Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko žensko privlači le dobrina

Ko žensko privlači le dobrina

Nekaj časa nazaj me je ena v baru skos prosila za denar, v zameno pa bi se pogovarjala z mano pa nvm kaj vse še. Za kokteil sem ji dal sam enkrat, ker pač sem ugotovil da njene pozornosti pač na drugačen način nebom Dobu. Včasih se res sprašujem kaj mora povprečen moški naredit s čim manj denarja dobiti pozornost ženske

Vedno sem bil prepričan, da ženske pritegne pozornost moškega, zaradi katere se počuti nekaj posebnega, kot center vesolja. Vse lepo in prav, ampak to doseči je včasih zelo težko ali celo nemogoče, pri kakšni je pa celo dovolj, da si to, kar si in da greš s tokom brez nekega naprezanja in pretvarjanja, pa se tako hitro zaljubi, da še sama ne ve, kam jo je puščica zadela. Verjetno takrat, ko oba še najmanj razmišljata o tem.

Zivis v kapitalizmu. Svecke in romanticna glasba ne pomenita nic. Zrihtej si denar ali pa odseli kam kjer je nizji standard ali pa se javi kaksni bogati za njenega cucka.

Kaj pa v primeru, da ti nič od tega ne odgovarja? Če ti sex in zapravljanje nista edina cilja?

Zivis v kapitalizmu. Svecke in romanticna glasba ne pomenita nic. Zrihtej si denar ali pa odseli kam kjer je nizji standard ali pa se javi kaksni bogati za njenega cucka.
[/quote]


[/quote]

sej to se marsi kdo sprašuje

slovenček ima avto in keš, ampak ko slovenke vidijo, da avto in keš ne osrečijo v postelji si pa najdejo tujca

🙂

a ma kdo kakšen pameten nasvet

New Report

Close