Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ena pomladna o videzu: idealna postava

Ena pomladna o videzu: idealna postava

Zdaj, ko je ravno pomlad in odlozimo tezka oblacila, se nasa silhueta prikaze v vsej svoji izvirni obliki. Morda je tu pa tam se ostala pri kom kaka mascobna obloga, ki nas je varovala v zimskem casu. Moznosti je veliko.

Zanima pa me, kaksna je po vasem mnenju idealna postava in kako blizu slednji je vasa dejanska postava?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

žal ti ne morem pomagati … si preveč zabluzil, da bi ti “bog pomagej” pomagal ☺

Idealna…težko opišem.

Meni je najbolj pomemba skladnost. Ozki zgornji deli in široki spodaj ali pa vamp na suhcanem telesu mi ni všeč.

Sebi bi ocenila na 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Ti?

nova
Uredništvo priporoča

Si kaj nabiral regrat?

Saj res, katero listje (rastlinje) je poleg solate in regrata se uzitno takole spomladi?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zelo suha, ITM 16-17.

Pri zenski mi je vsec pescena ura, ceprav mi tudi hruskica lahko povsem dopade (hocem reci, da dajem vecji poudarek bokom, kakor dojkam). V vsakem primeru “prijetnih oblin”. Pri moskem preferiram gibcnost in vztrajnost – torej t.i. atletsko postavo. Sam sem blizu, vendar pa trebuscek izdaja, da vecino dneva presedim in da bi lahko bolj sledil sezonskemu zivezu. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hehe Desi, a si se preveč zredil čez zimo? 😉
Ma veš kaj, zame je idealno ne presuh pa ne predebel 😉 tud če ima kdo kakšno kg več, pa da je to lepo razporejen po celm telesu, ne pa da se vse nabira npr sam v trebuh, je zame kr idealno. Sej veš: kilo dole kilo gore, briga te 😉
S svojo postavo sm zato zadovoljna, glih prav, ne bi nič shujšala, ne bi se pa tud kaj dost rada zredila 😉

Jaz imam zelo standarden okus.
Za žensko: mlada Jamie Lee Curtis ali Jessica Biel, za moškega Chris Hemsworth ali Henry Cavill

Ma to zimo niti ne. Mi je pa od lanske ostalo nekaj “pufa”, ki bi se ga moral pocasi znebit. Rabim pa najti nek kompromis, da bom tudi malce vec aktiven, ce ne mi bo se rit splahnela. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Teza vprasanja je na temu, koliko je tvoja postava (pojava) blizu temu (izkljucno tvojemu) okusu. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Teza vprasanja je na temu, koliko je tvoja postava (pojava) blizu temu (izkljucno tvojemu) okusu. 😉
[/quote]

Tega pa na tem forumu ne boš izvedel :))
A to te zanima, koliko se približam Henryu Cavillu? :)) NIč, čisto drugačno postavo od njega imam 🙂

Pri zenski mi je vsec pescena ura, ceprav mi tudi hruskica lahko povsem dopade (hocem reci, da dajem vecji poudarek bokom, kakor dojkam). V vsakem primeru “prijetnih oblin”. Pri moskem preferiram gibcnost in vztrajnost – torej t.i. atletsko postavo. Sam sem blizu, vendar pa trebuscek izdaja, da vecino dneva presedim in da bi lahko bolj sledil sezonskemu zivezu. 😉
[/quote]

Pravi mojster ima orodje pod streho.

Ma to zimo niti ne. Mi je pa od lanske ostalo nekaj “pufa”, ki bi se ga moral pocasi znebit. Rabim pa najti nek kompromis, da bom tudi malce vec aktiven, ce ne mi bo se rit splahnela. 😉
[/quote]

Jah mal rekreacije, kakšne vaje za trebušne mišice, pa bo šlo dol. Razn če nisi že v letih, ker pravjo da z leti je pa to vse še težje in gredo kg težje dol.

Glede tega, da sem bila vcasih nekaj casa buckasta (BMI 25,5), moram biti zdaj prav zadovoljna. Moj BMI je namrec zdaj 18. Ja, precej sem shujsala, ker sem zacela bolj telovaditi na fitnessu in teci, pa tudi jem bolj zdravo. Zal imam zdaj bat wings in po stegnih na notranji strani odvecno kozo, kar me zelo moti. Sicer pa cez skinny kavbojke in jakno se ne vidi kaj dosti. In postava je bolj hruska (pear body type) kot pescena ura, ker imam zdaj kar ozek pas.

Jah mal rekreacije, kakšne vaje za trebušne mišice, pa bo šlo dol. Razn če nisi že v letih, ker pravjo da z leti je pa to vse še težje in gredo kg težje dol.
[/quote]

Ma ni hudega. Za eno konfekcijsko številko pri hlačah na priblizno čez pal‘c. Nekateri kroji (iz moje imate) mi pač vzbujajo nekaj nelagodja zaradi „tiščanja“ v pasu. Teza je sicer čisto ok, le razmerje med maščobnimi oblogami in mišično maso je malenkost porušeno.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Moje omare, ne moje imate. :-)))

Ogriz‘k je včasih prepameten.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nekateri kroji (iz moje imate) mi pač vzbujajo nekaj nelagodja zaradi „tiščanja“ v pasu.

Ena motivacija vec za hujsanje. 😀

Si kaj nabiral regrat?

Saj res, katero listje (rastlinje) je poleg solate in regrata se uzitno takole spomladi?
[/quote]

žal … nisem ne nabiralec in ne obiralec

za kislico si slišal?

Od prejsnje pomladi sem na minus 25kg, rada bi se 5cm manj in nekaj vec misicne mase, to se bo, sem si dala rok do novega leta.
Drugace pa me ljudje, ki me ne poznajo s plus 25kg, oznacujejo za vitko… Ocitno obleka se kar zakriva 😉
Glede moskih, kila gor al dol, nima veze, sam da ima cvrsto telo, da mu ne visi vsepovsod…

Od prejsnje pomladi sem na minus 25kg, rada bi se 5cm manj in nekaj vec misicne mase, to se bo, sem si dala rok do novega leta.
Drugace pa me ljudje, ki me ne poznajo s plus 25kg, oznacujejo za vitko… Ocitno obleka se kar zakriva 😉
Glede moskih, kila gor al dol, nima veze, sam da ima cvrsto telo, da mu ne visi vsepovsod…
[/quote]

Bravo, lahko ti samo cestitam! 🙂
Kako pa je s kozo na roki in stegnih? Mene precej zanima, ker imam s tem tezave. 😉

Ma ni hudega. Za eno konfekcijsko številko pri hlačah na priblizno čez pal‘c. Nekateri kroji (iz moje imate) mi pač vzbujajo nekaj nelagodja zaradi „tiščanja“ v pasu. Teza je sicer čisto ok, le razmerje med maščobnimi oblogami in mišično maso je malenkost porušeno.
[/quote]

Ah potem pa ni panike, ne sekiri se 😉


Kaj pa vem.. Idealna je tista v kateri se dobr pocutis
Jaz s kilami nimam težav, edino telovadit bi morala bolj redno,ampak to se men ne da
Jaz se pogledam v ogledalo in si recem -stara dobra si :))


Kaj pa vem.. Idealna je tista v kateri se dobr pocutis
Jaz s kilami nimam težav, edino telovadit bi morala bolj redno,ampak to se men ne da
Jaz se pogledam v ogledalo in si recem -stara dobra si :))
[/quote]

Prav imaš 😉 kaj se boš sekirala za kakšno kg preveč. Če bi bilo teh kg kr neki več, ok, tko pa bv 😉

Prav imaš 😉 kaj se boš sekirala za kakšno kg preveč. Če bi bilo teh kg kr neki več, ok, tko pa bv 😉
[/quote]
Itak ,ko sem bila mlada se nisem sikirala pa se bom zdaj..
Jaz sem seb najlepsa :)))))


Kaj pa vem.. Idealna je tista v kateri se dobr pocutis
Jaz s kilami nimam težav, edino telovadit bi morala bolj redno,ampak to se men ne da
Jaz se pogledam v ogledalo in si recem -stara dobra si :))
[/quote]

Stara, prav imaš. Taca! Jaz pa čutim, da bi se moral predihat. Prav preveč sem ze na stolu. Ampak mi časovno ne znese redno biti aktiven. Izkoriščam luknje in dnevne priloznosti (peš namesto z busom, ipd.) a prav čutim, da rabim še.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close