Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eni res smrdite

Eni res smrdite

Fuj, no! Pa kako greste lahko taki med ljudi?! A se sploh povohate? A se sploh zavedate, da smrdite? Ali vam ni nič gadno, da smrdite? Zakaj nimate spoštovanja do soljudi, ki smo v določenih situacijah prisiljeni vohati vaš smrad?

Res ste ogabni smrdeči egoisti!

SMRDITE, DA SE VAS NA DALEČ VOHA!

Ti si siguren da vohaš druge ne pa sebe? Švic je naravn vonj parfum pa ni torej kaj je zdravju prijaznejš?

Dajneseri, tisti, ki jim lasten postan švic diši, da se ovohavajo, ko mislijo, da jih nihče ne gleda, so največji prašiči. To ni naravni parfum, to je naravni sekret. Za bruhat, v prisotnosti takih oči pečejo od smrada. Mi smo eni taki nastavljali od kozmetike do pralnih praškov, pa ni pomagalo. Pol smo začeli s pasjimi bombicami in smrdljivci, pa se je začela ona pritoževat šefom, dokler en ni končno naredil reda in jo poslal sredi šihta domov na preoblačenje in higieniziranje. Pa ne o boleznih nakladat, ker je bil samo delovni teden predolg za njene higienske navade in umivanje enkrat na teden!

nova
Uredništvo priporoča


Najprej se dobro umij in boš čudežno opazil(a), da smradu naenkrat ni več!

Kaj napadate avtorja? Saj ima prav. A ste užaljeni, ker opisuje vas?

Kaj pa če se tudi avtor ne umiva, pa voha sebe??

imeli smo sodelavko, ki je smrdela kljub čistoči, umivanju … bila je v ločitvenem postopku (tega nismo vedeli) in ni pomagalo nobeno umivanje

Očitno si mahnjena na vonj. Večine ne zaznaš, nekdo ti smrdi. Kaj pa ko ti kdo zadiši?
Takrat pa tečeš, širiš noge in se sliniš.

On se obrne in ti mirno reče: “Izgini, ker smrdiš!”

Kako sele smrdite vsi, ki nase dobesedno zlijete steklenicko parfuma. Fuj, smrdljivci!!!

verjetno manj kot ves bio/naraven folk z mešanico švica, scaline in dreka…. vključno s tabo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Evo, se pridružujem avtorju. Ni opravičila za nehigieno.
Tista sodelavka, ki je smrdela, pa se po mojem sigurno ni zjutraj stuširala in sigurno ni uporabljala deodoranta. Če smrdiš, ojašaš higieno. Tudi jaz sem v težkih situacijah bolj švicala in bolj smrdela, amapka se nisem dala – sem se umila dvakrat na dan.

Vi se kr drgnte 3,4x na dan. Ponavad nasi juzni sosedi. Kompleksi so tzki!

jeba, če tvoji bližnji in znanci skačejo od veselja ko ni blizu tvojega bio smradu….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kaj pa če se tudi avtor ne umiva, pa voha sebe??
[/quote]

…..in še eden….

Groza me je, da na tem svetu obstajajo ljudje, v tem stoletju, ki se norčujejo, etiketirajo…, ker imajo nekateri higieno. In ja, hočeš slišati – boljše, da se človek umije 3 x ali 4 x na dan in ne smrdi kot pa nobenkrat in smrdi.
Drugače pa nihče ne govori o “drgnjenju” 3 x ali 4 x na dan. Če se človek zelo poti, dvakratno umivanje na kritičnih predelih kot npr. podpazduhe, intimni predeli … pomaga, da nismo s svojim vonjem moteči za okolico.
Ko tole berem, vidim, da nima smisla, da ima človek toleranco do tistih, ki smrdijo, ker vidim, da je problem samo v tem, da so ali leni za higieno ali pa se bojijo vode.

Jaz delam v pisarni za računalnikom.
Nebroj sodelavcev se skloni k meni…. ‘poglej to… a vidiš to…’
In mi reče en:
“Kako ti vedno lepo dišiš!” Vauu.

Imet moraš urejeno zobovje, lasišče, oblačilo, umit in brez drznih dišav. To je vsa znanost!

Popolnoma pa razumem, če pride en majster neki šraufat (ker sama ne znam) in je ves prešvican. Jaz bi ga sicer bolj opedenala, če bi bil moj…..samo zakaj?
Da bi vam dišal, lisice?? :-))

A veste, koliko bacilov z svojimi “novodobnimi” kremplji gospe prenasajo? Hvala bogu, so to pri nas prepovedali. Nas so v soli ucili, da telo samo umijes. Ne!, da zlijes nase cimbolj disece milo za telo, pol pa se liter disav. Pa kaj vam je? Delate v hlevu? Na njivi?

skrbimo za higijeno, nekaj za kar ti še nisi slišalo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ni mi jasno, kako lahko en sam model zasmradi cel supermarket. Noro.

Zdej se mi pa res že dolg ni zgodil, da bi koga zavohala da smrdi. Se mi zadnje cajte bolj dogaja da mi slab rata od preveč parfuma. Sploh v kakšnih dvigalih. Pa še kakšn sladk vonj, pa močn, fuj, tud ogabn.

Zdej se mi pa res že dolg ni zgodil, da bi koga zavohala da smrdi. Se mi zadnje cajte bolj dogaja da mi slab rata od preveč parfuma. Sploh v kakšnih dvigalih. Pa še kakšn sladk vonj, pa močn, fuj, tud ogabn.
[/quote]
Perla smrdi kot po naftalinu.

Ko se vsake toliko odpre kakšna podobna tema, se sprašujem, ali ste tukaj sami mladci ali mladke… ker v mojih mladih letih, pa je od tega recimo kakšnih 30 let, smo se še kopali enkrat na teden – in kakšna herezija – noben ni smrdel.
Zakaj vam danes smrdijo že taki, ki se nekaj ur niso okopali, pa je posebno vprašanje. Morda sploh ni problem v drugih, ampak v vaših nosovi in vaši občutljivosti. Ker jaz človeka, ki bi smrdel, dandanes srečam le zelo redko, pa še to ponavadi smrdijo po cigaretih, ne pa po švicu in neumivanju.


Točno to!
Včasih, po tvoji časovnici, se je res okopalo, stuširalo enkrat na teden. In to ne samo socialci, ampak vsi, tudi tisti, ki smo imeli tekočo toplo vodo nonstop! Tako je to bilo, ja. Enkrat na teden!

Mogoče otroci oz. mladostniki tega ne zaznavajo tako zelo, jaz se ne spomnim, da bi kdo smrdel. Mogoče je. Gotovo so seveda ljudje smrdeli takrat in zdaj. Ampak točno to, kar piše tale nad mano: kaj se je zgodilo, da padate v nezavest, če se nekdo ni komplet stuširal in našamponiral celi dve uri???! Pa kaj imate to kake travme iz otroštva, so vas posiljevali smrdljivi duhovniki v župniščih, kjer smrdi po gnilem zelju, ali kaj, da ste take snežinkice ratali???!

Res smo se večinoma kopali 1x na teden, davno nazaj. Spomin mi seže do lera 1965. Vendar delno umivanje intimnih predelov, pazduhe, nog, rok, se je pa izvajalo vsak dan, ce drugace ne, pa z mrzlo vodo. Spomnim se, da so mi starši dopovedovali pomen in tehnike umivanja in dnevno kontrolirali, če se je otrok umil.

New Report

Close