Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Že drugič mi je pustil na rjuhi rjav flek

Default avatar

Počitek

Partner mi je včeraj že drugič umazal posteljo. Nisem mu nič rekla ne zdaj, ne prvič, ker me je sram. Je tudi vam že kakšen moški posral posteljnino in nič rekel?
Default avatar

A si ga tolk

Počitek je napisal/a:
Partner mi je včeraj že drugič umazal posteljo. Nisem mu nič rekla ne zdaj, ne prvič, ker me je sram. Je tudi vam že kakšen moški posral posteljnino in nič rekel?
A si ga tolk dobr naskočla, da se je usral? Čestitke, daj e mail, bos mela veliko kandidatov :-)
Default avatar

Mogoče pa

Mogoče si pa samo riti ne zna dobro obrisat?
Default avatar

Ojejj

Ogabno. Vprasaj ga naslednjic ali ima prebavne tezave. Pa naj si ponoci oblece gate, ce mu leze drek ven.
Default avatar

a diši

Počitek je napisal/a:
?
Default avatar

povej mu naj ima gate ponoči

Počitek je napisal/a:
Default avatar

Popay

Mogoče pa je napisal/a:
Mogoče si pa samo riti ne zna dobro obrisat?
pa ja, če si riti ne opereš, lahko celo rolo papirja porabiš, pa ti je ne bo ratalo tako obrisat, da se še vedno ne bo vsaj malo poznalo na rjuhi, ker bo to sled od znoja in ta sled bo prej rjava kot prozorna, ko ženska jaha tipa.
Drugo je, ko je ženska na hrbtu, ona ponavad še dvigne noge, tako, da ni straha, da se bi kaj poznalo na rjuhi...
Default avatar

Šit fetišar

Je pač mokro prdnil kaj zdaj, drugič kaj bolj primernega skuhaj, ne pa pasulj.
Default avatar

le kako je to mogoče

Pod črto: dajte se tuširat, folk ;)
Default avatar

seronja

+ rita je za izločanje blata, ne za druge dejavnosti.
Default avatar

My moon

Kaj pomaga čista rit, če ti po črevesju skače sto kil žive vage.
Default avatar

Fuuuj

Tak p*** naj leži na tleh
Default avatar

tebi je češpa puščala

..obtožuješ pa desca !
Default avatar

asdfg123

Svojo svinjarijo naj za sabo počisti pacek zamazani. Verjetno se je nacejal s pivom takim rado uide ko prdnejo
Default avatar

vse minilo

Mene bi vse minilo.
Default avatar

Pobezljana puhoglavka

Počitek je napisal/a:
Wot??
Default avatar

Toliko in toliko

mrgoli perverznežev, celo v Ljubljani (Jankovići), ki radi ližejo potne noge, drek iz riti itd. Daj oglas, pa boš imela počiščeno! Verjetno je peder in mu je ritna mišica popustila še prej kot drugim.

Naj ostane pri bivših moških aktivcih.
Default avatar

25 let se že šopam v rit

Toliko in toliko je napisal/a:
mrgoli perverznežev, celo v Ljubljani (Jankovići), ki radi ližejo potne noge, drek iz riti itd. Daj oglas, pa boš imela počiščeno! Verjetno je peder in mu je ritna mišica popustila še prej kot drugim.

Naj ostane pri bivših moških aktivcih.
Srčece, če ti še niso povedali...zaradi analnih odnosov ne popusti ritna mišica, veš.
Default avatar

Sabljal

Zbog česa pa popusti?
Default avatar

Nooot

Sabljal je napisal/a:
Zbog česa pa popusti?
A misliš, da bomo namesto tebe googlali.