Najdi forum

Viroza

Moz je ravno prebolel virozo. Preležal ves teden. Tri dni po njegovi bolezni je zvilo pa še mene. Čisto isti znaki. Ni mi čisto jasno, si lahko ta virus podajava sem in tja 😀? On preboli, nato pa ga jaz spet okužim?


A misliš, da ga boš spet okužila? Kako veš?


A misliš, da ga boš spet okužila? Kako veš?
[/quote]

Ja to se bojim, da ga bom spet okužila.

Ja to se bojim, da ga bom spet okužila.
[/quote]
Tako hitro ne, nekaj časa traja imunost po prebolevanju, ne pa ne vem kako dolgo. Sam sem tud od sina pokasiral ali pa od sodelavke, isti zanki, vse bolelo, vročina, le da sploh nisem čutil, da bi bil prehlajen in nisem sploh kašljal, je pa trajlo dober teden


Tako hitro ne, nekaj časa traja imunost po prebolevanju, ne pa ne vem kako dolgo. Sam sem tud od sina pokasiral ali pa od sodelavke, isti zanki, vse bolelo, vročina, le da sploh nisem čutil, da bi bil prehlajen in nisem sploh kašljal, je pa trajlo dober teden
[/quote]

Hvala! Čim manj viroz želim!

Ja to se bojim, da ga bom spet okužila.
[/quote]
Praktično skoraj ni možnosti, da bi ga nazaj okužila. Kar nekaj časa bo imun. Takrat bo tudi tvoja viroza že mimo.
Svetujem ti, da spita v ločenih prostorih za vsak slučaj. To prajkticiram, če mož zboli. Jaz zelo hitro dobim od njega, on od mene zelo redko. Če grem takoj (ob prvih znakih) spat v drugo sobo, ne nalezem.

New Report

Close