Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delati a biti revež.

Delati a biti revež.

Only in SLO:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zaposleni-a-revni-kar-sedem-odstotkov-jih-zivi-pod-pragom-revscine.html

Pa s polnimi malhami. Only in SLO.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/tosic-obdrzal-2-2-milijona-vredno-premozenje-sumljivega-izvora/486415

se sploh ne sekiram,ker vlečem socialno,plus dodatke,doma sem,delam karkoli mi srce poželi,organizacije mi pomagajo,drugi naj se pa ubijajo za drobiž in naj bodo še večji reveži kot mi socialci.

nova
Uredništvo priporoča

Če obstajajo bogataša morajo nujno tudi reveži. Kdo bi jim šel sicer za čistilko, vrtnarja., lakaja??? Oni namreč vse to rabijo za dobro počutje.

Vsekakor raj delam. Delo krepi človeka. Ok, na vsake kvatre pa mi tud paše mal oddiha.

Vsekakor raj delam. Delo krepi človeka. Ok, na vsake kvatre pa mi tud paše mal oddiha.
[/quote]

Word! Me too

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Me res zanima, kako je krepak delavec za tekočim trakom, na normo, 3 izmene za 800eur. Seveda z prevozom vred. Je že res, da je fajn it malo med ljudi, ampak nekatera dela so pa tako sramotno slabo plačana, da res ne vidim v čem človek kaj pridobi.

Tako utrujen, da samo doma leži in ne more nikamor in ne zapravlja za drugo kot osnovno preživetje, ker je tako utrujen, da ne gre, tudi bi imel dobro plačo!

Da jih je veliko več pod pragom revščine….kje so vsi tisti, ki majo blokirane račune tisti še prevoza in malice ne vidijo so pod minimalcem

Delo je najboljsa terapija za zdravo zivljenje.

Od 15 leta garbam kot konj. Danes pri svojih 55 pa se bicikla nimam. V demokraticnem zahodu bi danes bil gospod in ne na socialnem dnu. To je res mogoce samo v Slovenistanu in nikjer drugje v EU.

kaj pa delaš da nimaš nič??

Vsekakor raj delam. Delo krepi človeka. Ok, na vsake kvatre pa mi tud paše mal oddiha.
[/quote]za to je več razlogov, prvič delaš nič ti samo hodiš v službo. si blokovska in delat v tistih 20 kvadratih nimaš kaj, tak nič ne znaš, če bi ti kdaj delala ne bi takih neumnosti pisala. tudi nikoli delala ne boš ker ljudej tvoje sorte tega ne počnejo. to da tipkaš na tipkovnico pač ni delo, kot tudi ni delo ko na tromostovju kurbice noge nbarazen držijo neobdavčeno, to je pač slo ciganija. Kaj je delo ti sploh ne veš in kaj je odogvornost tudi ne, pridi k meni te bom vsega tega naučil in čez en teden ne boš več pisala bedarij da delo krepi. Tebi je služba hobi ker kot žaba nimaš kaj drugega početi razen da se pred blokom na trepalnice mečeš v službo pa hodiš zato, da imaš socialne stike ker drugače bi bila že pod fužinksim gradom v depresiji.

za to je več razlogov, prvič delaš nič ti samo hodiš v službo. si blokovska in delat v tistih 20 kvadratih nimaš kaj, tak nič ne znaš, če bi ti kdaj delala ne bi takih neumnosti pisala. tudi nikoli delala ne boš ker ljudej tvoje sorte tega ne počnejo. to da tipkaš na tipkovnico pač ni delo, kot tudi ni delo ko na tromostovju kurbice noge nbarazen držijo neobdavčeno, to je pač slo ciganija. Kaj je delo ti sploh ne veš in kaj je odogvornost tudi ne, pridi k meni te bom vsega tega naučil in čez en teden ne boš več pisala bedarij da delo krepi. Tebi je služba hobi ker kot žaba nimaš kaj drugega početi razen da se pred blokom na trepalnice mečeš v službo pa hodiš zato, da imaš socialne stike ker drugače bi bila že pod fužinksim gradom v depresiji.
[/quote]

Ane? Matr mi je lepo v lajfu: sam poležavanje, vsi zame vse nardijo…pa si ti zihr da tud v službo hodm?

New Report

Close