Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Spletna banka N26

Default avatar

n26 for the win

Zdravo!

Zadovoljna uporabnica že skoraj 2 leti tukaj. Priporočam čisto vsakemu, ki ma poln k slovenskih NLB for, ki ti kradejo pri prižgani luči. V glavnem, oglašam se za to, ker želim promovirat mojo kodo! če se prijaviš prek nje, dobiš 10€ ob prvem nakupu čez 25€.

Hey! Sign up for N26 with my Campus Ambassador code and you'll earn €10. All you have to do is use your new N26 card to make a purchase of €25 or more. https://n26.com/r/kajac7741
Default avatar

fdpias

N26 banka je fajn za plačilo raznih stvari, do koder limit navadnega Eurocarda ne nese. Recimo plačilo dražjih počitnic vnaprej. Zapraviš lahko toliko, kot imaš gor. Pa seveda plačilo prek neta. Imam ga poleg osnovnega računa na Delavski. Eurocarda v bistvu potem sploh ne rabiš.
Za osnovni račun pa banke, ki mi ni takoj in osebno dosegljiva, ne bi imela. Deluje na prstni odtis. Če te udarijo po glavi, s tvojim odtisom lahko delajo, kar hočejo. Mogoče neumno, ampak zato gor nikoli nimam več denarja. Se mi zdi zelo tvegano. Ni več nobene ovire do kraje vsega, kar imaš.
Default avatar

pjanko1

Sam sem tudi imel naših oderuških in zastarelih bank poln kufer in n26 je prišla kot naročeno. Imam še sicer slovenski račun na Sberbank, ki ga plačujem 1€ na mesec. Služi mi samo da dobim gor plačo, katero potem prenakažem na n26.
2.5 let že zelo zadovoljen, priporočam
Default avatar

rad_jem_meso

Jaz imam s to banko samo dobre izkušnje. So zelo odzivni, ko potrebuješ kakšno pomoč. Imajo zelo dobro mobilno aplikacijo, pri kateri si lahko večino stvari nastavljaš sam (pin, limit, zaklep kartice...). Pri registraciji banke je potrebno opraviti kratek pogovor z njihovim uslužbencem, kar pa tudi ni tako hudo. Najbolje pri tej banki pa je da nisem imel še niti enega stroška ponujajo sicer samo 5 dvigov na bankomatu na mesec, kar se mi zdi, da je za običajnega uporabnika zadovoljivo. Brezplačno pa dobiš tudi kreditno kartico mastercard po odprtju računa v roku 5 dni.

Lahko se registrirate preko moje kode in dobite 10€ po prvem nakupu nad 15€.
koda: jakaj1164
https://n26.com/r/jakaj1164
Default avatar

xrobe

Ravno včeraj do nekako pol noči sem se ukvarjal okrog "Spletna banka N26". Problem je, da me oni hočejo nadzirati.
Default avatar

jaz ne bi

Jaz ne bi tega imel za edino banko, tako za zraven za plačevanje pa je kul. Se baje tudi včasih kateremu uporabniku zgodi, da zaklenejo račun zaradi nekega varnostnega pregleda začasno lahko pa ti tudi račun zaprejo brez da ti navedejo razlog, to baje v njihovih pogojih piše in ni proti nobenim njihovim zakonom. Tako da malo previdnosti ne škodi. Se pa to ne zgodi pogosto.
Default avatar

vse res samo

Ne morem prehvalit je napisal/a:
N26 imam že več kot eno leto. Zelo zadovoljen.

Gor mam urejene vse trajnike in tudi plačo dobivam gor. Odkar mam N26 praktično poslujem samo še s kartico, mogoče dvignem keš enkrat do dvakrat na mesec.

Ko gremo s prijatelji na pijačo si lepo razdelimo stroške prek moneybeama ali preko Sepa nakazila (odreš mobilno aplikacijo in nakažeš, keš pride na račun v 2-3 urah prek moneybeama takoj). Vpišeš ime, priimek, IBAN in referenco oz. sporočilo. Ni treba še naslova, BICa, pa ne vem kaj še vse kar je treba pri Slo. bankah v UPN obrazcu.

Mastercard kartica deluje povsod. Sprobano po celi EU, Kitajska, Koreja...

Sedaj samo še čakam da uvedejo Aplle pay v Sloveniji in bo zadeva vrhunska. To je to.

Aja pa stroškov ni. Nakazila so zastonj, prav tako trajniki.
master povsod na kitajskem sigurno ne deluje. sama sem bila lani na severu kitajske in sem imela kar vaje, da sem prišla do denarja. k sreči sem si uredila več možnosti.
Default avatar

cicicmicix

xrobe je napisal/a:
Ravno včeraj do nekako pol noči sem se ukvarjal okrog "Spletna banka N26". Problem je, da me oni hočejo nadzirati.
Danes poskusi po polnoči. čisto druga izkušnja, ej
Default avatar

xrobe

cicicmicix je napisal/a:
xrobe je napisal/a:
Ja, ne vem zakaj bi imel plastično kartico N26, ko pa imam telefon.
Nekaj mi ni najbolj jasno, trenutno še ne vem točno kaj.
Default avatar

kr_en

Tudi sklici se dajo pisal!
Default avatar

excell

vse res samo je napisal/a:
Ne morem prehvalit je napisal/a:
N26 imam že več kot eno leto. Zelo zadovoljen.

Gor mam urejene vse trajnike in tudi plačo dobivam gor. Odkar mam N26 praktično poslujem samo še s kartico, mogoče dvignem keš enkrat do dvakrat na mesec.

Ko gremo s prijatelji na pijačo si lepo razdelimo stroške prek moneybeama ali preko Sepa nakazila (odreš mobilno aplikacijo in nakažeš, keš pride na račun v 2-3 urah prek moneybeama takoj). Vpišeš ime, priimek, IBAN in referenco oz. sporočilo. Ni treba še naslova, BICa, pa ne vem kaj še vse kar je treba pri Slo. bankah v UPN obrazcu.

Mastercard kartica deluje povsod. Sprobano po celi EU, Kitajska, Koreja...

Sedaj samo še čakam da uvedejo Aplle pay v Sloveniji in bo zadeva vrhunska. To je to.

Aja pa stroškov ni. Nakazila so zastonj, prav tako trajniki.
master povsod na kitajskem sigurno ne deluje. sama sem bila lani na severu kitajske in sem imela kar vaje, da sem prišla do denarja. k sreči sem si uredila več možnosti.
Na Kitajskem PIN ni obvezen, zato ima večina njihovih POS terminalov nastavljeno, da default ne zahteva PINa in ker ni PINa banka izdajateljica MC blokira transakcije.
Default avatar

excell

xrobe je napisal/a:
cicicmicix je napisal/a:

Če imaš Applov telefon potem ti N26 omogoča ApplePay. Za Android in GooglePay, pa si lahko narediš z manjšimi obvozi preko Revoluta.
Default avatar

xrobe

excell je napisal/a:
xrobe je napisal/a:

Če imaš Applov telefon potem ti N26 omogoča ApplePay. Za Android in GooglePay, pa si lahko narediš z manjšimi obvozi preko Revoluta.
Hvala za informacijo. Imam Samsung telephone.