Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako izbrati cbd kapljice, ali so razlike med njimi?

kako izbrati cbd kapljice, ali so razlike med njimi?

Kupila bom kapljice cbd, za lajšanje bolečin….. Na spletu je ogromno ponudbe, več različno močnih kapljic, verjetno bom vzela tiste 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Samo…čigave, od katerega ponudnika? Izbrala bom domače, slovenske, take, ki jih dobiš v trgovini in ne samo preko spleta. Ali imate s tem kake izkušnje? Gledala sem že domače firme: “Zmuesli”, “Be hempy”…pa se ne morem odločiti. So pa tudi cene kar različne, za 10 ml je nekje odstopanje tudi 8 evrov (pri ceni cca 40 evrov). Na kaj moram biti pozorna pri nakupu? Prosim vas za izkušnje, če jih imate s tem. Hvala

Jest iščem za artritis tiste nad 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in cene so ubitačne. Ni čudn, da si ljudje tega ne privošjo ker je predrago. Za bolan bit morš met dnar.

Izdelava je draga saj ne more biti drugačna cena… Poglej kaj potrebuješ za pridelavo 10ml cbd kapljic pa vam bo jasno zakaj takšna cena. Žal je tako ,da je res drago… Ni pa to zaslužek x2 ipd….

nova
Uredništvo priporoča

Temu pa res ni tako, najprej smola, ne kapljice, ker so kapljice smola raztopljena v olju in ni učinkovito zaradi prenizkega odstotka kanabinoidov (potrebujete nad 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Kapljice tudi, po pravilu, nimajo celotnega spektra kanabinoidov, le topljen kristal CBD in zato ne dovolj učinkovito. Pa tudi cena za 1 mesec sploh ni visoka.

Kaj pomeni zate “cena ni visoka”?

Kaj pomeni zate “cena ni visoka”?
[/quote]

Zame pomeni, da 40 eur za mesec dni ni visoka cena.

Zame pomeni, da 40 eur za mesec dni ni visoka cena.
[/quote]

Za marsikoga zelo visoka. Za tiste, ki polnijo žepe na račun naivnežev, pa seveda ni.

Za marsikoga zelo visoka. Za tiste, ki polnijo žepe na račun naivnežev, pa seveda ni.
[/quote]

40€ na mesec? Glede na cene nisem prepričana, da je 40€ na mesec dovolj. Prej 40€ na teden.

Za kako dolgo imaš 10ml CBD smole ob vsakodnevnem jemanju 1x dnevno?

40€ na mesec? Glede na cene nisem prepričana, da je 40€ na mesec dovolj. Prej 40€ na teden.
[/quote]

Sem pravilno napisala 40 eur na mesec.

Za kako dolgo imaš 10ml CBD smole ob vsakodnevnem jemanju 1x dnevno?
[/quote]

Jaz imam smolo na gram in 1 gram mi zadostuje za 1 mesec, ob jemanju 1x dnevno.

In koliko je 1 gram ml?

Naj bi bilo enako, vendar je vse odvisno od trdne snovi. Pri smoli je 1 g več kot 1ml (sem pogledala na aplikator). V mililitrih, torej kapljicah ni enako gramov trdne snovi ampak manj (morda polovico).

sem najprej jemala kapljice, pa sem se bolje počutila ampak se mi je zdelo da je premalo. pa mi je svakinja priporočila da naj vzamem smolo, sedaj sem precej boljša. jemljem pa neko domačo, ki mi jo je ona prinesla. nikoli nisem bila za masovno prodajo kot naprimer behampy.

Kapljice niso učinkovite, se strinjam s tistimi, ki svetujejo smolo.

Za artritis pa priporočam borax, kopeli, pršenje s pršilko. Za bolečine še DMSO, razredčimo na70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kombinacija s MSM.
Ravnokar uporabljam.
Borax lahko tudi uživamo, jemljemo le toliko, kar ga ostane vrh enega prsta, napravimo kuro 21dni, teden dni prekinemo in ponovimo.
MSM mažemo, ter uživamo.
Mazanje, kopeli, lahko kombiniramo z mgcl. Še bolje. Tudi kombinacija s smolo ne bo odveč, še sploh, ker naše telo kanabinoide proizvaja samo, s tem si pomagamo, da se nam nazaj vzpostavi homeostaza, telo vrne v ravnovesje.
Predvsem najprej svetujem spremembo prehrane.

Všeč so mi konstruktivni nasveti, lepo, da si odprtih misli. Pohvalno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Govoriš iz lastnih izkušenj? Že drugo leto se borim s hudimi bolečinami zaradi revme. Res me zanima kako si pomagate ostali. Kakšno spremembo prehrane priporočaš? Jaz sem iz jedilnika črtala gluten, sladkor in razhudnikovke, mesa pa ne jem že 15 let.
Pitra, koliko procentno smolo bi mi priporočala, kakšno količino mesečno in koliko bi to stalo?
Res sem že obupana, trenutno sem na bioloških zdravilih pa še zmeraj ne čutim nobenega izboljšanja.
Hvaležna vam bom za kakršen koli nasvet.


Govoriš iz lastnih izkušenj? Že drugo leto se borim s hudimi bolečinami zaradi revme. Res me zanima kako si pomagate ostali. Kakšno spremembo prehrane priporočaš? Jaz sem iz jedilnika črtala gluten, sladkor in razhudnikovke, mesa pa ne jem že 15 let.
Pitra, koliko procentno smolo bi mi priporočala, kakšno količino mesečno in koliko bi to stalo?
Res sem že obupana, trenutno sem na bioloških zdravilih pa še zmeraj ne čutim nobenega izboljšanja.
Hvaležna vam bom za kakršen koli nasvet.
[/quote]

Najpomembnejše je, da ima smola popolen spekter in čim višjo odstotek vseh kanabinoidov in CBD nad 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Količina za mesec dni je cca 1 gr, kar stane nekje 40eur. Preverjeno pomaga, več o tem vam lahko napišem na ZS.


Govoriš iz lastnih izkušenj? Že drugo leto se borim s hudimi bolečinami zaradi revme. Res me zanima kako si pomagate ostali. Kakšno spremembo prehrane priporočaš? Jaz sem iz jedilnika črtala gluten, sladkor in razhudnikovke, mesa pa ne jem že 15 let.
Pitra, koliko procentno smolo bi mi priporočala, kakšno količino mesečno in koliko bi to stalo?
Res sem že obupana, trenutno sem na bioloških zdravilih pa še zmeraj ne čutim nobenega izboljšanja.
Hvaležna vam bom za kakršen koli nasvet.
[/quote]

Tudi iz lastnih, ter raznoraznimi tegobami drugih, ki jim našteto pomaga pri marsikateri težavi.
Vpiši v brskalnik Walter Last, The borax conspiracy. How the arthtitis cure…

http://www.health-scient-spirit.com

Tam dobiš vse članke še o vsem ostalem naštetem.
Zanimiva je tudi spletna stran Alternativa za vas, posebno pa spodaj forum komentatorjev. Ima tudi članek o boraxu, oziroma mineralu boru, ki ozdravi tudi artritis.
Kot je omenjeno v prvem postu, kombiniraj še z vsem ostalim, predvsem čez kožo,
tudi s kopelmi in pastami, sploh s kokosovim maslom.
DMSO najdeš na spletu, ekoSinergija, pošljejo po povzetju, sama razredčiš na 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Mažeš samo na čisto kožo, nobenih kemičnih premazov ne sme biti na njej.
Ni nobena umetnost sam sebi zmešati prave pripravke.
Za boraks ti tu ne morem dati podatkov za prodajo, poišči na netu in preveri čistost. Nobenih težkih kovin ne sme vsebovati in jih tudi ne bo, če je dobavitelj dobil iz Turčije, kjer je posišeno jezero z boraksom. Je pa poceni.
Pravzaprav je vse naravno poceni in preprosto, deluje pa.

PS V kolikor imaš še amalgamske plombe, jih zamenjaj z belimi.
Lahko svrtujem še kopeli v žveplu, v Termah Lendava, če imaš to možnost.
Pokliči jih in povprašaj, ter še, če je možno dobiti žveplove pripravke tudi po pošti.
Drugače jih narediš sama, iz MSM in DMSO. Obs sta žveplo, ne le za bolečine, vnetja etc., sta tudi za lepoto.
P!us mgcl, kupi le v ktistalih in sama mešaj pripravke oz kopeli.
Svetujem še, da si omenjene strani prebereš in si izpišeš vse potrebno.

Všeč so mi konstruktivni nasveti, lepo, da si odprtih misli. Pohvalno.
[/quote]

Jasno, sodelovanje z resnimi, profesionalnimi in odgovornimi ljudmi vedno.
Narava ima vselej prav, kot je dejal v svoji knjigi Maurice Messegue. Učimo se od najboljših. Lep dan želim.


Govoriš iz lastnih izkušenj? Že drugo leto se borim s hudimi bolečinami zaradi revme. Res me zanima kako si pomagate ostali. Kakšno spremembo prehrane priporočaš? Jaz sem iz jedilnika črtala gluten, sladkor in razhudnikovke, mesa pa ne jem že 15 let.
Pitra, koliko procentno smolo bi mi priporočala, kakšno količino mesečno in koliko bi to stalo?
Res sem že obupana, trenutno sem na bioloških zdravilih pa še zmeraj ne čutim nobenega izboljšanja.
Hvaležna vam bom za kakršen koli nasvet.
[/quote]

Iz zelenjave izločiti vse, kar vsebuje oksalno kislino, špinačo, rabarbaro ipd., ker se nabirajo purini v sklepih.
Kava, pivo, ima kvas, verjetno tudi mleko, sire.
Ostalo si že omenila.

Naj omenim še to, v banji si lahko z omenjenimi sestavinami pripraviš pravo morsko kopel. Verjetno ti bo všeč, prijalo.
Drugače se z mešanico prši po telesu, vsaj nekajkrat tedensko. DMSO posebej, naj bo v svoji steklenički.
Ne pozabi še na ustrezne vitamine, B kompleks in D, torej sonce.
Na okenski polici si nasej vodno krešo, iz katere delaš napitke, namaze ali posipe.
Raste celo leto, sedaj pa na balkon in vrt. Ima vse, česar nimajo druge rastline, od mineralov do vitaminov.
Upam, da bo s tem pomagano še mnogim revmatikom.

Hvala obema, pitra vas bom kontaktirala na mail.

Be Hempy, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Jaz mam smolo še najraje, ker je največji koncentrat

https://be-hempy.si/izdelek/cbd-konopljina-smola/

Pitra,
kje kupujete smolo?

A ni tako, da zdravijo samo pripravki iz medicinske konoplje, iz industrijske pa ne? Pri nas, pa še marsikje, pa ni dovoljeno gojiti drugega kot industrijsko konopljo.Torej kako je s tem? Zakaj bi uporabljal industrijsko konopljo, če pa ni učinkovita, ampak si samo ob denar?

New Report

Close