Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A še kaj stokate za tistim bogatašem na šri lanki v hotelu 50 zvezdic

A še kaj stokate za tistim bogatašem na šri lanki v hotelu 50 zvezdic

Ki so bili v hotelih ali vas je že minilo ta duševna stiska. A na lačne pa revne v afriki pa v slo tudi kdaj pomislite, ki vsakodnevno umirajo od lakote sredi zaprašene makadamske ceste. Na tiste, ki nimajo za kruh za vsak dan, ki dajejo otrokom sol pa vodo namesto hrane , ker drugega nimajo.Je bilo že na pop tv, slo leta 2018 , kar oglejte si kak prispevek.Pa ne vse ostale ki nimajo za marsikaj v tej propadli državi. Za tiste s penzijo mal čez 300 evrov, za katere država pravi, da s tem vseeno lahko preživiš in tiste ki hodijo na šiht pa dobijo toliko, da so še pod pragom revščine. Edino Lojzek druga švica zna lepo na orglice zašpilat da boste šli keretenčki idiotki in inbecili spet na volitve njega volit. Sedaj pa še mal naprej jokcat za bogatašem na šri lanki v hotelu 50 zvezdic.

Tvoje primitivnosti. Prebrala sem prva dva stavka. Zamisli se nad sabo in delaj na tem, da bos boljsi clovek. Bolj zrel za zacetek. Potem pa vse ostalo. Seveda mi je hudo za vsakega na tem svetu, ki dozivi ali dozivlja tragedijo, trpljenje in krivico. Za vsakega mi je hudo. Tebi ni?!? Pozdravi svoje hude komplekse in odnos do denarja. Ce ze je treba ljudi locevati potem namesto denarja raje izberi dobro/slabo namernost kot eno najvecjih razlik med ljudmi. Hm..le v katero skupino vendar ti spadas? Pozdravi se znotraj. Da bos boljsi clovek in svetu dal/a se kaj bolj vrednega od lastnega notranjega strupa. Tega ti ni potrebno deliti.


Takile hotel dajo delo marsikateremu šrilančanu, da njegova družina ni lačna. Kakšen gnoj moraš biti, da privoščiš smrt ljudem. Ker očitno nisi bila dalj od tvojega skreta, ni čudno, da nimaš nobene penzije. Je tudi ne zaslužiš. In kaj ima Lojze z orglicami z Šri lanko? Ti veš???
“Keretenčki idiotki in inbecili” lepo da si se predstavila!


Za vsakega ti je hudo?
Potem pa mora tvoje življenje biti ena sama beda in muka, saj vsak dan umre na tisoče ljudi.

..kura kot kura – nimaš kaj! …človek govori o realnem stanju sveta, o čisti svinjariji ki jo doživljamo v 21. st, ti pa bluziš o zrelosti!
..res ne vem več, kaj se tako trudite da ste tupa in poduhovljene do amena, ali si res zakrivate oči pred realnim svetom!?
…če bi kdaj pogledala če svojo polno rit in dolg nos, bi videla da svet niso samo rožice!
..ti si stereotip primera kure, ki jih viharni dnevno opisuje na monu. in zato mu dam čisto prav!


Za vsakega ti je hudo?
Potem pa mora tvoje življenje biti ena sama beda in muka, saj vsak dan umre na tisoče ljudi.
[/quote]

Zivljenje empata ni lahko.

Prav je tako, grdi kapiralist je tam zapravljal naše žulje, še je pravica na svetu, LEVICA bo prevladala, takrat bomo takšne nacionalizirali !

..kura kot kura – nimaš kaj! …človek govori o realnem stanju sveta, o čisti svinjariji ki jo doživljamo v 21. st, ti pa bluziš o zrelosti!
..res ne vem več, kaj se tako trudite da ste tupa in poduhovljene do amena, ali si res zakrivate oči pred realnim svetom!?
…če bi kdaj pogledala če svojo polno rit in dolg nos, bi videla da svet niso samo rožice!
..ti si stereotip primera kure, ki jih viharni dnevno opisuje na monu. in zato mu dam čisto prav!
[/quote]

Kaj se dogaja v tebi, da nosis in trosis toliko osebne bede ? Jeze, zlobe ?? Zakaj se ne maras? Ce bi se imel/a resnicno rad/a ne bi sprejela taksnega nivoja za lastno misljenje in komunikacijo cetudi bi tvoje izvorno leglo bilo tako. Kdor se ceni in spostuje od sebe daje le najboljse in ne najslabse kar premore. Seveda vedno na svetu so najbolj osovrazeni tisti,ki govorijo resnico tako da tvoj odziv je le poskus prikrivanja pozornosti na lastno notranjo bedo. Ampak razumem. Nezrela oseba to poskusa. Dokler..se ne odloci in zacne delati na sebi. Vsak je dolzan narediti samoizboljsave, da bomo kot clovestvo napredovali. To je dolznost cloveka. Da je vsak dan boljsi.

tako mislim na lačne v Afriki, da celo čitam knjigo o tem – Polovica rumenega sonca (dogaja se v Biafri)

Zivljenje empata ni lahko.
[/quote]
Potem se gre za motnjo in ne le za empatijo.


Potem se gre za motnjo in ne le za empatijo.
[/quote]
Ja. Empatija prirojena je bolecina in morda zate motnja. Empatija moderna pa je poskusanje vzivljanja. Lahko se umsko vzivljas kolikor hoces a ce zdraven ne cutis je to na intelektualnem in ne custvenem nivoju. Intelektualna empatija ne povzroca bolecine in rezultira v razumevanje ne pa obcutenju. Zdaj, ce je cutenje zate motnja potem to meni samo pomeni, da prevec uporabljas kontrolo uma. Je pa tako lazje prav gotovo. Zame le ne dovolj polno in celovito. Ampak to zgolj meni, ker vem, da obstaja ”vec”. Tebi je po drugi strani gotovo velikokrat mnogo lazje.


Ja. Empatija prirojena je bolecina in morda zate motnja. Empatija moderna pa je poskusanje vzivljanja. Lahko se umsko vzivljas kolikor hoces a ce zdraven ne cutis je to na intelektualnem in ne custvenem nivoju. Intelektualna empatija ne povzroca bolecine in rezultira v razumevanje ne pa obcutenju. Zdaj, ce je cutenje zate motnja potem to meni samo pomeni, da prevec uporabljas kontrolo uma. Je pa tako lazje prav gotovo. Zame le ne dovolj polno in celovito. Ampak to zgolj meni, ker vem, da obstaja ”vec”. Tebi je po drugi strani gotovo velikokrat mnogo lazje.
[/quote]
Raje preberi svoj prejšnji komentar. Si lepo opisala sebe.
Empatija je prirojena in povsem nekaj normalnega. Ti pa imaš travme in zato motnjo doživljanja in čustvovanja.


Raje preberi svoj prejšnji komentar. Si lepo opisala sebe.
Empatija je prirojena in povsem nekaj normalnega. Ti pa imaš travme in zato motnjo doživljanja in čustvovanja.
[/quote]
Travme? Iz prejsnjega zivljenja morda? Si to mislil? Ker odkar pomnim cutim z zivalskim in cloveskih svetom. Ze malemu otroku mi je bilo hodo, ce se je muha ujela v avto, da smo jo tako neskrbno odtujili iz njene okolice. Ze od malega sem zavracala meso in ze od malega zacutila vsa razpolozenja mimoidocih (kar so potrdili). Torej prosim ti,ki si ocitno veliki strokovnjak. Zaupaj mi o kaksni travmi je govora? Glede motenj pa sklepam, da si malo rigorozno prenagljen k sodbam. Saj ves normativi se z leti in stoletji spreminjajo in kar je danes motnja je morda lahko celo samo nerazumljen dar. Ampak povej. Rada bi prebrala tvojo poenostavljeno diagnostiko. Za zabavo. Morda pa celo v razmislek. Poskusi. Hvala.

Kaj se dogaja v tebi, da nosis in trosis toliko osebne bede ? Jeze, zlobe ?? Zakaj se ne maras? Ce bi se imel/a resnicno rad/a ne bi sprejela taksnega nivoja za lastno misljenje in komunikacijo cetudi bi tvoje izvorno leglo bilo tako. Kdor se ceni in spostuje od sebe daje le najboljse in ne najslabse kar premore. Seveda vedno na svetu so najbolj osovrazeni tisti,ki govorijo resnico tako da tvoj odziv je le poskus prikrivanja pozornosti na lastno notranjo bedo. Ampak razumem. Nezrela oseba to poskusa. Dokler..se ne odloci in zacne delati na sebi. Vsak je dolzan narediti samoizboljsave, da bomo kot clovestvo napredovali. To je dolznost cloveka. Da je vsak dan boljsi.
[/quote]

ok. se opravičujem. še danes začnem delati na sebi.


Travme? Iz prejsnjega zivljenja morda? Si to mislil? Ker odkar pomnim cutim z zivalskim in cloveskih svetom. Ze malemu otroku mi je bilo hodo, ce se je muha ujela v avto, da smo jo tako neskrbno odtujili iz njene okolice. Ze od malega sem zavracala meso in ze od malega zacutila vsa razpolozenja mimoidocih (kar so potrdili). Torej prosim ti,ki si ocitno veliki strokovnjak. Zaupaj mi o kaksni travmi je govora? Glede motenj pa sklepam, da si malo rigorozno prenagljen k sodbam. Saj ves normativi se z leti in stoletji spreminjajo in kar je danes motnja je morda lahko celo samo nerazumljen dar. Ampak povej. Rada bi prebrala tvojo poenostavljeno diagnostiko. Za zabavo. Morda pa celo v razmislek. Poskusi. Hvala.
[/quote]
Tvoja “empatija” je selektivna.
Zato ne moremo govoriti o empatiji, ampak o poistovetenju , ker sebe doživljaš kot žrtev. Zato iz tebe kar bruha nek prezir, jeza, sovraštvo….
Polna si občutkov krivde in posledično arogance.
Zato kar začni sama delat na sebi.
Ne bom se jaz s tabo ukvarjal.


Tvoja “empatija” je selektivna.
Zato ne moremo govoriti o empatiji, ampak o poistovetenju , ker sebe doživljaš kot žrtev. Zato iz tebe kar bruha nek prezir, jeza, sovraštvo….
Polna si občutkov krivde in posledično arogance.
Zato kar začni sama delat na sebi.
Ne bom se jaz s tabo ukvarjal.
[/quote]
Zanimivo kaj si mi pripisal. Kaj pa vem. Bom razmislila o tem. Krivde, zrtve, jeze, sovrastva za enkrat nisem nasla. Poskusi razmisliti tudi sam o nastetem. Vsaj o aroganci :).


Zanimivo kaj si mi pripisal. Kaj pa vem. Bom razmislila o tem. Krivde, zrtve, jeze, sovrastva za enkrat nisem nasla. Poskusi razmisliti tudi sam o nastetem. Vsaj o aroganci :).
[/quote]
Potem pa kar začni. Imaš veliko tega pri sebi za najti.


Kolk si ljubosumen in žleht, ker so eni sposobni nekaj ustvarit, ti pa nič.
Če ne bi bilo bogatih ljudi, ne bi ustvarili zdravil, TOLIKO AFRIČANOV SPLOH BILO NE BI, KER BI POMRLI, če ne bi bilo CEPIV, HRANE, ZDRAVIL iz ZAHODA. Afričanov bi bilo kakšen milijon ali dva, ali pa še toliko NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Kje se najdete vsi iddddioti tega sveta???????????????

Najslabše je brezglavo hraniti revne ljudi, ker se namnožijo kot živali, potem pa derejo v EU, kot črnici in muslimani danes.

Tako je, ampak ne bo nobenega izučilo, koliko sta požrešnost in denar vredna. Če bi vsi taki pocrkal, ne bi odtehtalo tega, koliko ljudi trpi ali je umrlo zaradi njih.

Kaj mene boli k..ac za podgane, ki se preveč namnozijo, pol pa nimajo za burek? Sem jaz kriva, da nekdo živi v bedi in revščini? Jaz, ki delam posteno in odvajam davke? Se mi ne smilijo neki kvazi reveži na socialki, ker je večina njih lenih. Torej jaz bom uživala v svojem imetju, lenuhi pa lohk pocrkate, ker vam ne dam niti svojega centa.

Zaradi takih, kot si ti je pa Slovenija pokradena za milijarde. Naši južni bratje to oblvaldajo. Slovenci so samo sami zase, tujci pa pridejo, se orgnizirajo in kradejo na veliko, ker podkupijo enega Slovenca, pa pridejo do milijard preko njega. Ti imaš pa večno bedno plačo zaradi tega in ostali.

Zaradi takih, kot si ti je pa Slovenija pokradena za milijarde. Naši južni bratje to oblvaldajo. Slovenci so samo sami zase, tujci pa pridejo, se orgnizirajo in kradejo na veliko, ker podkupijo enega Slovenca, pa pridejo do milijard preko njega. Ti imaš pa večno bedno plačo zaradi tega in ostali.
[/quote]
To čemur repliciraš je stil pisanje primitivke grde resnice pod multinikom, sodeč po izrazoslovju, ki celo življenje živi na tuj ralčun in pojerbanem denarju, povrh se pa e napihuje v vsaki temi. Vsako tako je samo za zagrnit z zemljo,

Ved kaj. Jaz pošteno delam inse trudim za vse kar imam. Imam dovolj za svoje življenje in ne jamram, da mi je slabo, ker mi ni. Na ku..c pa mi greste tisti zdravi na socialkah, ki bi lahko delali, pa ste leni, da smrdite. Najlažje sedet pa cakat, da bo kaj padlo z neba. Sami pa se ne premaknete nikamor, primitivci nerazgledani. Taki imate najvec greznice v svojih gofljah. Zarad mene lohk pocrkate ze danes.

Ja saj, čoknjeno si, smrdeče in gniloživo, zarukano pa lot kic, po tem kar pišeš.

Sebe raj poglej, seme gnilo. Ce bi bil kaj vreden, bi te okolica sprejela, tako si pa navaden gnoj, ki se te izogiba vsak, ki te pozna.

New Report

Close