Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NEO box Telekom

NEO box Telekom

Zagotovo je tu kdo, ki ima NEO box. Kakšne so izkušnje? Prednosti, slabosti, zanesljivost delovanja?

Še to.. Kako se obnese daljinec in prestavljanje med programi.

Hvala in lep pozdrav!

Super vprašanje, ker mene tudi zanima. Naj se javi kdo z izkušnjami 😉

Moj tast in tašča ga imate in sta zelo zadovoljna. Od začetka sta bila skeptična glede uporabe, vendar nič težkega za naučit. Tudi mi si ga bomo doma izbrali, samo čakamo, da nam poteče vezava pri A1.

Lep dan

Po parih mesecih smo ga vrnili (in tudi zamenjali operaterja). Iz mojega vidika precej neuporabno; tipke “nerazločne” (večkrat pritisnila napačno, ker so precej “zlite” med sabo), glasovna izbira večkrat ni delala ali pa je razbrala napačni program in je bilo potem treba 100x pritisnit tipko, da si prišel do želenega programa, ogled nazaj časovno falen (samo to zna biti problem celotnega telekoma) in nepraktično prevrtavanje naprej in nazaj. Mogoče je ok za tiste, ki točno vedo kaj in kateri program želijo gledati, mi se pa nismo navadili in se vračamo na daljinec s 25 tipkami 🙂

Jaz že nekaj časa spremljam to njihovo ponudbo…in se mi zdi da je uporaba res preprosta…poglejte tole predstavitev … https://neo.io/info/daljinec…če to ni uporabno, potem ne vem kaj je lahko. čakam na priklop storitev. Vam sporočim naknadno 😉

Meni je pa ravno ta glasovna uporaba super in tudi dela super.


pa je lahko vrneš? pa brez da menjaš operaterja? kakšen je strošek?

Pozdravljeni,

NEO vam z veseljem predstavimo, sporočite nam svoje kontaktne podatke/številko v ZS in vas pokličemo.

LP, Petra

Pozdravljeni,

NEO vam z veseljem predstavimo, sporočite nam svoje kontaktne podatke/številko v ZS in vas pokličemo.

LP, Petra
[/quote]

Hvala,
dokler bo zraven tako glup daljinec, me zadeva vsekakor ne zanima več. Komentarji uporabnikov na vaši FB strani so pa tudi precej zgovorni.

Pozdravljeni,

vsem, ki želite preiti na NEO box, vam priporočam, da o tej odločitvi dobro premislite. Namreč zadeva še zdaleč ni zrela za uporabo. V zadnjem tednu se s Telekomom pogovarjam več kot z družino in zadeve še niso rešili. Pa tudi takšno politiko imajo, da se ne ozirajo na predloge uporabnika za rešitev zadeve na kakršen koli način. Kljub temu, da imam rada nove tehnologije, obžalujem prehod na NEO smartbox. Močno razmišljam o menjavi operaterja. Res je, da imajo vsi svoje izzive in ti vse obljubljajo, da prideš k njim, o težavah pa neodzivnost. Torej, če pogledamo, kaj dela zanesljivejše, je trenutno EON od Telemacha. Pa tudi za več programov (predvsem tujih) imajo ogled za nazaj.

LP, razočaran in že od NEO utrujen uporabnik Telekoma

Zelo neuporabno. Časovni zamik je zastarel v primerjavi s konkurenco. Če primerjamo kaj dobiš za kakšno ceno se najbolj splača t2 k ima iste sposobnosti kot neo bolj preprosto in uporabno. Usaj zame. Splača se primerjava. Jaz sem uzel neo brez vezave ter sem šel čez 1 mesec spet na t2.

NEO je bil v začetku res malo nedonošeno dete, a ga stalno nadgrajujejo. Kot vem, imajo manj reklamacij in gre dobro v promet.

vedno nekaj ne dela zdaj pač neon box ne dela. Krivi so protestniki

40evrov pa mirne živce

Meni je katastrofa… Sva kupila daljinca z tipkami, ker ni nihče povedal da ga lahko izbereš brezplačno že ob naročilu…

Spored nepregleden, ni tipke za začetek programa, moraš si ogledat program, da ga daš lahko od začetka, kar je za športna tekmovanja ki si jih delno zamudil katastrofa, ker že vidiš rezultate tako da je vseeno če gledaš od tam naprej. Da skrajšam, kar se mene tiče je edina prednost to, da se hitreje prižge, če je to komu pomembno. Vem da smo v 21 stoletju ampak vseeno se mi ne zdi normalno pogovarjat z daljincem. Nekaj let nazaj bi me za to dali v kakšno ustanovo.

Meni je bil Twin boljši od Nea. Bolj pregledno, če ne veš kaj bi gledal in iščeš po programih. Pa na tablici je tako nepregledno in naslovi oddaj se kar premikajo, tako da pojma nimam kateri naslov oddaje je pravi. Slabo.

New Report

Close