Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni še umreti ni treba, pa že živim v peklu

Meni še umreti ni treba, pa že živim v peklu

Folk, če si hudič ni še za časa življenja prilastil vaše duše, če niste prekleti – potem sploh ne veste kaj imate. Zunaj tako lepo vreme, v duši pa hudič, zato se zaprete med 4 stene in čakate na čudež.

Ampak ja, dokler tega ne izgubiš, ne veš kaj imaš. Isto kot pri raku. Tisti, ki ga preživijo šele začnejo ceniti čas, česar drugi ne razumemo najbolje oziroma jaz ne.

Folk sploh ne veste kaj imate, če si vas ni človeški hudič polastil.

Hudič, ker je ljubosumen na angele in njihovo pomoč ljudem in na vse ostalo kar leze in gre, da mora to uničiti iz same hudobije in zlobe.

Socialna anksioznost?

Samo psihično mučenje.

med ljudmi je vse več socialne tesnobe, ljudje so vse bolj odtujeni, Japonci, recimo, so znani po tem, po več mesecev sploh nočejo ven med ljudi, preživljajo jih ostareli starši.

Kakšno psihično mučenje, zakaj, o čem razmišljaš, kaj te obremenjuje, omejuje, jemlje svobodo, duši??

Samo psihološko mučenje. A ljudski preproščini in naivnosti ni dano, da bi take stvari razumela. Ob ljudski preproščini in naivnosti še največja žrtev utihne.

Privoščiti si moraš umsko čiščenje. Potem si svoboden,šele po tem.

Privoščiti si moraš umsko čiščenje. Potem si svoboden,šele po tem.
[/quote]

Kako pa to izgleda? Umsko ciscenje?

Nekateri res doživljajo pekel na Zemlji! Samo tisti s polno ritjo tega ne zaznajo!

Nekateri res doživljajo pekel na Zemlji! Samo tisti s polno ritjo tega ne zaznajo!
[/quote]

Obstaja več vrst pekla. Nekdo je lahko bogat pa bo doživljal hud duševen pekel.

Kaj definira človeka? Zavest. Zavedanje. Spanje ne. Sanjarjenje ne. Fantazija ne. Realnost ga pa definira. Zavedanje ga, zavest ga. Telo ga ne.

In sovražnik točno ve, kam se je treba “usesti”. da ubiješ človeka kot osebnost.

Čeprav po drugi strani se mi zdi, da se gre samo za človeka kot žival in s tem za nedoumljivo neumnost, brezmejno neumnost, bolj brezmejno kot neskončnost, ki mogoče celo ni neskončna, kot je neskončna človekova neumnost – po Einsteinu.

Z drugimi besedami. Živalska, pardon človeška neumnost ne pozna meja. Kdor misli,da je pameten, je zame že samo s tem dokazal, da je zabit idiiiot.

Zakaj zabit idiott? Ker je dokazal, da se primerja z ljudmi, višje razvitimi živalmi. Ampak še vedno le živalmi. Samo iddiot je tega sposoben. Ali pač živali, človeške.
Ampak evolucije se ne da prehitevati. Potreben je čas, potrpljenje…vsaka bližnjica se pa plača, in to z mastnimi obrestmi.

In teh obresti bodo deležni vaši potomci. Svet, ki je izgubil razum. Prihodnost, ki je ne bo. Jaz živim v peklu danes, ostali bodo v prihodnosti.

New Report

Close