Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj morajo imeti ženske en teden menstruacijo?

Zakaj morajo imeti ženske en teden menstruacijo?

Mene to neizmerno moti, saj ne morem občevati s svojo ženo cel teden, sem ji rekel, da bi rad, pa mi pravi, da jo boli in da ne more…

Se mi zdi, da so to samo izgovori, ker mi je sodelavka rekla, da ona tudi med menstruacijo občuje.

Mislite, da me žena vara?

Pusti jo pri miru v teh dneh neandertalc.

Ti si astrolopitek!
Avtor, ženske bodo uporabile vse mogoče izgovore, da bodo dosegle svoje, ne smeš se ji dati. Velika verjetnost je tudi za varanje, saj bi vsaka ljubeča žena, ki ji je mar do moža, ugodila možu in vsaj dvakrat v tem tednu seksala z njim.

Z ženo, ki te ne spoštuje, si si napisal smrtno obsodbo, dobro da nisem na tvojem mestu, moraš biti tudi ti malo slep, da je nisi prej spregledal. No, sta ravno za skupaj.

Jaz poznam eno, ki je najbolj srečna ko ima menstro, da ji ni treba sexat. Izgovor vedno isti: bolečine v trebuhu in njena menza traje vsaj 8 dni.
Njene besede: dva dni po koncu, si za v posteljo še vedno dam vložek, četudi nič več ne teče, samo da mi da mir!

En teden menstre, en teden jo boli glava, en teden men ne vstane in pol smo na suhem.

Ti si astrolopitek!
Avtor, ženske bodo uporabile vse mogoče izgovore, da bodo dosegle svoje, ne smeš se ji dati. Velika verjetnost je tudi za varanje, saj bi vsaka ljubeča žena, ki ji je mar do moža, ugodila možu in vsaj dvakrat v tem tednu seksala z njim.

Z ženo, ki te ne spoštuje, si si napisal smrtno obsodbo, dobro da nisem na tvojem mestu, moraš biti tudi ti malo slep, da je nisi prej spregledal. No, sta ravno za skupaj.
[/quote]
Ce ji ne pase ji ne pase. Ko da ti ves kako je imeti menstruacijo. A si baba.? Nehaj no.
Pametna ne bo med menstruacijo samo zato, da ugodi možu. Naj on jej ugodi. Zakaj pa on njen ne bi ugodil in jo pustil pri miru.? 50 50 v zvezi ali pa nic.

Hahahaha.
Ja pa kaj, a misliš da bi tebi pasalo občevati ko ima menzo , da bi imel kri na svojem udu in bi lahko teklo vse povprek tudi po rjuhah? Če ženska občuje koi ma menzo, se ji potem še bolj “zlije” ven in res ni ne fajn, ne higieniočno posledično ne uživa v tem in tudi manj se čuti ker je notri bolj mokro/krvavo.
Povem svoje mnenje. Lahko pa, da so nekatere ženske drugačne in jih to pač ne moti.
Če drugače redno občujeta in tisti 1 teden ne, te sigurno ne vara.

Po koliko ima pa porcijo, če ima MENZO?


Ce ji ne pase ji ne pase. Ko da ti ves kako je imeti menstruacijo. A si baba.? Nehaj no.
Pametna ne bo med menstruacijo samo zato, da ugodi možu. Naj on jej ugodi. Zakaj pa on njen ne bi ugodil in jo pustil pri miru.? 50 50 v zvezi ali pa nic.
[/quote]

Jaz zbolim in moram še zmeraj narediti vse, se nič ne naredi samo, ko ima žena menstruacijo, naj jo pa vsi pedenajo od spredaj in zadaj? Jaz sem svoji partnerki (nisva poročena) lepo povedal, kakšen sem jaz, kako vidim stvari in da mi je karakterno všeč, se ujamem z njo, ampak da lahko odide, če ji ni do tega, ker jaz ne bom en teden brez. Se je obotavljala dva dni in nato pristala, sedaj pravi, da je je moti več in da so tudi menstruacije hitrejše in manj boleče, ker je spolno aktivna med njimi.

Avtorja žena ali ne spoštuje ali ne ljubi ali ga vara.

Jaz zbolim in moram še zmeraj narediti vse, se nič ne naredi samo, ko ima žena menstruacijo, naj jo pa vsi pedenajo od spredaj in zadaj? Jaz sem svoji partnerki (nisva poročena) lepo povedal, kakšen sem jaz, kako vidim stvari in da mi je karakterno všeč, se ujamem z njo, ampak da lahko odide, če ji ni do tega, ker jaz ne bom en teden brez. Se je obotavljala dva dni in nato pristala, sedaj pravi, da je je moti več in da so tudi menstruacije hitrejše in manj boleče, ker je spolno aktivna med njimi.

Avtorja žena ali ne spoštuje ali ne ljubi ali ga vara.
[/quote]

Ker gumpec. A ti jo pa ljubiš in spoštuješ, da ji takele pogoje postavljaš.

Zato se uporabi kondom, se da na posteljnino rdečo ali oranžno brisačo. Tako ni nič krvavo in se lahko hitro vse pospravi. Menstruacija je tudi manj boleča in hitrejša. Vsak se dogovarja in meni po svoje, jaz sem zadovoljen s tem, kako sem se uspel dogovorit, če se bo kak spremenilo, se bova ponovno pogovorila in nato razšla, če se ne bo našlo resitve.

Ti si spet živi dokaz, da so dedci v bistvu živali, npr. psi ali kaj temu podobnega. V bližini babje peezde dedec nima niti kančka razuma. On tisto luknjo rabi, da lahko v njo izprazni jajca, pa pika! Če bi živi termiti 1 teden babam lezli iz luknje, bi pes od dedca še zmeraj rad vtikal tisto svojo hrenovko noter. FUJ.

Moj nasvet: baba ti ga naj v tistem tednu, ko ima ta rdečo, vsak dan 2x pofafa. Da boš manj trpel. Naj raje ona malo potrpi 2x na dan kot pa, da ti ne bi imel izpraznjenih jajc.

loči se in si najdi drugo, če misliš, da bi moral imeti samo zato, ker imaš partnerko, tudi 24 urno na razpolago servis za praznjenje jajc

Ker gumpec. A ti jo pa ljubiš in spoštuješ, da ji takele pogoje postavljaš.
[/quote]

Seveda, zelo jo ljubim in spoštujem, to sem ji tudi povedal, vendar sem oseba, ki potrebuje določene stvari, zato sem ji ponudil možnost izbire, ker nočem siliti nikogar v nič.

Očitno ste vsi tukaj tiho in se nič ne pogovarjate in dogovarjate, potem pa svoje frustracije stresate na tem forumu, jaz se pogovorim s partnerko in stvari razrešiva, če ne najdeva rešitve se pa tudi oba zavedava, kaj se bo zgodilo.

Poznam dedca, ki pravi: ta teden mi pa ni treba, hvala bogi imam vsaj malo mira. Menda bi razpisal referendum za menstuacijo na vsake 14 dni.

Ja.
Z Naravo.

Seveda, zelo jo ljubim in spoštujem, to sem ji tudi povedal, vendar sem oseba, ki potrebuje določene stvari, zato sem ji ponudil možnost izbire, ker nočem siliti nikogar v nič.

Očitno ste vsi tukaj tiho in se nič ne pogovarjate in dogovarjate, potem pa svoje frustracije stresate na tem forumu, jaz se pogovorim s partnerko in stvari razrešiva, če ne najdeva rešitve se pa tudi oba zavedava, kaj se bo zgodilo.
[/quote]

Pa jasno da jo siliš, kaj pa. Si lepo in razločno povedal, ali ti da, ali naj pa spoka. To, dragi moj je siljenje. Točno veš, da se slabo počuti, točno veš, da njej ni, točno veš,, da se prisili v to da tebi ustreže – to kolega, ni ljubezen, niti od daleč.
Kako lahko seksaš z nekom, ki ga zadeva boli? To je tebi “rešitev problema”, da ona stiska zobe zraven?
Res si perla ja.


Ja lej je pac glupa. Jaz ze ne bi na silo, no way.. Ti pa se bolj glup ker ga tlacis v njo pa ves da ji ni.. Kak revež si sele ti
Ga brcnem da poskoči en meter v zrak, da bi me takole izsiljeval…
[/quote]

Ne sodi ljudi in situacij, ki jih ne poznaš. Napisal sem, da ji na začetku ni bilo, vendar mi je sama rekla, da se je sedaj navadila in da je ne moti, da jo občasno sicer malo zaboli, ampak da je vredno, ker je celotna krvavitev krajša in manj boleča. Na začetku jo je skrbel tudi “nered”, da bi se mi zamerila, ko bi jo videl tako, ampak sva vse to razrešila in se še bolj povezala.

Tu se lepo vidi kako ste moški ujetniki svojih jajc, ki jih je treba spraznit za vsako ceno, pa čeprav na račun lastne žene… revčki ste, da ne morete brez spolnosti (bolje da rečem f.uka, ker se gre za to, ne pa za ljubljenje) še takrat ne, ko ima žena menstruacijo in to je le par dni na mesec… Če pač radi nabijate le zato da se izpraznite, imate resno težavo, pa ne z ženino menstruacijo.


A da bi jo v prihodnje namesto žensk imeli moški? Čudovito.. bi vaj videli kako je ko silijo v žensko še v teh dneh.. (ne vsi seveda)

Jaz zbolim in moram še zmeraj narediti vse, se nič ne naredi samo, ko ima žena menstruacijo, naj jo pa vsi pedenajo od spredaj in zadaj? Jaz sem svoji partnerki (nisva poročena) lepo povedal, kakšen sem jaz, kako vidim stvari in da mi je karakterno všeč, se ujamem z njo, ampak da lahko odide, če ji ni do tega, ker jaz ne bom en teden brez. Se je obotavljala dva dni in nato pristala, sedaj pravi, da je je moti več in da so tudi menstruacije hitrejše in manj boleče, ker je spolno aktivna med njimi.

Avtorja žena ali ne spoštuje ali ne ljubi ali ga vara.
[/quote]

A ti mora rit tudi nastaviti? Si ji dal vedeti,da če ti bo odrekla f.uk v rit, da bosta vidva končala?

Eh. Ko berem take “moške” in njihova modrovanja, se samo še bolj zavedam, kakšno srečo imam, ker imam sama doma pravega moškega:)) Na srečo še vedno obstajajo moški, ki znajo imeti svojo žensko radi, jo cenijo, spoštujejo, je v nič ne silijo, ji ne grozijo in je ne izsiljujejo, pa še sposobnost empatije imajo.

Seveda, zelo jo ljubim in spoštujem, to sem ji tudi povedal, vendar sem oseba, ki potrebuje določene stvari, zato sem ji ponudil možnost izbire, ker nočem siliti nikogar v nič.

Očitno ste vsi tukaj tiho in se nič ne pogovarjate in dogovarjate, potem pa svoje frustracije stresate na tem forumu, jaz se pogovorim s partnerko in stvari razrešiva, če ne najdeva rešitve se pa tudi oba zavedava, kaj se bo zgodilo.
[/quote]
mater tako globoko ljubezen do nje čutiš, da si ji pripravljen dat brco, če več kot tri dni ne seksaš z njo….
res… ni da ni… torej, bognedaj da ženska zboli in ima prepoved seksa. jo takoj šutneš in si najdeš drugo.

Jaz zbolim in moram še zmeraj narediti vse, se nič ne naredi samo, ko ima žena menstruacijo, naj jo pa vsi pedenajo od spredaj in zadaj? Jaz sem svoji partnerki (nisva poročena) lepo povedal, kakšen sem jaz, kako vidim stvari in da mi je karakterno všeč, se ujamem z njo, ampak da lahko odide, če ji ni do tega, ker jaz ne bom en teden brez. Se je obotavljala dva dni in nato pristala, sedaj pravi, da je je moti več in da so tudi menstruacije hitrejše in manj boleče, ker je spolno aktivna med njimi.

Avtorja žena ali ne spoštuje ali ne ljubi ali ga vara.
[/quote]

Jaz zbolim in moram še zmeraj narediti vse, se nič ne naredi samo,

ahahaha
za kakšno hudo boleznijo si pa zbolel?
da ni bil slučajno prehlad? grozno…

Če je seks dober, ni izgovorov. Očitno si bolj hlod kot ne in si te žena ne želi.

Spet en, ki je v bistvu peder. Tak moški, ki mu je ženska zgolj in samo za praznenje jajc, je namreč peder. Veliko raje ima moško družbo, v dejavnostih in debatah uživa z moškimi, z žensko se nima kaj za pogovarjat, seveda pa jo rabi samo za praznenje jajc. Kaj bi sicer ljudje rekli, če bi tudi za to rajši uporabil moškega?

Če misliš, da samo zato, ker jajca prazniš v žensko, nisi peder, se motiš.

New Report

Close