Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lovilec tečnobe

Lovilec tečnobe

Kako se je naš lovilc umiril odkar Mončiko peca. Nič več 13 tk, plevela, sam še romantične pesmice
https://www.youtube.com/watch?v=g6Ugd35FRLI

https://www.youtube.com/watch?v=iy-nr1L_YrY

Mončika že dolgo poje zvečer le Koroško narodno in nobene druge.

Koroška je le par km stran od nas, ampak veš, da se ne spomnim nobene njihove pesmi. Bi morala v knjigo pogledat.
Se pa zahvaljujem za gornji dve. Al sta namenjeni lovilcu? Po moje takih ne mara 🙂

Koroška je le par km stran od nas, ampak veš, da se ne spomnim nobene njihove pesmi. Bi morala v knjigo pogledat.
Se pa zahvaljujem za gornji dve. Al sta namenjeni lovilcu? Po moje takih ne mara 🙂
[/quote]
Ti boš še hudiča naredila, bo nazdnje reveža, ki bi ti lahko po letih bil foter, nič krivega , ki se boji žensk, šel tvoj fant nabutat.😅


Ti boš še hudiča naredila, bo nazdnje reveža, ki bi ti lahko po letih bil foter, nič krivega , ki se boji žensk, šel tvoj fant nabutat.😅
[/quote]

Hahaha, saj z mavrom se že kar dolgo tkole hecava. Vem kolk je star, nč bat. Tud njegovo sliko sem videla, pa kaj? Tud v parku večkrat posedim s kakšnim 80 – letnikom, pa me še moj ni nabutal 🙂

Hahaha, saj z mavrom se že kar dolgo tkole hecava. Vem kolk je star, nč bat. Tud njegovo sliko sem videla, pa kaj? Tud v parku večkrat posedim s kakšnim 80 – letnikom, pa me še moj ni nabutal 🙂
[/quote]
Ja saj, sam zadnje cajte v službi opažam, da se zelo mlade rade pogosto hecajo z mano. Ne vem zdaj ali sem se sam toliko spremenil ali postajajo drugačne. Sicer sem v tem kraju komaj dobro leto, tako da me je velik del ljudi komaj spoznal in jaz njih. Res pa da ni nič nenavadnega, k meni je 18 let stara soseda redno hodila na kofe in va klepetala kako uro dve, ampak njeni mami pa ni bilo prav. Pa ni bila edina, ki sva se tako menila.


Ja saj, sam zadnje cajte v službi opažam, da se zelo mlade rade pogosto hecajo z mano. Ne vem zdaj ali sem se sam toliko spremenil ali postajajo drugačne. Sicer sem v tem kraju komaj dobro leto, tako da me je velik del ljudi komaj spoznal in jaz njih. Res pa da ni nič nenavadnega, k meni je 18 let stara soseda redno hodila na kofe in va klepetala kako uro dve, ampak njeni mami pa ni bilo prav. Pa ni bila edina, ki sva se tako menila.
[/quote]

A to ti pa ni padlo na pamet, da si bil njeni mami všeč in bi raje ona kofetkala s tabo? 😀
Pr nama tega problema ni. Kadarkoli in kjerkoli sem, grem na kavo, pa je velik starejši ali mlajši. Isto moj.
Če bi bil ljubosumen, bi ne trpel tolk dedcev v hiši vsak vikend. Nocoj jih je 12, bi lahk izbirala 🙂


Ja saj, sam zadnje cajte v službi opažam, da se zelo mlade rade pogosto hecajo z mano. Ne vem zdaj ali sem se sam toliko spremenil ali postajajo drugačne. Sicer sem v tem kraju komaj dobro leto, tako da me je velik del ljudi komaj spoznal in jaz njih. Res pa da ni nič nenavadnega, k meni je 18 let stara soseda redno hodila na kofe in va klepetala kako uro dve, ampak njeni mami pa ni bilo prav. Pa ni bila edina, ki sva se tako menila.
[/quote]

Ahahahahha kok se hvališ

A to ti pa ni padlo na pamet, da si bil njeni mami všeč in bi raje ona kofetkala s tabo? 😀
Pr nama tega problema ni. Kadarkoli in kjerkoli sem, grem na kavo, pa je velik starejši ali mlajši. Isto moj.
Če bi bil ljubosumen, bi ne trpel tolk dedcev v hiši vsak vikend. Nocoj jih je 12, bi lahk izbirala 🙂
[/quote]

Ja, klinc, mama od nje mi je bila pa tečna, in sem diplomatsko takrat še ženo poslal tja, da mi ne paše za želodec vsakodnevno pitje kofet pri njej, ker tam me je pa ona vsakodnevno vabila.😅

12 dedcev vsak vikend, to ni nobena veza, to je obsojeno na propad.

A to ti pa ni padlo na pamet, da si bil njeni mami všeč in bi raje ona kofetkala s tabo? 😀
Pr nama tega problema ni. Kadarkoli in kjerkoli sem, grem na kavo, pa je velik starejši ali mlajši. Isto moj.
Če bi bil ljubosumen, bi ne trpel tolk dedcev v hiši vsak vikend. Nocoj jih je 12, bi lahk izbirala 🙂
[/quote]Kako to, da ima tvoj raje dece, ti moraš pa vse dneve, še med prazniki na forumih viseti? Če ne dela cele dneve, se pa z deli druži. Se mi zdi, da si zanjga zadnja rupa na sviralu. Ne zmoreš kakšnega normalnega dobiti? S tem ne bo nič, ne veselja, ne otrok.

A to ti pa ni padlo na pamet, da si bil njeni mami všeč in bi raje ona kofetkala s tabo? 😀
Pr nama tega problema ni. Kadarkoli in kjerkoli sem, grem na kavo, pa je velik starejši ali mlajši. Isto moj.
Če bi bil ljubosumen, bi ne trpel tolk dedcev v hiši vsak vikend. Nocoj jih je 12, bi lahk izbirala 🙂
[/quote]

Jajca si Jedla? :-)))

Kako to, da ima tvoj raje dece, ti moraš pa vse dneve, še med prazniki na forumih viseti? Če ne dela cele dneve, se pa z deli druži. Se mi zdi, da si zanjga zadnja rupa na sviralu. Ne zmoreš kakšnega normalnega dobiti? S tem ne bo nič, ne veselja, ne otrok.
[/quote]
Iz tega nič, kot povem. Mam tu enega malo oddaljenega soseda, se mimo vozim. Človek mlad, skrben, kupil bajto, adaptiral, rihta okolico moderno, lepo, kar naprej napreduje in imel kako leto eno žensko, še dolgo ga je gledala za moje pojme, ko pa sleherni večer brez izjeme pri njemu kup njegovih vrstnikov in pijančujejo.

Kako to, da ima tvoj raje dece, ti moraš pa vse dneve, še med prazniki na forumih viseti? Če ne dela cele dneve, se pa z deli druži. Se mi zdi, da si zanjga zadnja rupa na sviralu. Ne zmoreš kakšnega normalnega dobiti? S tem ne bo nič, ne veselja, ne otrok.
[/quote]

Ja lej – imamo v kleti dva prostora: moško sobo, da se ob vikendih družijo z igranjem kart, pikado,…. ženske pa čez teden v popoldnevih ali proti večeru žensko sobo, kjer se odvijajo razne delavnice za odrasle in otroke ali pa samo klepet ob kavici.
Je pa večina teh moških in žensk parov. Skupno pa opravljamo še prostovoljna dela.
Na forum pa priletim, ker imam veliko dela z računalnikom, vmes pa še sem mal skočim 😀
Pa tud, če bi cele dneve tu visela, te naj ne briga.


Iz tega nič, kot povem. Mam tu enega malo oddaljenega soseda, se mimo vozim. Človek mlad, skrben, kupil bajto, adaptiral, rihta okolico moderno, lepo, kar naprej napreduje in imel kako leto eno žensko, še dolgo ga je gledala za moje pojme, ko pa sleherni večer brez izjeme pri njemu kup njegovih vrstnikov in pijančujejo.
[/quote]

Pri nas ni alkota!!!!! Tud s sabo ga ne sme nihče prinest. Takšen naj kar doma ostane.

Jajca si Jedla? :-)))
[/quote]

Dve med regratom, dve bodo pa zdajle obdelane, ker se pokajo domov 🙂

Pri nas ni alkota!!!!! Tud s sabo ga ne sme nihče prinest. Takšen naj kar doma ostane.
[/quote]
Ti povem iz tega nič, ne more bit. Normalen pob, ki bi te imel rssnično rad, ne bi imel tovrstnih potreb

Dve med regratom, dve bodo pa zdajle obdelane, ker se pokajo domov 🙂
[/quote]

Ti si baba za ozent

https://www.youtube.com/watch?v=-YwQp3M2_Lw

Hvala! Ste mi nekoga tle na kavču uspavali s tole pesmijo 🙂 Prej mi je s pol zaprtimi učkami kukal čez ramo.

New Report

Close