Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zblazneli mesojedci

zblazneli mesojedci

Zdaj naj bi bilo v trendu, da se je samo meso. Se vam to zdi normalno? Kaj pa rak crevesja, hormonska sranja iz mesa in paradontoza (bakterije iz mesa)? Sej bodo zblaznel kot zveri od neravnovesja. Da ne omenim kako zelo ogabno in primitivno je, da se clovek spusti na raven plenilcev.

Ja.

Ko pa dela v tovarni za trakom, da ti izdela tvoj nadomestek mesa, pa ni ogabno? Če človek ne bi bil plenilec, ga danes ne bi več bilo.

a se bojiš da plen postaneš, ker mesojedci papcajo rastlinojedce….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zakaj pa potem vegetarijanci zbolevate za rakom?

a se bojiš da plen postaneš, ker mesojedci papcajo rastlinojedce….
[/quote]

Ker zaradi izkljucno mesne prehrane tako zblaznijo se z lahkoto obrnejo proti mesu na dveh nogah. Je kaka razlika? Gnus. Vegi ne bo nikol kanibalc :).

Ker zaradi izkljucno mesne prehrane tako zblaznijo se z lahkoto obrnejo proti mesu na dveh nogah. Je kaka razlika? Gnus. Vegi ne bo nikol kanibalc :).
[/quote]

potem pa začni bežat, folk je lačen…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Okrog 2 leti sem vegi in bom dobesedno znorel, počutim se slabo, shujsal sem precej, ves čas sem nekako živčen, vse me moti, sanjam same grozne sanje, še posebej med motijo mesojedci, sem povsem brez energije. Jebemti to veganstvo pa je ena štala pa še jebena soja, menda je še obupno škodljiva za zdravje, bom kar kmalu si privoščil kakšen dober svinjski zrezek.


Okrog 2 leti sem vegi in bom dobesedno znorel, počutim se slabo, shujsal sem precej, ves čas sem nekako živčen, vse me moti, sanjam same grozne sanje, še posebej med motijo mesojedci, sem povsem brez energije. Jebemti to veganstvo pa je ena štala pa še jebena soja, menda je še obupno škodljiva za zdravje, bom kar kmalu si privoščil kakšen dober svinjski zrezek.
[/quote]

Nakladaš in trolaš…

Avtorše, mesojedcev pri nas zagotovo ni, tako da nekaj v tvoji betici ne laufa kot bi moralo, ne?

A si vedelo, zemlja iz katere ti ješ zgolj zelenjavo in nič mesa, vsebuje okoli tisoč bakterij na gram? Nisi vedelo.

Mesožerci se bodo uničili med sabo zaradi pohlepa. Mesarji in predelovalci prodajajo mesožerskim kupcem bolno in zastrupljeno meso, mesožerske inšpekcije se pa delajo neumne, da je vse bolj ali manj v redu in ni treba delati panike.

In ti, viharniše, s čim se ti prehranjuješ?
Z ostanki, mrhovino, pomijami? Glede na to, da si tudi v možganih polno dreka …

Vas bodo pa pobili s škropivi. Še ne veš, da je v območjih z največ škropljenja povišano število obolelih za rakom? In se inšpekcije prav tako delajo neumne in pravijo, da ni panike.

Ampak, crknete pa nič kasneje od vsejedov, kar je noramlno za človeka, z izjemo tega, da nimate moči, imate stalne prebavne motnje, ste agresivni, imate duševno motnje, že samo obremenjevanje z izbiro in selekcijo hrane kot sprejemljive in obsedenosti s tem je namreč resna duševna motnja in že na pogled niste ravno videt zdravi, kljub super živilcem iz Azije.


Kar mnozijo se v fb skupinah kaj vse lahko in izkljucno mesnega pozrejo. A ves une diete brez oh-jev k se gredo karbo prehranjevanje. No, to so zdej ”razsvetljenci” stopnjeval do tega ekstremizma. Tud SZ ne in tud mlecno ne..samo se meso. Ponoreli cist :)).


Kar mnozijo se v fb skupinah kaj vse lahko in izkljucno mesnega pozrejo. A ves une diete brez oh-jev k se gredo karbo prehranjevanje. No, to so zdej ”razsvetljenci” stopnjeval do tega ekstremizma. Tud SZ ne in tud mlecno ne..samo se meso. Ponoreli cist :)).
[/quote]

Res ne vem, prvič slišim, me pa nobena norost v nobeno smer več ne preseneti, dejansko gre zahodna civilizacija k vragu in kliče po vojni in uničenju, da bodo tisti, ki bodo preživeli spet znali začet živet, praktično od začetka.

Vas bodo pa pobili s škropivi. Še ne veš, da je v območjih z največ škropljenja povišano število obolelih za rakom? In se inšpekcije prav tako delajo neumne in pravijo, da ni panike.
[/quote]

A, bejž? A ti pa nikoli ne daš nič škropljenega v gofljo? Nobenega krompirja, solate, zelenjavne priloge, kruha, testenin? Samo (bolne, farmacevtskih sredstev polne) mesnine brez vsega?

A, bejž? A ti pa nikoli ne daš nič škropljenega v gofljo? Nobenega krompirja, solate, zelenjavne priloge, kruha, testenin? Samo (bolne, farmacevtskih sredstev polne) mesnine brez vsega?
[/quote]

Tudi. Le da se jaz ne slepim sama sebe, kako zdravo živim in jem, tako kot zelenjavarji. Se zavedam, da je svet umazan in jaz zastrupljena pa če jem zrezek, ali glodam korenje.


Kar mnozijo se v fb skupinah kaj vse lahko in izkljucno mesnega pozrejo. A ves une diete brez oh-jev k se gredo karbo prehranjevanje. No, to so zdej ”razsvetljenci” stopnjeval do tega ekstremizma. Tud SZ ne in tud mlecno ne..samo se meso. Ponoreli cist :)).
[/quote]

zgleda tale zelenjava slabo vpliva na tvoje možgančke. Dej si mal preberi, kaj je keto (in ne karbo – karbo so OH) dieta. In kaj je osnova te diete – naj ti namignem – to ni meso … 🙂

zgleda tale zelenjava slabo vpliva na tvoje možgančke. Dej si mal preberi, kaj je keto (in ne karbo – karbo so OH) dieta. In kaj je osnova te diete – naj ti namignem – to ni meso … 🙂
[/quote]

Pol pa karni klinceva dieta al kako to zdaj proklamirajo to ekskluzivno in only basanje z zivalskimi tkivi. Da bodo tko zdravi kot prave zveri ker zdej je moderno, da je clovek ”alfa volk”. Zblojenci.

Tudi. Le da se jaz ne slepim sama sebe, kako zdravo živim in jem, tako kot zelenjavarji. Se zavedam, da je svet umazan in jaz zastrupljena pa če jem zrezek, ali glodam korenje.
[/quote]
Ravno zaradi takšnih, ki vam je vseeno, je vse zastrupljeno.

Kaj ce bi se vsak izkljucno brigal za svoj krožnik. ? Bi šlo.? Tuje krožnike se pusti pri miru in ni razloga za mrznjo in prepir.


Ravno s tem, ko sem proti zastrupljenosti, GSO in korporativnemu fašizmu, se brigam za svoj krožnik.


Ravno zaradi takšnih, ki vam je vseeno, je vse zastrupljeno.
[/quote]

Motiš se. Vedno več nasadov in posledično vedno več škropljenja je zaradi vas travožercev, ne zaradi nas. Pa vi kaj naredite, da bo tega manj, ne pa da vam dol visi za vso naravo, za vse živali, ki jim odvzemate življenjski prostor in strupite tako njih kot ljudi. In to samo zato, da mislite, kako ste “in”, ker ste na zelenjavici. Nič manj škodljivi niste od vseh ostalih. Ampak seveda vaši oprani možgani tega ne bodo nikdar sposobni dojeti.

Trend je nepredelano meso in zelenjava, ne samo meso. Samo meso je za tiste, ki imajo avtoimune bolezni, najprej samo meso, potem pa počasi dodajaš zelenjavo.
Ko izvem za koga, da je vegetarijanec ali celo vegan mi mnenje o njem močno pade.
Veganstvo je namreč vera, ki je skregana z logiko, zdravo pametjo in znanostjo.

Gre za človeka z duševno motnjo, ki gre tako daleč, da mu preprečuje, da bi se zdravo prehranjeval. Večina vegetarijancev in veganov ima pomanjkanje za življenje potrebnih snovi, ki jih v zelenjavi ni. Zato izgledajo in se počutijo slabo.

Ponavadi gre pri veganu ali vegetarjancu tudi za človeka, ki je nedemokratičen in svoje manjšinsko mnenje konstantno vsiljuje večini.

Gre tudi za rekreativno ogorčenje. Vegetarjanci, vegani so ponavadi ljudje, ki iščejo teme, ob katerih se lahko zgražajo in počutijo boljše. Tako poskušajo zdravit svojo duševno bolezen.
Niso še na ravni, da bi ugotovili, da je treba delati na sebi, spreminjanju in izboljševanju sebe, ne pa na poskusih spreminjanja drugih.

Današnje poljedeljstvo je zaradi intenzivnega gojenja krivo za več smrti med živalmi kot lovci. Vse žuželke, vsi glodalci, srne, merjasci, jeleni, čebele in podobno, morajo umreti, da imajo ljudje lahko zelenjavo pridobljeno z intenzivnim kmetijstvom.
Zelenjava, ki se kupuje po trgovinah je po 30 krat špricana s strupi in kot taka nevarna za zdravje.
Meso, še posebej divjačina je ena od najbolj zdravih stvari, ki jih lahko poješ. Obenem pa je pravi superfood, obenem je lokalna in kot taka dobra za planet, saj ga ne obremenjuje s transportom.
Vegani in vegetarjanci obremenjujejo planet s predelano hrano, kot je naprimer tofu, ki je narejen z GSO sojo. Predelana hrana je energetsko potratna prav zaradi predelave, prav tako je energetsko potratno, da vozijo stvari iz Indije, Kitajske in ostalega sveta ter s transportom onesnažujejo planet.

New Report

Close