Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj je pa odklenkalo čoknjenim babam.

Zdaj je pa odklenkalo čoknjenim babam.

Slovenija uvaja predporočne pogodbe.

Pred poroko lahko sklenite tudi predporočno pogodbo. Slovenija bo namreč postala ena zadnjih v Evropi, ki bo takšen dogovor pred poroko uzakonila. https://www.24ur.com/novice/svet/slovenija-uvaja-predporocne-pogodbe.html

😂😂😂

Čoknjene, kot ste prilše praznih rok tak boste tudi odšle. 😂😂😂

ti kar sanjaj
sodišče je bilo še vedno na strani žensk

kot primer je dejstvo, da sodišče dodeli otroka ženski
moški pa mora plačevati, da vidi otroka za 1 uro na teden


ki ne pridejo praznih rok? 😃

nova
Uredništvo priporoča

Ja, fajn je to. Končno!

Čisto pravilno!
Končno naj se ve pri čem je kdo.
Joj, pa romantika pa poljubčki najini dragi, pa čuzimuzi,….mucimuci,….
Predporočna pogodba naj bo. Romantika gor al dol.
Stari časi se poslavljajo. Prihajajo novi časi. Predporočne pogodbe.

Ko se razvezujeta dva zrela človeka, ki jima je cilj to, da si uredita življenje vsak po svoje, ker skupaj ni šlo več, predvsem pa se ne maščujeta eden drugemu preko otroka, ampak jima je izredno pomembno, da bo otrok zadovoljen, se imata možnost odločiti za sostarševstvo.
V tem primeru sodišče ne odreja ne stikov ne preživnine, o vsem se dogovarjata sama.
V korist otroka in tako, da je ugodno za vse.
Škoda le, da to zmore tako malo parov.
Tem je sodišče hvaležno, ima z njimi bistveno manj dela.

Zarad mene lahko.
Avtor, zanima me, kaj pomeni “čoknjeno”?

avtor ti je polarni, a si ti čoknjena?

Polarno Viharni drekač, tebi se le težko primeri, da bi te baba okrog prinesla za denar – ker ga ima večina bab itak več kot ti.

Ne vem, prej mi razlož to besedo 🙂

Ko se razvezujeta dva zrela človeka, ki jima je cilj to, da si uredita življenje vsak po svoje, ker skupaj ni šlo več, predvsem pa se ne maščujeta eden drugemu preko otroka, ampak jima je izredno pomembno, da bo otrok zadovoljen, se imata možnost odločiti za sostarševstvo.
V tem primeru sodišče ne odreja ne stikov ne preživnine, o vsem se dogovarjata sama.
V korist otroka in tako, da je ugodno za vse.
Škoda le, da to zmore tako malo parov.
Tem je sodišče hvaležno, ima z njimi bistveno manj dela.
[/quote]

Končno en normalen odgovor osebe, ki ima vse razčiščeno v glavi. Kar redkost za tale forum.

Ne vem, prej mi razlož to besedo 🙂
[/quote]

Ti si kar misli, da jim bo odklenkalo … Ne se bat, zvite ženske, ki so lovke na denar, bodo že poiskale takšne naivneže, ki jih na misel ne bo prišlo, da bi sklenili takšno pogodbo.

Ne vem, prej mi razlož to besedo 🙂
[/quote]
Ljubkovalno čoknjena, po domače butasta 😉

ODLIČNO!!

Sem ženska,in se s tem strinjam. Nimam sama nekih nepremičnin,bogastva,mogoče bom imela nekoč,ampak sem obsedena s samostojnostjo in neko abstraktno idejo svobode brez vezave in očitkov. Če bi z nekom šla v zakon,bi želela to pogodbo spisat,tud zato,če se razideva da mi ne bo nikoli mogel očitat kaj vse sem mu vzela,ker mu ne bom nič. Če bo,bo zgubil mene,ne pa njegove bajturine,pa polja,hah 🙂

In tudi v prihodnosti,mi je všeč če bi sama kaj imela,podedovala da ostane moje. In ne od nekoga drugega,samo zato,ker sva poročena. Zame je to zelo dobrodošlo,ker sme znana da imam tipe brez zob,migrante in izbeglice iz iraka in orlovske ostržke samohranilce (večinoma majo velik nos haha ). In bi blo fajn da nisem na cesti,zato ker jemljem bolj poden. pač taka sem :))

hijoj..moj fotr je oženil bosanko brez zob,samo čez cesto je živela v podnajemniški sobici. hjooj,v hišo ni vložila niti centa,niti za stroške ne da,nič nič nič. Samo za svoje Mcdonaldse,pa frizerja,pa kozmetiočarko pa cunje v C&A.. in guess what,ko se bo fotr stegnu,bo ona dobila večino ker je pač poročena z njim,nič pa ni njeno. Bogi on.. bogi mi vsi k bomo dedval.. uff..


Ljubkovalno čoknjena, po domače butasta 😉
[/quote]

Če ti to rečeš, bo že res. Teb vse verjamem – vedno 😉

Če ti to rečeš, bo že res. Teb vse verjamem – vedno 😉
[/quote]
Verjameš zato, ker nisi čoknjena 😊

Kako pa da si danes multinično?

Sicer pa, jaz sem ženska in mi je to čisto ok. Jaz ne potrebujem njegovega, on pa ne more vzeti mojega. Kam češ bolje?

Pravilno. Ona ga je nosila 9 mesecev in trpela na porodni mizi.


Zakaj odklenkalo?
Več kot dovolj je potrebnih, nesposobnih, dovolj premožnih čoknjencev. 🙂


Verjameš zato, ker nisi čoknjena 😊
[/quote]

Morda pa sem, ker ti vse verjamem 🙂 Drgač? Je kaj novga, al vse po starem?

Končno en normalen odgovor osebe, ki ima vse razčiščeno v glavi. Kar redkost za tale forum.
[/quote]

Taka dva odgovorna in postena se bosta tudi o vsem ostalem posteno in spostljivo zmenila, ne rabita predporocne.
Zadnjic so delali anketo med ljudmi in jih je večina rekla, da se jim to ne zdi potrebno. Pohvalno.
Poglejmo npr. Primer teh, ki imajo najvec ala dragic in podobni oni imajo tako sluzbo, da se mora zena zrtvovati svoje delo in svoje cilje zanj, za njegovo kariero in za to, da je lahko druzina skupaj. In zdaj bi tak sportnik recimo (ne govorim osebno o nikomer) prisel k zeni in rekel, da je on vse naredil, ona pa da je lenuh… to da se je ona zanj odrekla svojemu zivljenju, ciljem, karieri ima se kako ceno, ne pa da bi se tak clovek duval v zahvalo se z dnarjem nad njo… tak je pol res za naterati cimprej
So razlicni doprinosi v partnerstvu in vezi in je treba vse pravicno oceniti

Ko se razvezujeta dva zrela človeka, ki jima je cilj to, da si uredita življenje vsak po svoje, ker skupaj ni šlo več, predvsem pa se ne maščujeta eden drugemu preko otroka, ampak jima je izredno pomembno, da bo otrok zadovoljen, se imata možnost odločiti za sostarševstvo.
V tem primeru sodišče ne odreja ne stikov ne preživnine, o vsem se dogovarjata sama.
V korist otroka in tako, da je ugodno za vse.
Škoda le, da to zmore tako malo parov.
Tem je sodišče hvaležno, ima z njimi bistveno manj dela.
[/quote]

večina se jih maščuje drug drugemu in za to uporabi tudi otroka
pa to maščevanje lahko traja celo življenje
nekaterim to daje še edin smisel v življenju

če ješ čokolino si čoknjen

Morda pa sem, ker ti vse verjamem 🙂 Drgač? Je kaj novga, al vse po starem?
[/quote]
Vse po starem 😉
Zelenjavni vrt lepo dela, kuža je priden, žena tudi, jst ni da bi govoril skratka ena sama idila😁

Polarno Viharni drekač, tebi se le težko primeri, da bi te baba okrog prinesla za denar – ker ga ima večina bab itak več kot ti.
[/quote]

ne bit tak-a do njega
on še vedno misli, da se za fotografiranje uporabljajo bakrene plošče prevlečene s srebrom
zato tudi rabi 30 minut, da spaca eno sliko

New Report

Close