Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Guess.. malce nadležno

Guess.. malce nadležno

Že dolgo nisem opazila blagovne znamke, ki je tako nadležna in enostavno povsod.. Mogla sem povedat.. sej majo ene stvari lepe ampak se ne morem znebit občutka, da je vse skup preveč in mi izpade ceneno…

Zanimivo, jaz sploh nisem opazil. Očitno me ne gane.

Dodaj še Furlo na ta seznam, pa Michael Kors ipd. To je za tiste, ki bi zelo imeli kako znamko, samo da jo pokažejo. Za višjekategornike seveda nimajo, za te omenjene pa le nekako napraskajo (v smislu, imajo vsi, moram imet še jaz). Zato te znamke počasi že iz paštet skačejo, nihče od tistih, ki si dejansko lahko kaj brez težav privoščijo, pa jih ne bo izbral.

Hahaha, si me nasmejala!!! Michael Kors pa itak, le kako sem ga pozabila oment. Bi pa dodala še Hogl. Ful ponesrečen marketing.

Res je, včasih je bil desigual, zdaj imamo guess. To je za ovce, brez lastnega stila in sledijo nekim množičnim trendom in niso čisto navadni, da bi bil h&m dovolj dober – hočejo poudariti svoj velikokrat fejk višji sloj… smilijo se mi, ovčice brez lastnega jaza…

Kako lahko tako dobro prepoznavate te firme, če vam sploh niso?

Jaz bi jih prepoznala izključno po napisu oziroma emblemu.

Guess, MK, Desigual, zadnji pridružen skupinici je Liu Jo.
‘Samo da se pokažemo’ varianta. 🙂

No evo, saj vse razumeš. Tudi namerno jih ne moreš sfalit, ker je logo čez nekje 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izdelka (nekje podobno je razmerje s kvaliteto…)… nek se vidi raskoš… jaz temu bolj rečem ‘nije žvaka za seljaka’

No evo, saj vse razumeš. Tudi namerno jih ne moreš sfalit, ker je logo čez nekje 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izdelka (nekje podobno je razmerje s kvaliteto…)… nek se vidi raskoš… jaz temu bolj rečem ‘nije žvaka za seljaka’
[/quote]

Ajaaaaa. Moram očitno malo bolj odpreti oči.

?? Pred 10 leti sem imela guessove kavbojke, ker so bile edine, ki so mi dobro pasale na rit. Živ bog ni vedel, da so guessove. Guess pa res ni znamka, ki bi se ji na daleč videlo, kaj je, kot desigual.

Jaz imam temno modre oprijete hlače, brez žepov, krasen material, zelo rada jih imam. Nikjer loga Guess, če me kter ne sleče, se ne ve, kje sem jih kupila. Prav tako črn puli s kratkimi rokavi, brez vidnega znaka Guess, edin na notranji strani vratnega izreza, tam, kjer ga imajo itak vse firme. Moj najljubśi. Veliko poletnih oblekic imam od Guess, rožaste, enobarvne, nikjer nobenega znakca, da bi kdo vedel, kje je kupljeno. Meni imajo vsako leto vsaj nekaj komadov lepih in nosljivih. Ne kupim pa nikoli nič z vidnim logom, napisom, pa će je to hm ali pa kenzo. Ta stil mi ni všeč pri katerikoli firmi, ne samo pri guess, ne vem, zakaj vam je njihov tako ekstra moteč.

Jaz imam temno modre oprijete hlače, brez žepov, krasen material, zelo rada jih imam. Nikjer loga Guess, če me kter ne sleče, se ne ve, kje sem jih kupila. Prav tako črn puli s kratkimi rokavi, brez vidnega znaka Guess, edin na notranji strani vratnega izreza, tam, kjer ga imajo itak vse firme. Moj najljubśi. Veliko poletnih oblekic imam od Guess, rožaste, enobarvne, nikjer nobenega znakca, da bi kdo vedel, kje je kupljeno. Meni imajo vsako leto vsaj nekaj komadov lepih in nosljivih. Ne kupim pa nikoli nič z vidnim logom, napisom, pa će je to hm ali pa kenzo. Ta stil mi ni všeč pri katerikoli firmi, ne samo pri guess, ne vem, zakaj vam je njihov tako ekstra moteč.

V zadnjem času imaš res ogromno kosov oblačil, nakita ali dodatkov guess in je logo vse povprek napisan..

Ceneno 😀? Imam precej njihovih zelo lušnih oblekic in niti ena ni cenena, niti na eni ni razvidno, da je Guessova, razen iz našitka na notranji strani.

To je po moje roba iz Bosne.

Jaz sem v Palmanovi kupila dve majčki in jopico Guess. Vse našteto se je po cca. 3 pranjih raztegnilo, zmuckalo, skratka ni več lepo. Ponavadi mi oblačila ostanejo lepa vsaj eno sezono, če ne več… Čisto zanič kvaliteta?

Jaz imam pa kar veliko Guess stvari in z vsemi zelo zadovoljna. Imajo pa veliko stvari, ki jih ne bi nikoli oblekla, preveč kičaste, pa živalski vzorci… vsak po svoje

Opazni logotipi so trenutno “in” – zato veliko takih kosov. Tudi meni to ni vsec, je pa Guess kvaliteta v primerjavi z Zaro, H&M ipd. super. Res je tud, da so vmes kosi, ki so kicasti. Tista roba v Palmanovi pa … Ne vem, iz kje to naberejo.

Opazni logotipi so trenutno “in” – zato veliko takih kosov. Tudi meni to ni vsec, je pa Guess kvaliteta v primerjavi z Zaro, H&M ipd. super. Res je tud, da so vmes kosi, ki so kicasti. Tista roba v Palmanovi pa … Ne vem, iz kje to naberejo.

Tisti, ki negativno kritizirajo Guess, Kors, Desigual ipd. firme, pa ponavadi kupujejo kje? Kik, Mana, NKD, višek jim je H&M. To me spomni na tiste, ki se vozijo s Cliom, pa pride ven en nov model BMW-ja, pa ga takoj spljuvajo.

Če si nekaj ne moreš privoščiti, še ne pomeni, da je vse slabo.

Se popolnoma strinjam 🙂

Kaj pa Zero? Je to se vedno in?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close