Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je kdo preizkusil kapsule Pasijonka?

Ali je kdo preizkusil kapsule Pasijonka?

Zaradi slabega spanja sem se naročila na kapsule Pasijonka, ki naj bi pomagale pri nespečnosti, so pa tudi proti tesnobi in nervozi.
S čim si pomagate vi? Ali kdo jemlje te kapsule?

Katere kapsule natančneje???

Moj nasvet je CBD smola s polnim spektrom kanabinoidov, sigurno pomaga proti tesnobi, stresu, anksioznosti, pomirja in tako boš imela boljši spanec.

nova
Uredništvo priporoča

Moj nasvet je CBD smola s polnim spektrom kanabinoidov, sigurno pomaga proti tesnobi, stresu, anksioznosti, pomirja in tako boš imela boljši spanec.
[/quote]
Odsvetujem, Ne nujno deluje. Odvisno od primera do primera.
Meni je cbd s full spektrom povzročila izredno hiperaktivnost, energijo, posledično nezmožnost spanja. Bila v budnem stanju 36 ur.
Izoliran THC 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} malo boljše izkušnje.

Naročila sem si tele kapsule:
Passiflora, kapsule 500 mg, vsebuje 60 kapsul.
Slišala sem, da pomagajo.
Pitra, tvoje nasvete glede smole sem že neštetokrat prebrala. Ne bom pa se s tem dajala.

Kupila in zadeva niti malo ne vpliva na tesnobo.

Za spanje. Nekaj morate razumeti, vsak človek je individum. To pomeni, da nekdo drugače odreagira na konopljo kot drugi ljudje. Za spanje se običajno uporablja thc indika ali indika hibrid. Ni pa pravilo. Recimo ženska, stara okoli 50 let, jemlje 3x dnevno 10 mg cbd kanabinoida v kapsuli in 2 x dnevno 5 kapljic bele omele. Poročala je, da sedaj spi. Spala pa ni normalno 10 let.

Tako, da pri konoplji ni striktno vedno vse enako, ampak je potrebno probati več različnih produktov. Je pa res, da je Konoplja in Bela omela narejena po COM postopku, kateri omogoča 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} biološko razpopožljivost sestavin v telesu. Tu je glavna poanta uspeha ali neuspeha pri zdravljenju, pomoči.

Več informacij imate na tem forumu.
_____________________________________________________________________________________https://greenbalkan.org/categories

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kot rečeno, meni osebno je izločen thc za spanje delno pomagal. Cbd čisto nasprotno, ogromno energije in nespečnost dan in pol. Najbrž je odvisno od človeka do človeka, ki mora najti svojo dozo.

Kot rečeno, meni osebno je izločen thc za spanje delno pomagal. Cbd čisto nasprotno, ogromno energije in nespečnost dan in pol. Najbrž je odvisno od človeka do človeka, ki mora najti svojo dozo.
[/quote]

Saj je enostavno, pri problemu nespanja se gre na začetku s cbd terapijo, par dni, hkrati pa se jemlje Bela omela, če ni rezultata, spanja, takrat greš šele na thc. Doze thcja se začnejo pri 10 mg, običajna je 35mg za močan spanec.

Spiš lahko po 6-8 ur ali več, po želji in brez stranskih učinkov. Zjutraj se zbudiš fit in spočit, kot da imaš 20-25 let.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kapsule pasijonke ne poznam, torej ne morem komentirati, poznam pa kapljice pasijonka, Ašičev čaj št.4 za spanje in umiritev.
Plus čaj šentjanževke. Ta odpravi še močne napade anksioznosti in depresijo.
Npr. pol l čaja ašiča dodamo 2čž šentjanževke in pijemo čez dan, vsaj tri običajne skodelice. Zvečer še 25 kapljic pasijonke.
Lahko tudi kombinacijo vseh treh.
Za dobro spanje še magnezijev klorid v nekaj vode ali kokosovega masla in nanešen na kožo, v kopeli nog. Magnezij pregovorno ureja živce in pred spanjem pomirja.
Vse navedeno pomirja in omogoča spanec tudi ljudem s težjimi diagnozami in zdravili, tudi čez dan.
Pasijonka umirja hiperaktivne otroke, ter pomaga ljudem z demenco, uporaba vseh naštetih metod.

Saj je enostavno, pri problemu nespanja se gre na začetku s cbd terapijo, par dni, hkrati pa se jemlje Bela omela, če ni rezultata, spanja, takrat greš šele na thc. Doze thcja se začnejo pri 10 mg, običajna je 35mg za močan spanec.

Spiš lahko po 6-8 ur ali več, po želji in brez stranskih učinkov. Zjutraj se zbudiš fit in spočit, kot da imaš 20-25 let.
[/quote]

Bela omela v kateri obliki?

Bela omela v kateri obliki?
[/quote]
Lahko kot čaj, najbolše po moje je alkoholni izvleček. Dolga zgodba. Na kratko, rastlinski material je potrebno spremeniti v obliko, katera nam, človeku najbolj ustreza. Zato preverjeno deluje.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Lahko kot čaj, najbolše po moje je alkoholni izvleček. Dolga zgodba. Na kratko, rastlinski material je potrebno spremeniti v obliko, katera nam, človeku najbolj ustreza. Zato preverjeno deluje.
[/quote]
Ne vem no, nikjer nisem še zasledila pomirjevalnih ali uspavalnih učinkovin bele omele.
” Čaj bele omele se je uporabljal pri epilepsiji, oslovskem kašlju, napadih omotice, astmi, amenoreji, driskah, nervozi, še danes pa se največ uporablja pri motnjah srca”
“Uporabljajo se za širjenje žil in s tem uravnavanje krvnega tlaka, blaženje mišičnih krčev in za krepitev srca.”


Ne vem no, nikjer nisem še zasledila pomirjevalnih ali uspavalnih učinkovin bele omele.
” Čaj bele omele se je uporabljal pri epilepsiji, oslovskem kašlju, napadih omotice, astmi, amenoreji, driskah, nervozi, še danes pa se največ uporablja pri motnjah srca”
“Uporabljajo se za širjenje žil in s tem uravnavanje krvnega tlaka, blaženje mišičnih krčev in za krepitev srca.”
[/quote]

Se strinjam, veliko znanja je bilo izgubljenega tokom časa okoli zdravilnih rastlin in njihovih učinkih. To znanje počasi vračam. Tudi mene kakšne stvari, učinki zdravilnih rastlin presenetijo. V zelo pozitivnem smislu.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close