Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste seksali, ko ste že imeli otroke?

Kako ste seksali, ko ste že imeli otroke?

Jaz sem imela sobo poleg sobe staršev in sem vse slišala. In ko smo šli na dopust, sem vse slišala. Enkrat smo bili na dopustu v eni sobi in sta dala pregrado iz stolov in brisač, sem pa vse slišala. Ne vem, kako lahko fu.kaš potiho.

Zakaj bi moral spolno občevati potihem? In zakaj otroci ne bi smeli vedeti, da starša zelita v intimi spolno občevati? In zakaj ne bi tega (ob predpostavki osveščenosti) ne bi bili v stanju spoštovati?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vidiš, Desi, ti razumeš. Mi je smešno, da je nekatere otroke strah. Jaz sem vedela, za kaj se gre. Brez, da bi mi bilo treba ne vem kaj razlagat.

ko ima par enkrat otroke, nimata več kaj seksat. takrat se je treba posvetit otrokom. samo nezreli pari seksajo še naprej, otroci pa trpijo ker se počutijo zanemarjene, ker se starša raje drug drugemu posvečata. večkrat so lahko tudi lačni ker jim niti za jest ne pripravijo in umazani.

Hahahahaha. Nikoli nisem bila umazana in lačna. Kako pa misliš, da imajo možje in žene drugega, tretjega, četrtega otroka?..

Hahahahaha. Nikoli nisem bila umazana in lačna. Kako pa misliš, da imajo možje in žene drugega, tretjega, četrtega otroka?..
[/quote]

Brezmadežno spočeti.
Logično.
😀


No, nekateri smo ze zaradi tega počutili precej neprijetno. Vedel sem, da je to normalo, ampak ko slišiš svoja starša…to je pa nekaj drugega :/


Si ne predstavljam. Na sreco smo imel pri nas doma debele stene in se ni nic slisal. Sta se pa zaklepala v spalnico in rekla da hoceta mal mir in ce bo kaj nujno potrkajmo. Ni blo nikol nujno.
Sem pa mel v studentu cimro, ki je seksala tko, da se je slisal skoz 2 steni. Men je to isto ko da bi sosed navil radio in pol poslusaj al ti pase al pa ne. Tko da sem se raje pobral ven za uno urco.
Tko, da men je (pre)glasen seks ze motenje posesti. 😛 Recimo ko sm bil enkrat en mesec v najemu v enem stanovanju, je par zgoraj vsako noc tako razgrajal, da je blo treba z metlo potrkat nazaj gor. To je vse skripalo, stvari so letele po tleh pri njima. Jst ne vem kaj sta pocela. Pojstla je skripala ko pr norcih, skos neko razbijanje. No pol sta predvidevam dala jogi na tla in se je vsaj dalo spat.

Vidiš, Desi, ti razumeš. Mi je smešno, da je nekatere otroke strah. Jaz sem vedela, za kaj se gre. Brez, da bi mi bilo treba ne vem kaj razlagat.
[/quote]

Če ze, je prestrašenega prav potolaziti in spodbuditi k veri, nikakor pa ne zasmehovati. Komur je posmeh v uzitek je suzenj zavisti. Uzitek ob nesreči drugega pa je recept za zavrtega otroka, ki zavida staršema njun uzitek in bo uzival ob tuji izgubi (in ne v spolnem občevanju), ko odraste, ter se posmehoval šibkejšim… začaran krog.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


No, nekateri smo ze zaradi tega počutili precej neprijetno. Vedel sem, da je to normalo, ampak ko slišiš svoja starša…to je pa nekaj drugega :/
[/quote]

Kot otroku mi je bilo najpomembnejše čutiti medsebojno ljubezen staršev, ki se je prelivala tudi name. Zato nisem imel potrebe po tem, da bi sodil o ravnanjih, ki so ju osrečevala.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Si ne predstavljam. Na sreco smo imel pri nas doma debele stene in se ni nic slisal. Sta se pa zaklepala v spalnico in rekla da hoceta mal mir in ce bo kaj nujno potrkajmo. Ni blo nikol nujno.
Sem pa mel v studentu cimro, ki je seksala tko, da se je slisal skoz 2 steni. Men je to isto ko da bi sosed navil radio in pol poslusaj al ti pase al pa ne. Tko da sem se raje pobral ven za uno urco.
Tko, da men je (pre)glasen seks ze motenje posesti. 😛 Recimo ko sm bil enkrat en mesec v najemu v enem stanovanju, je par zgoraj vsako noc tako razgrajal, da je blo treba z metlo potrkat nazaj gor. To je vse skripalo, stvari so letele po tleh pri njima. Jst ne vem kaj sta pocela. Pojstla je skripala ko pr norcih, skos neko razbijanje. No pol sta predvidevam dala jogi na tla in se je vsaj dalo spat.
[/quote]

Hrup je škodljiv zdravju, zato je upravičeno drugega zaprostiti, naj ne škoduje. Če se ne odzove, je čas za boj.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Si razmišljal-a da bi živel med Amiši ali kakimi drugimi fanatiki ?? Mislim da sploh ne bi imel probleme se vključit v njihovo družbo.

Vidiš, Desi, ti razumeš. Mi je smešno, da je nekatere otroke strah. Jaz sem vedela, za kaj se gre. Brez, da bi mi bilo treba ne vem kaj razlagat.
[/quote]

Meni je pa smešno, da ste nekateri stlano držali svečo svojim staršem pri fuku, ker sta bila tako pokvarjena, da ju je rajcalo prisluškovanje lastnih otrok. Tudi mi, ki so nam starši prihranili predstave v živo, smo vedeli, kaj je to, da to odrasli, torej tudi naši starši počnejo, ter da je to nekaj normalnega. So se o tem raje pogovorili z nami, namesto da bi nam pokazali, kar se meni zdi dosti bolj okusno in zdravo.

Brezmadežno spočeti.
Logično.
😀
[/quote]

mistejkaš
to so copy-paste ☺
nekoč so jih pa štorklje nosile

mistejkaš
to so copy-paste ☺
nekoč so jih pa štorklje nosile
[/quote]

A pralni stroji več niso glavno mesto zabave, sedaj so aktualni kopirni stroji?

😛

najhuje je seksati z nosečnico … otrok dobesedno čuti suvanje v vagino ☺
po moje imamo zato negativne občutke do staršev, če opazimo, da seksajo ☺

A pralni stroji več niso glavno mesto zabave, sedaj so aktualni kopirni stroji?

😛
[/quote]

zamujaš – sedaj so 3D printerji – brez vtikavanja scalnih organov ☺

zamujaš – sedaj so 3D printerji – brez vtikavanja scalnih organov ☺
[/quote]

Hja, raje ne povem, za kaj jaz uporabljam hišni 3D printer …
😀

Hja, raje ne povem, za kaj jaz uporabljam hišni 3D printer …
😀
[/quote]

a je uporaben še za kaj drugega kot 3D printanje?
še vazo nanj ni za postaviti – bez rož in vode ☺

Hahahahaha. Nikoli nisem bila umazana in lačna. Kako pa misliš, da imajo možje in žene drugega, tretjega, četrtega otroka?..
[/quote]

to je drugače. v takem primeru je seks nujno zlo ki ga je treba opravit na hitro in tiho. še nabolje pa ko otrok ni doma.

a je uporaben še za kaj drugega kot 3D printanje?
še vazo nanj ni za postaviti – bez rož in vode ☺
[/quote]
To pa imaš nek zastarel model.

Dandanašnji med printanjem skuhajo še kavo!

😀


To pa imaš nek zastarel model.

Dandanašnji med printanjem skuhajo še kavo!

😀
[/quote]

no ja .. je že kar letnik – ampka še vedno pospravi posodo iz pomivalca, obesi cunje iz pralca in, ko smo od doma nat.egr taščo ☺
za vikend pa še posesa stanovanje ☺

no ja .. je že kar letnik – ampka še vedno pospravi posodo iz pomivalca, obesi cunje iz pralca in, ko smo od doma nat.egr taščo ☺
za vikend pa še posesa stanovanje ☺
[/quote]

Dobra roba!
Skrbno jo servisiraj!

Hahahahaha. Nikoli nisem bila umazana in lačna. Kako pa misliš, da imajo možje in žene drugega, tretjega, četrtega otroka?..
[/quote]

Normalni ga nis(m)o spočeli ob prisotnosti otroka.

no ja .. je že kar letnik – ampka še vedno pospravi posodo iz pomivalca, obesi cunje iz pralca in, ko smo od doma nat.egr taščo ☺
za vikend pa še posesa stanovanje ☺
[/quote]Taščo nategne. Al v rito? Podrobnosti prosim.

New Report

Close