Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Balkanski bojevnik

Balkanski bojevnik

In zdaj bova ti in jaz placala sodne stroske za tosica ki slavi zmago nad slo krivosodjem. Kaksni sodniki grejejo guze in zajebejo vse drzavljane pa nikom nista?
Ali je v nasi drzavi sploh kaj v redu ali je vse narobe, podkzpljeno?
Pa v oddaji argumenti, une tri zenske…sej so hle smesne v svojih prizadevanjih kako cim bolj nakladat… hrvaska nas sisa v vsem. V cisto vsem. Mi pa samo posiljamo pritozbe, da se vsi potem skupaj s hrvati smejijo in se delajo norca iz nas. Sej je prou da gre vecina slovencev na hrvasko morje.ker v tej nasi kao drzavi je samo se obup. Vkljucno z zdravstvom, solstvom…

Nesposobni tožilci! Če zna ena stran v svoj prid zakon obrnit, ga mora znati tudi druga.

Ne, to je farsa od države, kot sem odprl temo, pa so eni skakal, Slovenija ni sposobna bit država in to je vse.

Pač “kolateralna škoda” da se določenim pomembnežem ni odvzelo nepošteno pridobljeno premoženje.

Zdej samo čakam, da mu prisodijo še odškodnino.

Ali – kako legalno zaščititi kriminal in trditi, da smo pravna država.

Točno to, nesposobni kadri in sodniki brez jajc.

Odškodnino za?

Odškodnino za?
[/quote]

Prestane duševne muke.

Točno to! Kdo je že bil tisti sodnik US ki je rekel, da smo ljudje različno sposobni tudi za pridobivanje bogastva? Res??

Kdo lahko brani drzavljane pred njihovimi pokvarjenimi podkupljivimi voditelji, politiki in pred nepostenim sodstvom?
Ali je ze kje kdo tozil ali sprozil postopek proti celotni politicni ekipi?
Ne z revolucijo.

New Report

Close