Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek taka sem,taka sem se rodila

taka sem,taka sem se rodila

Sem ženska,ki je zelo lojalna,pripadna,zvesta svojemu partnerju.In v odnosu mi ni najbolj pomemben sex,če bi iz kakršnegakoli razloga ne bi štimalo posteljno življenje,ne bi zganjala drame in ne bi bila na robu obupa. Sex mi ni prioriteta. Svojega partnerja bi imela rada ne glede na kaj,udi če zgubi lase,tudi tak primer sme imela in mi je bil vseeno najblepši. Svojega partnerja bi zasipavala z ljubeznijo,tudi če bi bil popolnoma reven,brez ficka. Sem tip ženske,ki je zelo zelo skromen,nezahteven. Če bi koga ljubila,mene zlahka ne vrže iz tira recimo pomanjaknje pozornosti,sexa,nevemčesa vse..Imam ogromno zvestobe,pa nevem ali je to morala in etika pri meni ampak ne predstavljam si partnerja prevarat iz bilokakšnega razloga,tudi če on mene. Pač bi odšla to je vse.

zaradi takih lastnosti ni več takih ljudi na svetu,in zato bom imela zelo zelo veliko težavo najt partnerja,ker takih ni več. Beseda ljubezen je postala razprodana cipa.. in jaz to vem. Samo želela sme to podelit.hvala

Egoisti uporabljajo stavek: tak sem, tak sem se rodil. Vse mora biti po njihovo, niso se sposobni prilagajat. Si le še ena izmed njih.

ostani taka kot te je ustvaril bog in bodi hvaležna, ker si taka! Srečno

nova
Uredništvo priporoča

Kompleks večvrednosti ti nagaja;)

budalo neumno, sploh ne razumeš kaj je povedala, spelji se

Kolk si pa kej stara, da si že tok obupana?
Škoda, ker že kar v naprej ocenjuješ, da ne boš našla dobrega partnerja. Kako pa veš to?

To pa res ni egoisticno.
Treba se je prepustiti naravnemu toku, ne pa prilagajanju.

Ljudje obcudujejo naravo,ker je kot taka nastala sama po sebi, brez pomoci cloveka. Ce lahko tak koncept preneses v medsebojni odnos, si zmagal. Prilagajanje je korak stran od harmonije ker delas neli v nasprotju s svojimi zeljami, kar pa pomeni da si omejujes svojo svobodo.

Naravni tok zivljenja..vam povem. Naj se vam ne mudi nikamor. Prilagajanje je posiljevanje dobit nekoga cimpreje..sam da ga mas. Sam da mas nekoga pa nc druzga.

Kako to ve? Ker je predobra za ta svet;)

ta forum je odraz slovenistanega značaja.

Lej lej kok se jih je pofočkal, egoisti z večvrednostnim kompleksom in bojo zdej kokodakale na vrh gnoja.
Tista k je res fajna se ne bo sama hvalila po forumu in fišala lajke.

Pa ti si primer popolnosti. Moški se verjetno kar tepejo zate.

takih je 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bab.

Kar ostani taka. Izbira boš imela malo morje, ker nimaš nobenih kriterijev.

Auč

takih je 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bab.
[/quote]

Niso vse takšne. Avtorica ima kar veliko čez 100 kg. Poiskat si mora malo težjega od nje.

Ja, res si skromna, nezahtevna. Očitno je, da nimaš rada sebe, zato boš težko imela rada koga drugega. Ampak zate je v bistvu dober kakršenkoli moški, ker nimaš nobenih zahtev. Če ti bo rekel, da cel dan čepi v kotu, boš to naredila.

Vsi, ki smo šli na pot duhovnosti (po moji oceni nas je 10-15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, poskušamo v prvih letih, kot bistveno nalogo, začeti imeti rad sebe.

Ker velika, res velika večina sebe niti slučajno NIMA rada.
Zato se tudi ženejo samo za dobrinami, materialnim, bogastvom, pa še nenehno komentirajo/kritizirajo druge.

Kajti daleč najteže se je spopasti s samim seboj… Priti do uvida.

Ukvarjanje z drugimi pa je pobeg od samega sebe.

Cipa na razprodaji? A”želela sme to podelit”?


Popoln mimosunek.
Če je človek srečen in zadovoljen, je to znak, da se ima rad. Saj zna poskrbeti zase.

Najbolj nesrečni so zahtevni polnoriteži. Da se imajo za zahtevne, je le njihova slaba tolažba.
Saj je ta tolažba vse kar imajo. Če že sreče ne.


Popoln mimosunek.
Če je človek srečen in zadovoljen, je to znak, da se ima rad. Saj zna poskrbeti zase.

Najbolj nesrečni so zahtevni polnoriteži. Da se imajo za zahtevne, je le njihova slaba tolažba.
Saj je ta tolažba vse kar imajo. Če že sreče ne.
[/quote]

Torej se strinjaš z njo, njenim načinom razmišljanja? Da ji je popolnoma vseeno s kom je v razmerju, al se s.eksa al ne ali jo vara ali ne? S kom je zdaj neki narobe…

Torej se strinjaš z njo, njenim načinom razmišljanja? Da ji je popolnoma vseeno s kom je v razmerju, al se s.eksa al ne ali jo vara ali ne? S kom je zdaj neki narobe…
[/quote]

Oh, že spet se trudiš dokazati, da si funkcionalno pismena in še, da nimaš problemov z višino iqja. Serješ kot kura po lastnem dvorišču.
Kdaj le ga uspeš počedit, preden ga še potacaš?

Čak mal, če prav razumem, bi imela svojega partnerja rada tudi če….če bi postal plešast?!! Uau, svaka čast, to pa je lojalnost! You’re special… pa to…
:)))

Takšna črnogledost te ne bo peljala nikamor drugam, kot tja kjer že itak si.

Je pa takšnih ljudi – žensk in moških – kar nekaj, nisi čista izjema. In dobro se imamo.

Vsi, ki smo šli na pot duhovnosti (po moji oceni nas je 10-15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, poskušamo v prvih letih, kot bistveno nalogo, začeti imeti rad sebe.

Ker velika, res velika večina sebe niti slučajno NIMA rada.
Zato se tudi ženejo samo za dobrinami, materialnim, bogastvom, pa še nenehno komentirajo/kritizirajo druge.

Kajti daleč najteže se je spopasti s samim seboj… Priti do uvida.

Ukvarjanje z drugimi pa je pobeg od samega sebe.
[/quote]

Pa saj tudi ti ves čas kritiziraš druge.
Vi, ki ste se šli duhovnost, kaj takega naj ne bi počeli?

Avtorica, servilnosti si ne priučila, ker meniš, da boš le-tako dobila koga, za partnerja, prijatelja,… Ampak to je zgrešeno, ker ljudje so zavedno ali pa nezavedno takšni, da naravnost ljubijo uslužne ljudi in sama jim daš v roke orodje, da te izkoriščajo.
Zakaj ne postaviš mej? Kajti, če bi jih, bi le tako ugotovila kdo so pravzaprav ljudje, ki se jim klanjaš in si na uslugo.

Torej se strinjaš z njo, njenim načinom razmišljanja? Da ji je popolnoma vseeno s kom je v razmerju, al se s.eksa al ne ali jo vara ali ne? S kom je zdaj neki narobe…
[/quote]
Zakaj pa se ne bi strinjal?
Naj zdaj koga prepričujem kakšen naj bo in kakšne želje naj ima?
To počnete samo egoisti, ker niste zadovoljni s sabo.

New Report

Close