Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najgrše ženske v Evropi

Najgrše ženske v Evropi

Dosti je bilo že predebatiranega o najlepših ženskah EU. Zadeva je bolj kot ne jasna, bolj kot greš na vzhod, lepše so. Začne se v Sloveniji, potem se pa nadaljuje preko Poljske, Češke, Slovaške, Madžarske, Baltskih držav, Rusije, itd. Tudi Romunke so lepe. Najlepše zagotovo Ukrajinke, tu mislim, da kakšne debate ni.

Pa dajmo za razliko od običajne teme obdelat še najgrše. Meni osebno balkanke, oz. tam kjer je stopil turški škorenj za daljši čas in kjer je njihova armija posiljevala. Grdo rečeno, ampak tako je žal bilo. Visoke te ženske niso, kar pač ni po današnjih lepotnih manekenskih standardih, so zagorele, globok glas, ponavadi imajo na sebi 10 cm pudra, da sploh ne veš kakšna je v resnici in da skrijejo gube. Na srečo se da videt njihove mame in potem ti je vse jasno kakšna bo gospodična čez 10 let, po možnosti s kratko frizuro, poštrihano na črno.

Torej gremo kar od severa proti jugu od najmanj grde do najbolj grde. hrvatice, bosanke, srbijanke, makedonske, grkinje, albanke, turkinje…. Na drugi strani južne italijanke, španke… So sicer izjeme ki močno odstopajo, kakšne hribovske bosanke, kamor turška kri še ni vmešana zaradi nedostopnsoti, ampak takih je danes zelo malo.

Jaz jim pravim Döner babe. Niso ravno kebab, so pa Döner (Döner je vrsta kebaba izumljenega v Berlinu od gastarbajterja iz balkana, ki se je po koncu 1. sv vojne preselil v Anatolijo – turčija nato pa bil od tam novačen kot gastarbajter za delo v Nemčiji).

Izi. Skandinavke, germanke, angležinje…

Do neke mere se strinjam z balkanskim kotlom. Dosti zensk ima moske poteze. Prav nic zenstvene niso. Zato pomoje ne izpadejo lepe. Pa tudi praviloma dosti temnejse so od nasih.

Meja med zahodnim in blizjevzhodnim izgledom je pomoje kar na Kolpi.

Turkinje so lepe ker je velik koktejl genov iz vseh vetrov, tako kot balkan.. tako da ne nakladaj
Grde so anglezinje ker so vsi v sorodu. Zdaj so jim tujci mal sliko popravli

Meni so najgrše Britanke, Irke, Škotinje. Prebleda koža, velki zobje,pege, pa tisti grozni oranžni lasje

Jaz osebno še nisem videla lepe avstrijke. Take brez primesi.


GB je bila skoraj toliko prevetrena kot balkan.
Zdaj pa balkan nese po dolgem in počez.

Najgrše so Francozinje, Angležinje, pa Španke so razočaranje.

Meni so Skandinavke “krneki”, pa Indijanke in tiste iz Balija tudi, fuj. Pač stvar okusa. Slovenke pa so zagotovo med lepšimi.

Jojme, narod, ki ne slovi po lepoti, razpravlja o lepoti drugih…

Grdih žensk ni, razen če imaš nizko raven testosterona v krvi. V tem primeru pa pojdi na kakšno duhovno pot v Indijo ali Nepal. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Problem je v naših žirijah, ki ne vem ali jim že gnije mozeg, ampak pri tooooooliko lepih punc, ki jih vsak dan vidim na cesti dobimo misice, ki niso niti približno lepe, veliko jih sploh nima “slovenski” obraz. Skratka, daleč od tistega, kar jaz vidim na cesti. Zato ne slovimo po lepoti. Slovenke so med 9 in 10.


[/quote]

Slovenske misice so bolj ali manj prave Slovenke, je pa res, da so po večini “umetno blond”. Kot bi jih ven vrgel iz tovarne, vse so enake. Po večini so ženske pri nas povprečne, neke izstopajoče lepote ni…Taka je resnica, pa nam je to všeč ali ne.

zakaj slovenčki non stop neke nacionalistične tematike tolčete??

Slovenke so kar med gršimi. Sicer so malo lepše kot Avstrijke, švicarke, grozne so Angležinje in vse iz tistega konca.

Ma tudi slovenski moški niste glih neki lepotci, če smo že pri tej temi

Ah, najgrše. Povsod imaš lepe in grde. Čeprav so mi bolj všeč npr temnolaske, mjčkn temnopolte, so mi všeč tud npr kakšne svetlolase pa bolj belopolte kot npr kakšne Skandinavke. Ne vem, nikol ne ocenjujem po tem iz katere države je, ker kot sm napisala, so povsod in grde jn lepe.


Grda resnica se strinjam s tabo turkinje so lepe pa tudi srbkinje niso švoh.

Roko na srce, v Sloveniji je povprečje lepote precej visoko. So dežele, kjer so res lepe ženske, ampak takih je res majhen delež. Problem Slovenk je bolj drugod kot v videzu.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pogled na cesto, brhkih mladenk kolikor hočeš. Same suhe in lepe, samo kaj, življenje teče po znanih tirnicah. Na leta so več ali manj samo še gluhe in slepe.

si ti na glavo padu?

je moralo biti pa hudo, saj bi drugače gotovo opazil, da so Slovenke daleč okoli najlepše ženske.

sicer ne vse, večina pa…

Se strinjam z nekaterimi komentarji. Avstrijk in nemk je zelo malo lepih. Ta je že ena takšna.

https://youtu.be/QLRVh22ze84

Enkrat sem gledala nek dokumentarec na temo Cernobila. Komentirali Ukrajincr, Beloruse. Kazali njihove fotke. Niti enega grdega cloveka nisrm videla, res, sama lepota … Grdi so v UK, pustih potez

Rusinje so lepe, zgledajo tudi nadpovprečno dolgo mladostne, dokler imaš kaj v žepu jo imaš, igrajo ljubezen, ko zmanjka eur gre drugam. To je verjetno zarad vzgoje, pomanjkanje v otrostvu, nadoknadijo za nazaj potem.

Meni so nekatere Turkinje zelo lepe in neko posploševanje po narodnosti po lepoti je totalno neumno in brezpredmetno. Sem ljubitelj turških nadaljevank in dobro poznam to lepoto.

New Report

Close