Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 17 letnica me je šokirala

17 letnica me je šokirala

Poznam to punco iz mojega bloka, danes sem jo srečala zunaj. Nekam se mi je zdela žalostna, zato sem jo vprašala kaj je narobe. Rekla mi je da je več kot pripravljena, da vidi svojega mrtvega brata in da je utrujena od življenja. Nisem bila pripravljena na to. Objela sem jo in ji rekla, da bo vse vredu, jutri bom šla do staršev ker noben si ne zasluži počutit tako bedno.

Ja, naši otroci sploh nimajo takega otroštva, kot smo ga imeli mi. Veliko je materialnosti, ki zamenjuje tista pristna čustva.Veliko je virtuale, ki zamenjuje realen svet. Ti otroci ne morejo it na sprehod, se srečat s prijatelji, saj oni komunicirajo preko telefonov. Ne znajo več peš do prijatelja, pogledat če je doma, če ima čas za pogovor, sprehod, kot smo mi.
In ker so navajeni vse dobiti na tako inštant, trpijo in jim je zelo hudo, če gre kaj narobe in ni vse takoj, na prtisk.

Oh come fucking on. Lol ja itak za vse so krivi telefoni pa tehnogija pa Jeff Bazos pa Amazon…fak ste eni glupi. Ti pa lih veš kaj je te punci ane ker jo tok dobr poznaš. Kok mi gre to na živce res ta drek bolana mentaliteta ljudi v Sloveniji to je tak rak ej. Mladi znajo več k samo “prtiskat” čist tko. Faking hell no. Kr ena predvidevanja.

nova
Uredništvo priporoča

Izražati se očitno ne znajo pravilno.

Oh come fucking on. Lol ja itak za vse so krivi telefoni pa tehnogija pa Jeff Bazos pa Amazon…fak ste eni glupi. Ti pa lih veš kaj je te punci ane ker jo tok dobr poznaš. Kok mi gre to na živce res ta drek bolana mentaliteta ljudi v Sloveniji to je tak rak ej. Mladi znajo več k samo “prtiskat” čist tko. Faking hell no. Kr ena predvidevanja.
[/quote]

slovenski prostor ima veliko napak, ker človeka omejuje, je zavisten, blokira

Oh come fucking on. Lol ja itak za vse so krivi telefoni pa tehnogija pa Jeff Bazos pa Amazon…fak ste eni glupi. Ti pa lih veš kaj je te punci ane ker jo tok dobr poznaš. Kok mi gre to na živce res ta drek bolana mentaliteta ljudi v Sloveniji to je tak rak ej. Mladi znajo več k samo “prtiskat” čist tko. Faking hell no. Kr ena predvidevanja.
[/quote]

povej njenim staršem

Pogovori se z njo in ji pomagaj. Najbrž se na starše ne more zanesti, sicer bi ji že pomagali. Lahko bi bil zadosti že kakšen pameten odrasel nasvet in napotek.

Oh come fucking on. Lol ja itak za vse so krivi telefoni pa tehnogija pa Jeff Bazos pa Amazon…fak ste eni glupi. Ti pa lih veš kaj je te punci ane ker jo tok dobr poznaš. Kok mi gre to na živce res ta drek bolana mentaliteta ljudi v Sloveniji to je tak rak ej. Mladi znajo več k samo “prtiskat” čist tko. Faking hell no. Kr ena predvidevanja.
[/quote]

Se strinjam. Najlažje se je pač obesti na nekaj, kar je trenutno “in”…

New Report

Close