Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nevračilo lastnine kljub plačani storitvi

Nevračilo lastnine kljub plačani storitvi

Ne gre ravno za krajo ampak za nevračilo lastnine. Zakaj gre?

Pred dnevi sem pri vulkanizerju naročil storitev – previjačenje pnevmatik. Po koncu sem tudi plačal račun za navedeno storitev. Med delom sem se pogovoril in se tudi zmenil, če lahko s platišč sperejo umazanijo (wap) in se zmenili da ni problema in da ko se bo pral en avto bodo še feltne zraven, to naj ne bi bila extra plačljiva storitev, niti ni bilo govora o tem.

Pridem dva dni kasneje po platišča (tam sem jih pustil, ker se mi je mudilo naprej) in… zahtevajo, da plačam to storitev. Začudeno pogledam. Kako? Seveda sem plačilo zavrnil, prvič ni bilo govora o tem, drugič, lahko bi zaračunali že ob menjavi, če že to storitev zaračunavajo. A ni tako?

Na vprašanje ali mi lahko pokažejo postavko v cenikih, seveda nimajo. Nekaj bi oni radi računali na kar nekaj. Ne gre.

Kaj bi vi?

Jaz bi ti zaracunal skladiscenje pnevmatik za dva dni ter pranje…saj ne rabijo imeti te postavke v ceniku dosti je ce imajo urno postavko…iz sifranta potegnes kodo storitve plus delovna ura ter potrosni material…jaz bi ti racunal 0.1 ure po kom se pravi 0.4 ure plus 4 eur potrosni material ter seveda ddv se pravi delovns ura je 35 eur tako da bi te vse skupaj kostalo cca 18 eur vse z racunom in garancijo si zdaj stecen butec?

Ampak ko prosim da mi preverijo pritisk v gumah dam 2€ za kavo. Pa še lepo se jim zahvalim.
Mislim da bi nekaj moral dat. Koliko pa pojma nimam.
Po moje je zastonj samo tam kjer redno servisiraš avto.

ne me jebat, ne znaš preverit, sramota da sploh imaš avto

ne me jebat, ne znaš preverit, sramota da sploh imaš avto
[/quote]

Zase se brigi.

In kaj je z nevračilom lastnine?

Koliko pa so ti hoteli zaračunati? Očitno ne rabijo stalnih strank, ki bi k njim hodile dvakrat na leto vsaj previjačit platišča, če ne še kaj drugega. Očitno bolj ciljajo na to, da čim bolj ožamejo tistega, ki zaide k njim.

Niso edini, pa še zapufani.
Se spomnim pri enem drugem vulkanizerju, predvsem starejše ožema.
Pri njih sem imel vnaprej plačano hrambo gum na platiščih, šel sem samo na previjačenje, pridem na blagajno in…. šefe reče, to bo pa €€€, ker smo vam naredili še centriranje. Itak, da sem zraven avta bil in vem kaj se je delalo. Kdaj ste pa centrirali, vprašam.
Šefe pravi, da vse shranjene pnevmatike na platiščih med sezono pocentrirajo, yeah Wright boss. Vse uteži na enakih mestih 😋 In šefe s tistim ksihtom in pogledom prasenceta: ja, lejte, sam povem, da smo vam to naredili, če hočete plačajte če ne ne, sam povem. Itak da nisem nasedel. Ampak 100 drugih bo pa plačalo., predvsem starejšim se je nerodno pred drugimi izpostavljati in raje plačajo s cmokom v grlu. Vidim.
Čisto odiranje.

New Report

Close