Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera država, narod je po vašem mnenju najbolj avtentična?

Katera država, narod je po vašem mnenju najbolj avtentična?

Malo smo debatirali s kolegi o tem, pa me zanima katera država oz. narod je po vašem mnenju najbolj avtentična; tako pokrajina kot država v kateri ljudje živijo?

Zame je nekako takole:

1. Italija
2. UK
3. Francija
4. ZDA
5. Španija
6. Japonska
7. Nemčija
8. Kitajska
9. Rusija
10. Iran

Kaj pa po vašem mnenju?


[/quote]

Že res, da je vsak narod malo poseben, so si pa nekateri zelo podobni, recimo Avstrijci pa Nemci, če odštejemo Mozarta.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je prišel na misel Iran, pa ZDA/Aljaska, pa Islandija in centralna Kitajska.

Ne italijani, ne angleži niso “avtentični”.. vse en fejk.

Če že, se je potrebno obrniti k Aboriginom.

Z vaše liste pa so najbolj iskreni Rusi.. zato vas napijejo, preden sklepajo prijateljstva in posle: In vino veritas.
Plus, nimajo problema povedati ti v obraz, kaj mislijo.

Nekaj kar Angležu ne bo padlo na pamet, pa če mu rit dobesedno gori.

De omnibus disputandum..

P.S. Pri ZDA pa že snežno belo zobovje govori o tem, kako zelo “avtentični” so.

Praktično najslabši na listi. Japonci pred njimi.

De omnibus disputandum..

Ne italijani, ne angleži niso “avtentični”.. vse en fejk.

Če že, se je potrebno obrniti k Aboriginom.

Z vaše liste pa so najbolj iskreni Rusi.. zato vas napijejo, preden sklepajo prijateljstva in posle: In vino veritas.
Plus, nimajo problema povedati ti v obraz, kaj mislijo.

Nekaj kar Angležu ne bo padlo na pamet, pa če mu rit dobesedno gori.
[/quote]

spet en teoretik… kaj točno od aboriginov ti uporabljaš, še bumerang je angleški tepec. Če ne drugega so je angleški jezik postal nekako univerzalni medtem ko se s slovenskim ne moreš pomagat po svetu. Pravtako pizzo ter špagete dobiš kjerkoli po svetu, prekmurske gibanice pa še na dolenjskem ne dobiš!

Sem ogromno let delal po tujini – terenski delavec .. bil skoraj po celi evropi, razin na poljskem, češkem, hrvaški, slovaškem, srbiji in bosni. In najbolj zadovoljen oz. domače sem se počutil samo v Avstriji in nikjer drugje! Hrana je skoraj čisto ista kot v sloveniji, narava čisto ista kot v sloveniji, hiše skoraj čisto iste, kot v sloveniji. Zraven tega je pa Avstrija ob sloveniji edina evropska država, kjer je narava res čista.
Italija, iz seznama?? Tako umazane države v okolici slovenije ni nikjer, kot je Italija. Samo poglej si sliko iz AC, ko se pelješ v Italijo … slovenska stran čista … takoj, ko prideč čez mejo, pa kup smeti ob avtocesti … Isto anglija … greš v franciji na trajekt za Anglijo … cel čas do pariza, vidiš lepo urejene in čiste državice oz. dežele, prideš do pariza, pa že vse vsrano … no, se s trajektom pripelješ v Anglijo, pa že vidiš ob avtocestah ogromno smeti …

Najbolj kontra sloveniji je anglija. Zakaj? Narava je čisto druga, ceste imajo po večini vse obložene s kamni, kar je ogromnokrat težava, ko se srečata dva avta, zato smo mogli velikokrat peljati v rikverc, da smo se lahko umaknili, vozijo po drugi strani, imajo ogromno 100 let starih hiš, tudi pohištvo je bolj kraljevskega stila (kraljevina pa to), in anglija je ZELO vsrana država! Ob hrani pa raje ne bi izgubljal besed! Kruh? Ti ljudje sploh ne vedo kaj kruh je! Še največji približek kruhu, kakršnega poznamo v sloveniji, so bile tiste žemljice v Lidlu za 0,13 funta … vsa njihova hrana, še posebej meso, je brez okusa, vsa hrana je uvožena itd itd …
Anglija je edini kraj v evropi, kjer po moje ne bi nikoli v življenju živel … edino plače so mamljive, še posebej mi je všeč, da tam ogromno firm izplačuje plačo tedensko in redko mesečno.

Ne italijani, ne angleži niso “avtentični”.. vse en fejk.

Če že, se je potrebno obrniti k Aboriginom.

Z vaše liste pa so najbolj iskreni Rusi.. zato vas napijejo, preden sklepajo prijateljstva in posle: In vino veritas.
Plus, nimajo problema povedati ti v obraz, kaj mislijo.

Nekaj kar Angležu ne bo padlo na pamet, pa če mu rit dobesedno gori.
[/quote]

Divjaki so zelo avtentični ja, ko se tuširajo s kravjim urinom in tiščijo obraz v kravjo rit da ugotovijo koliko dni bo še zima… Budalo eno skrivaj marksistično mašilno

Divjaki so zelo avtentični ja, ko se tuširajo s kravjim urinom in tiščijo obraz v kravjo rit da ugotovijo koliko dni bo še zima… Budalo eno skrivaj marksistično mašilno
[/quote]

Ti pa si bolano teptalo.

Kjer ni narodne enotnosti in nacionalne enovitosti – tam problemi.

Bil v Parizu – toliko črnih na kupu vsepovsod še v njih rodni Afriki ni – odtod umazanija in smrad.

Bojte se tega v Sloveniji, že tako imamo 1/4 ciganov…..

Divjaki so zelo avtentični ja, ko se tuširajo s kravjim urinom in tiščijo obraz v kravjo rit da ugotovijo koliko dni bo še zima… Budalo eno skrivaj marksistično mašilno
[/quote]

Nekaterim vam pa res ni jasno, kaj beseda “avtentično”, sploh pomeni…

Kakšen Peru, kakšen Polinezijski otok, v bistvu tam, kjer za Evropo ali Ameriko še slišali niso.
V Evropi se mi zdijo Finci in Rusi (briga njih za vse ostale)

spet en teoretik… kaj točno od aboriginov ti uporabljaš, še bumerang je angleški tepec. Če ne drugega so je angleški jezik postal nekako univerzalni medtem ko se s slovenskim ne moreš pomagat po svetu. Pravtako pizzo ter špagete dobiš kjerkoli po svetu, prekmurske gibanice pa še na dolenjskem ne dobiš!
[/quote]
Spet nekdo, ki ne ve, kaj pomeni “avtentičnost”.

De omnibus disputandum..

Divjaki so zelo avtentični ja, ko se tuširajo s kravjim urinom in tiščijo obraz v kravjo rit da ugotovijo koliko dni bo še zima… Budalo eno skrivaj marksistično mašilno
[/quote]
Očitno ne veste kdo so Aborigini.

De omnibus disputandum..

Zame pa:
Aborigini
Saudska Arabija
Tibet
Sibirija
Določeni predeli Afrike
Myanmar (Burma)
Centralna Kitajska
Aljaska

Z gledisca izvirnosti, oz. pristnosti kot naroda zagotovo Slovenci, Madzari, Albanci, Mogoli… To mi pride najprej na misel.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Z gledisca izvirnosti, oz. pristnosti kot naroda zagotovo Slovenci, Madzari, Albanci, Mogoli… To mi pride najprej na misel.
[/quote]

V smislu, da so Slovenci izvirno zavistni, Madžari pristno samomorilni, Albanci prodajajo pristni italijanski sladoled?

De omnibus disputandum..

New Report

Close