Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek osebki z rutami na Šobcu

osebki z rutami na Šobcu

Nič nimam proti rutam in zakrivanju v dežah, kjer je to predpisano in obvezno, ker tako uči njihova vera.

Sem pa popolnoma proti rutam in zakrivanju v Sloveniji.
Včeraj so se rute sprehajale po Šobcu, po kampu, okoli bajerja.
Nesprejemljivo!!!

V rastavraciji pa nas je stregla Ukrajinka.

Ojej, Slovenija moja dežela??!!

Slovenci so odšli v tujino za vedno. V Italiji v Trstu v hotelu tudi zamorci strežejo in ne Italijani. Sobarice so pa Bolgarke in Moldavijke.

Ukrajinka z ruto? Horror😅

nova
Uredništvo priporoča

to je moral bit pa res grozno 🙂

Povej to mamkam v naši vasi, ki še vedno hodijo z rutami okoli.
Al jim bom pa jaz povedala, da je to zdaj pri nas prepovedano.

Se že nekaj časa čudim, zakaj sem tako “nedomovinsko” naravnan. In sedaj mi je kapnilo – obe moji “stari materi” sta vsakodnevno nosili ruto. Morda mi zato sedaj manjka ta “domoljubni” odpor do rut. Se oproščam, tudi v njunem imenu.

Pri nas samo ena, ker druga je bila “mestna”. Pa vse stare tete, ki so pozimi še spale z ruto :))
In imele rute za vsak dan, pa “ta gmašno” za v cerkev. Da ne začnemo o tem, da je bilo včasih nepojmljivo, da bi ženske šle v cerkev z odkrito glavo. Moški so se morali odkriti, ženske pa pokriti. Pozabili, kaj?

Nindže že nekaj let hodijo na Bled kot turisti, nič novega. Jih je vedno več tukaj vsako leto. In za razliko od raznih Korejcev in Kitajcev pridejo polni denarja in tudi kaj zapravijo. Korejski bus turisti pa pridrvijo zvečer direkt v hotel na večerjo, zjutraj pred zajtrkom se sprehodijo 500 m okrog najslabšega hotela na Bledu, po zajtrku pa hop na bus, mogoče še s pletno na otok in via Piran.

Dodatni razmislek ob tej temi.
Nekdo zgoraj je mislim da omenil, da naj bi se ti turisti “normalno” oblekli, ko so pri nas.
Mislim, da je to zelo slaba zamisel. Potem jih namreč sploh ne bi ločili od normalnega Slovenca. Sedaj, ko so “prepoznavni” se jim lahko v velikem loku ogneš (da ti ne odrežejo glave). Če bi bili pa enkrat “infiltrirani” med nas – groza – kako vedeti, kdo je nevaren ?

New Report

Close