Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je kaj, kar zavidate drugim?

A je kaj, kar zavidate drugim?

Ajde, povejmo po resnici. Česa ste drugim fouž, pri čem vas malo stisne zelena zavist? 🙂

Zdravje, pa mi niti ni nič hudega. Kronične bolečine v mejah normale. Drugega nič, nisem niti prej ko nisem imela nič, niti sedaj ko sm preskrbljena.

Zavist pa mislim da ni grozna stvar, ce ni se skodozelnosti zraven.

Dolgega tiča

Zmožnost se ne sekirati, če naredijo kaj narobe.

Zavidam tistim, ki:
– v vseh situacijah zmorejo gledati optimistično na življenje
– se ne sekirajo za malenkosti
– jim dol visi, kaj si drugi mislijo o njih.

Moram se pa pohvaliti, da delam na tem … da jim ne bom več zavidala tega.
Je težko, ampak počasi se daleč pride.
Upam, da mi uspe.

zavidam ženskam, ki nimajo težav s prekomerno poraščenostjo

evo, to je to

Seveda kdaj komu kaj zavidam, a le za trenutek.
Vcasih pomislim, wow, blagor… Potem se pa vprasam, ce bi tudi jaz resnicno to, pa ponavadi ugotovim, da mi nic kaj dost ne bi pomenilo…

Najbolj zavidam ljudem, ki zivijo v krajih brez zime ob morju. To pa bi tudi jaz :)))

ženskam z lepo in skladno postavo.

Zavidam samovšečnim ambicioznim in finančno uspešnim ženskam, ker nimam vsaj malo take pameti. Sama sem čustvena, preveč ustrežljiva, naivna in premalo ambiciozna.

Se najde kaj, kar zavidam v smislu da bi imel tudi jaz. Nimam pa nič proti temu, da imajo drugi.

Zdajle mi npr pride na misel zavidanje parom, ki imajo enako oz. dopolnjujoče se želje za preživljanje prostega časa.
A ker vedno najdem tudi kaj dobrega v stvari… jim pa ne zavidam pomanjkanja raznovrstnosti in izzivov…

Tistim ki so polni energije in so flegmatiki

Jaz sem fous moji sosedi to, da ima vecje obline od mene.

Moram pa biti zeloooo cudna, ker tega ne cutim: “zelena zavist”,
Sem zdrava, zadovoljna, z visoko samopodobo, z redno službo, urejeno družino, prav nič mi ne manjka, ni idealno, ker idealnega ni, je pa čist vredu moj lajf in ga ne menjam za drugega.

zavidam jim, ker niso rojeni 13ga

Majhnega luleka, ker z velikim so same težave.

;)), Nevenič pod krinko?

;)), Nevenič pod krinko?
[/quote]

NE

Samskost, življenje v stanovanju

mončiki zavidam, da ima večje joške kot jaz

Flegmo.

Ne vem, če je kaj takega. Načeloma je pri meni tako, da ko zaznam, da nekomu nekaj zavidam, hitro naredim analizo zakaj je tako in česa si v resnici želim. Nato pa še, če obstaja kakšen primeren način, da si lahko sama svojo željo izpolnim.
Zavidati drugim tisto, česar sami nikoli ne bomo imeli, je pa itak norost. Človek se mora zavedati, na kaj ima vpliv ter česa ne more spremeniti.

Po naravi sicer nisem zavidljiv človek in drugim privoščim uspeh in srečo. Kadar čutim zavidanje, vem, da gre res za nekaj takega, česar si tudi sama globoko v sebi želim. Če gre za neko realistično željo, si naredim plan, kako do tega priti, koliko me bo to stalo (časa, denarja, truda, česar koli že + ocenim posledice vsega tega) in ali se mi vse skupaj še vedno zdi vredno ter kako se sklada z mojimi prioritetami. Ni mi težko planirati dolgoročno in nimam potrebe, da bi imela vse takoj in zdaj. Kadar mi je nekaj zelo všeč, se tega tudi ne naveličam.

Tako da je običajno situacija bolj v stilu – to bom pa jaz enkrat tudi imela. Ko pride na vrsto 🙂 .

Predvsem razgledanost, široko in globoko znanje, načitanost, kulturno udejstvovanje. Meni je vse kar nekam ušlo, včasih se počutim res kot en bebec v primerjavi s pametnimi ljudmi.

Materiala ne zavidam, s partnerjem imava namreč veliko, čeprav je vse poceni, komaj folgava v prostem času izkoristit vse možnosti 🙂

Zdaj, ko prihaja poletje, zavidam kaki ženski plosk trebuh brez pretiranega truda, jaz moram pa švicat s trebušnjaki, da me poleti ni čisto sram.

zavidam samo eno stvar: suhim suho postavo. nasplošno vse,kar prinese suha postava. lepe prsa,raven trebuh,lepa rit. Jaz sem polom od vsega tega. Imam povešene joške,so ko kumare do popka,zelo neskladno postavo,trebuh imam ko pijanec,podedovala sme postavo po materi ki je vedno dobila odvečne kile v trebuh. Rit je usahnjena kr visi. Sem zelo neprivlačna,in suhim zavidam suho postavo. že celo življenje se borim s kilogrami,sicer v srednji šoli sem se “potegnila”,ampak to je bla puberteta pač,že kot otrok sme bla bajsika,zdaj sem pa tud. Postava me do te mere frustrira,da si niti v sanjah ne predstavljam z nekom spat,ker vem kako zgledam naga in je grozljivka. Ampak nisme pa zato,ker zavidam suhim škodoželjna. Pač rada pogledam lepo postavo,da bi pa zato ženskam na kakršnkoli način škodovala al pa jim želela slabo,metala polena pod noge pa nikoli. recimo,ko so sodelavke v službah pa si potem dobesedno nagajajo,samo zato ker v resnici ji una ta druga zavida lepših jošk. Taka nisme nikoli bla. Samo hudo mi je da me je narava nardila tako kot sem. Vse skupaj je še poslabšalo,da me je oče celo življenje žalil da sme debeluh zavaljeni,in bivši partner tudi. Večkrat je rekel poglej se kakšna si,kakšne roke maš ko michelinke. Suhe postave zavidam,predvsem tud koliko lahko nekateri pojejo in so suhi ko prekle. Poznam kolegico,poje ogromno,tudi vpričo mene,brez problema cel hamburger (pa ne unga majhnega iz mcdonaldsa ampak od šiptarja k so z lepinjo narejeni) pa še pomfri,to poje zvečer,pred tem je jedla tudi kosilo,pa še sladkarije pa še malco,ima 55kg. No,pa povejte če je to pravica. moja sestra je sladkarije,čipse vsak dan al pa vsak drugi dan,pa ma postavo tok lepo,čudovito. Jaz pa samo pogledam hrano pa se napihnem ko riba napihovalka. Za nameček mam še težke tablete ki me redijo,pa še PCOS policistične jajčnike vse to na kupu..no,da zaključim,imam 136 kg. Visoka sem 176 cm. Pol veste,kok je ura. hudo mi je,ampak mi vedno rata lažje ko pomislim da itak nimam tipa kateremu bi delala sramoto al pa bi se mogla skos sekirat kakšna sem. ta občutek mi prinaša svobodo 🙂

Se kr podpišm 😉

Malo sem fouš tistim:
– ki znajo uživati življenje, se veseliti in gledati optimistično v prihodnost,
– so zdravi, se dobro počutijo

New Report

Close