Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Že drugič mi je pustil na rjuhi rjav flek

Že drugič mi je pustil na rjuhi rjav flek

Partner mi je včeraj že drugič umazal posteljo. Nisem mu nič rekla ne zdaj, ne prvič, ker me je sram. Je tudi vam že kakšen moški posral posteljnino in nič rekel?

A si ga tolk dobr naskočla, da se je usral? Čestitke, daj e mail, bos mela veliko kandidatov 🙂

Mogoče si pa samo riti ne zna dobro obrisat?

nova
Uredništvo priporoča

Ogabno. Vprasaj ga naslednjic ali ima prebavne tezave. Pa naj si ponoci oblece gate, ce mu leze drek ven.


?

pa ja, če si riti ne opereš, lahko celo rolo papirja porabiš, pa ti je ne bo ratalo tako obrisat, da se še vedno ne bo vsaj malo poznalo na rjuhi, ker bo to sled od znoja in ta sled bo prej rjava kot prozorna, ko ženska jaha tipa.
Drugo je, ko je ženska na hrbtu, ona ponavad še dvigne noge, tako, da ni straha, da se bi kaj poznalo na rjuhi…

Je pač mokro prdnil kaj zdaj, drugič kaj bolj primernega skuhaj, ne pa pasulj.

Pod črto: dajte se tuširat, folk 😉

+ rita je za izločanje blata, ne za druge dejavnosti.

Kaj pomaga čista rit, če ti po črevesju skače sto kil žive vage.

Tak p*** naj leži na tleh

..obtožuješ pa desca !

Svojo svinjarijo naj za sabo počisti pacek zamazani. Verjetno se je nacejal s pivom takim rado uide ko prdnejo

Mene bi vse minilo.


Wot??

mrgoli perverznežev, celo v Ljubljani (Jankovići), ki radi ližejo potne noge, drek iz riti itd. Daj oglas, pa boš imela počiščeno! Verjetno je peder in mu je ritna mišica popustila še prej kot drugim.

Naj ostane pri bivših moških aktivcih.

Srčece, če ti še niso povedali…zaradi analnih odnosov ne popusti ritna mišica, veš.

Zbog česa pa popusti?

A misliš, da bomo namesto tebe googlali.

Zakon ej. Si me pa s tem postop nasmejala 😊😊. Nisem se dozivela tega.
Sem pa imela tipa, ki se ni umil po 4, 5 dni. Tak smrad med nogmi. Dolgo ga nisem imela.

Kaj misliš, da se ti ne boš nikoli usrala, finesa, to je vse naravno in tudi to te še čaka.

Kakšen poden ste babe, da greste s takimi usranci kavsat. Sicer pa podobni ptiči skupaj letate. Potem boste pa še trdile, da se vam ni treba trudit za dedce, ker sami okrog vas skačejo, da lahko izbirate med njimi. Izberete pa neumite nesnage, ki vam serjejo v postelje. Lepa izbira, res.

Dejstvo je, da je tvoj moški umazanec.
Tebe nima biti kaj sram, sram je lahko samo njega. Dobro, da te ni že vse minilo. Povej mu, da si to opazila in če ve od česa bi lahko bilo, da se ti zdi, da da je od slabo umazane riti (verjetno je). Pa kar direkt vprašaj, če si opere rit pri tuširanju.
Ne vem ali si že bila pri njem, ampak če je to pri tebi naredil že dvakrat, tudi pri njem ni nič drugače. Pa ne gre samo za rjuho, gre tudi za kapno, oboje se verjetno umaže. Lahko vprašaš, če ima kakšne zdravstvene te žave, na koncu pa reci, da naj se v prihodnje to več ne ponovi.
Če mu boš povedala, bom tudi videla iz kakšnega testa je. V odnosu pride marsikaj in tudi o takšnih stvareh kot je ta se je potrebno pogovarjati. Če zdaj ko je nov odnos na to ne bo dal nič, potem veš da bo potem še večji pacek.
Jaz sem bila pri enem moškemu samo enkrat na obisku – prvič in zadnjič, sem šla spoznat njegove starše. V hiši pa razsulo, umazano. Me je vse minilo, če tako rečem. Pa nismo obsedeni s čistočo, ampak nekje je meja, pod katero jaz več ne grem, ker se mi ne da boriti z mlini na veter. To je namreč kot pri ciganih – ko greš mimo njihovega naselja (vsaj nekaterih), je kot bi bomba padla, neurejeno, umazano. Oni pa cele dneve kafetkajo. Ne samo zato, ker bi bili leni, tuid zato, ker umazanije, nepospravljenega in nečistoče ne vidijo.

Ne kompliciraj, tip si je samo označil svojo stran postelje.

New Report

Close