Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

zakaj so slovenci nasilni do svojih soprog???

Default avatar

hhm

ker je veliko psihičev je napisal/a:
ker jim alkohol in pohlep skisata možgane, pa še zaradi marsičesa
velikokrat beremo o tem je napisal/a:
če sem prav razumel, je pila ona.
kljub večkratnemu zdravljenju...

kateremu pravemu dedcu ne bi popustili živci!
Default avatar

opravičila za to NI

hhm je napisal/a:

Default avatar

ti ze nisi pravi moski

hhm je napisal/a:

Pravi dedec vsekakor ni morilec, ki v spanju mori zenske. Pravi dedec se loci od tako bolane zenske. Bos rekel, da so vsi pravi moski za resetkami, vkljucno s pedofili? Ti govno neumno!!!
Default avatar

hhm držiš z bivšo pijanko

ti ze nisi pravi moski je napisal/a:
hhm je napisal/a:

Pravi dedec vsekakor ni morilec, ki v spanju mori zenske. Pravi dedec se loci od tako bolane zenske. Bos rekel, da so vsi pravi moski za resetkami, vkljucno s pedofili? Ti govno neumno!!!
ti primerjaš obupanega moža in očeta s pedofili???
joj, joj, joj, kje imaš pamet!

se mi pa zdi zelo primeren tvoj podpis v zadnjem stavku...
Default avatar

ne iščite izgovorov za zločin

zahrbtni slovencelj je odvzel življenje tej osebi, do tega nihče nima pravice !!!! Bo pa gnil v arestu, pod tušem z moškimi samci.

hhm držiš z bivšo pijanko je napisal/a:

Default avatar

tu ste iz ledu

tisti, ki zagovarjajo te zločine, so isti

hhm je napisal/a:

Default avatar

ti ze nisi pravi moski

Poslusaj ti smet brezjajcna. Med morilci in pedofili ni nikakrsne razlike. Zato so oboji za resetkami! Stekas? Ker tja spadajo!!! Kaj ti ni jasno? Jaz sem tudi obupana a naj ti grem vrat prerezat???
Default avatar

hhm

ne dvomim v naše sodstvo in sem prepričan, da bo oče oproščen vsake krivde in da bo še vnaprej v podporo otrokoma, če jima je že tista ženska uničila otroštvo.
moškemu pa življenje.
ne iščite izgovorov za zločin je napisal/a:
zahrbtni slovencelj je odvzel življenje tej osebi, do tega nihče nima pravice !!!! Bo pa gnil v arestu, pod tušem z moškimi samci.

Default avatar

monmonči

Če kdo umori človeka, naj bi ostal do konc življenja za zapahi. Kdo pa garantira, da tega ne bo še enkrat nardil?
Default avatar

NoName12

Vsak razlog je dober da opravičijo svoja gnusna dejanja. V Sloveniji je ogromno nasilja nad ženskami, posilstev in pedofilije. Zakaj? Ker imamo zanič pravosodni sistem in tega se ti zločinci dobro zavedajo. Tukaj je problem in tu so prepotrebne reforme.
Default avatar

Plačani forum monovske falange

Če 600vlog tujcev z Balkana na mesec v vsaki občini čaka na stalno prebivališče, je jasno, da je to treba zakriti.
Avtor in prišepetovalni satelitki, koliko je kapnilo za tole in vse druge teme na monu, ki se sporadično ponavljajo?
A je toliko, kot za zarutano glavo za žensko in bradatega dedca na mesec? Poleg še ostalih vseh možnih transferjev.
No, toliko kot za blatenje Slovenije in Slovencev pokasira svjetlana, ravno ni, počasi se pa nabere, anede.
Pa ste kdaj pomislili, da je v Sloveniji toliko srbskega življa, da so vaše sanje neuresničljive, četudi vas srpski žepani gor porivajo?
Default avatar

Sončece

Normalen človek ni nasilen do nikogar. Ne glede na narodnostno poreklo. Žal pa je preveč tistih z osebnostnimi motnjami, duševnimi boleznimi ali različnimi zasvojenostmi. A še vedno so nasilneži v manjšini, zato ne posplošujmo.
Če bi bile kazni za vsakršno nasilje do bilo-koga ostreje kaznovano bi marsikateri nasilnež razmislil ali se mu splača zaradi svojih bolnih frustracij trpinčiti druge.
Na prvem mestu pa moramo vsi poskrbeti, da naši otroci živijo v stabilnih in prijaznih-normalnih družinah, to je edina in najboljša popotnica, da otroci odrastejo v normalne ljudi.
Default avatar

viharni jezdec

Sončece je napisal/a:
Normalen človek ni nasilen do nikogar. Ne glede na narodnostno poreklo. Žal pa je preveč tistih z osebnostnimi motnjami, duševnimi boleznimi ali različnimi zasvojenostmi. A še vedno so nasilneži v manjšini, zato ne posplošujmo.
Če bi bile kazni za vsakršno nasilje do bilo-koga ostreje kaznovano bi marsikateri nasilnež razmislil ali se mu splača zaradi svojih bolnih frustracij trpinčiti druge.
Na prvem mestu pa moramo vsi poskrbeti, da naši otroci živijo v stabilnih in prijaznih-normalnih družinah, to je edina in najboljša popotnica, da otroci odrastejo v normalne ljudi.
Ko človek več ne bo premogel agresije, bo vegetiral. Pouči se malo osnove o nasatnku človeka evoluciji.

Pri nas je že kriza, poštena, tudi po nasilju se vidi. Saj pravim, presenetljivo malo ga je, glede na nora in škodoželjna početja začščitenega polnoritega babovja in neka druga rasa, ki so še kako normalni ljudje, bi v primeru, da zamenjajo slovenske moške, v enem samem dnevu potolkla tričetrt tega domišljavega in norega babovja.