz bi bila tudi na njihovem mestu. Kaj pa naj delam v Afganistanu, Maroku, Afriki?

nova
Uredništvo priporoča

A nisi poslušal, danes so povedali ko so jih novinarji zalotili, da ostanejo v Sloveniji, ne v Italiji ne v Nmečiji.

Glejtevzdaj 24 ur zvecer bo notranji minister ki je kot robot ki zna recti samo par stavkov najbolj pogosto pa slovenija je varna. Totalno nesposoben mijister.

Aja danes je padel rekord 177 migrantov.


NARAVNOST SUPER JIH VARUJE! 😡
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2083451358419345&id=640408206057008

kdor je šele od leta 1991 nima nobene kilometrine za sabo, je še zelen v primerjavi z ostalimi, ki so starejši.


NARAVNOST SUPER JIH VARUJE! 😡
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2083451358419345&id=640408206057008
[/quote]

nekateri narodi obstajajo že najmanj 1000 let

Imamo gnilo državo z gnilo vlado, nesposobnimi ministri, ki ne znajo in nočejo
skrbeti za varnost državljanov. Šiškota pa zaprejo. Rabili bi jih kar nekaj, da bi naredili red v tej vukojebini.

A nisi poslušal, danes so povedali ko so jih novinarji zalotili, da ostanejo v Sloveniji, ne v Italiji ne v Nmečiji.
[/quote]
Vsi so vrnjeni hrvatom.

Drugo kot da na meji postavi trimetrski zid, ne more naredit.
O, pa se da! Na ta zid postaviš mitraljeze.

Glih prej je bilo na HRT, da v BiH mesečno pride cca 30.000 tega folka. In temu folku je edini cilj prit v EU. In kako ustavt ta folk? Se mi ne sanja. Zmer se jih bo neki zmuznl. Potem so pa tuki še tisti ki služjo z njimi ko jih prevažajo. Evo tud dans na Hr: avto s Slo tablicami prevažal 10 ilegalcev. Zletel z mokre ceste in so jih dobil.

Glih prej je bilo na HRT, da v BiH mesečno pride cca 30.000 tega folka. In temu folku je edini cilj prit v EU. In kako ustavt ta folk? Se mi ne sanja. Zmer se jih bo neki zmuznl. Potem so pa tuki še tisti ki služjo z njimi ko jih prevažajo. Evo tud dans na Hr: avto s Slo tablicami prevažal 10 ilegalcev. Zletel z mokre ceste in so jih dobil.
[/quote]

Je bil Srb. Srbi ste poleg Albancev največji tihotapci, bi vas kr zaprli skupaj z Albanci in Kosovarji, pa se dajajte med seboj.


Vsi so vrnjeni hrvatom.
[/quote]

Bodo lepo šli nazaj in že jutri ponovno poskušali prit nazaj, enkrat jim bo že usoelo prit v Slovenijo in potem naprej. GROZA! KO JIH ENKRAT DOBIJO, BI JIH MORALI TAKOJ POSLATI NAZAJ DO TURČIJE VSA IN DOŽIVLJENJSKA PREPOVED VSTOPA + DENARNA KAZEN!

Je bil Srb. Srbi ste poleg Albancev največji tihotapci, bi vas kr zaprli skupaj z Albanci in Kosovarji, pa se dajajte med seboj.
[/quote]

Me ne zanima kaj je bil, niti niso povedal. Sam da Slovenci ne tihotapjo ljudi, to je važn 🙂

Na 24sata.hr so povedal, ne beri fakenews srbskih medijev. Bi jaz plačal Slovencem, da te nazaj v Srbijo odpeljejo, kamor spadaš, pa svojega hrčka tudi s seboj vzemi, ker je defekten, ker samo taki skačejo okoli srbske kuz.le
[/quote]

Kuzla te je nardila. Če te pa kaj mot, imaš mejo odprto, adijo, pejt na sever 😉
Hehe, sm glih dans nekje na netu prebrala: Slovenci se izseljavaju a mjesta ostavljaju Srbima :)))

Drzava ne varuje meje. Pa saj je iz dogodkov zadnjih let menda jasno, da varovanje drzavne meje ni v interesu politicnih voditeljev drzave. In ne delat razlik med strankami, ker so vsi isti.


Če jih dobro varuje??? Pa sploh jih ne varuje, od kje ti pobiraš takšne. Sam prevoz in azil jim nudimo, ko so že pri nas.

A nisi poslušal, danes so povedali ko so jih novinarji zalotili, da ostanejo v Sloveniji, ne v Italiji ne v Nmečiji.
[/quote]

Duh? Saj morajo to reči, da dobijo možnost bivanja v azilnem domu, od koder spizdijo.


Vsi so vrnjeni hrvatom.
[/quote]

Hrvati jih pa nazaj v Slovenijo prešvercajo in potem se jih malo podajamo, vmes se pa kakšnemu migrantu odpelje in koga poči. Varnost je dobra, zgodil se je le manjši incident!

Tisti ki so za “zaprto mejo” naj gredo na google in vpišejo “cold war border”, da bodo približno vedeli, kako to izgleda (pa še tam je kakšen ušel skozi).
Mi se gremo pa pač “Črnega petra” (si podajamo te nesrečnike). Krivi so pač tega, da so se rodili na napačni geografski lokaciji ob nepravem času. In zato se ne kateričutijo poklicane, da jim onemogočijo tudi golo življenje (naj se utopijo, jih postrelimo ….)
Zanimiv paradoks – bolj kot je civilizacija “razvita”, bolj “nečloveški” so posamezniki 🙁

Pridi ti v njihovo deželo brez osebnih dokumentov in zahtevaj svoje pravice.

če ne nam bojo vse babe pofukal. ze tako slovenci težko dobimo

Najprej naj jih od zadaj dobe pedri. Po taki izkušnji se nihče več ne bo upal v našo domovino.

Torej, na mejo naj gredo Galunić, Rode, Alan Hranitelj, Vojko Duletić, Vinko Gorenjak, dr. Borut Košir,….in pa seveda Bobnarjeva in Ermenčeva. Bodo od groze zbežali.

Pridi ti v njihovo deželo brez osebnih dokumentov in zahtevaj svoje pravice.
[/quote]

Ampak oni so “barbari”, mi pa se imamo za “civilizirane”,
Pa še o tvojem hipotetičnem primeru: ne vem, kako bi me obravnavali, a sem precej prepričan, da me ne bi ustrelili.
Tudi nisi napisal, kakšno pravico naj bi tam zahteval, verjamem pa, da če bi zaprosil za azil, bi sledili ustrezni postopki, sama prošnja bi pa verjetno bila zavrnjena (kot tudi večina njihovih pri nas).
Imaš ti morda kakšne konkretne drugačne podatke ?
(Res slabo bi moralo iti tistemu, ki bi npr. v Afganistanu zaprosil za azil )

New Report

Close