Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če rečem najemodajalcem naj mi pušijo kuurac

če rečem najemodajalcem naj mi pušijo kuurac

če rečem najemodajalcem naj mi namesto nelegalnega oddajanja brez pogodbe raje potegnejo moj kurrac, ali mi bodo še oddajali ? 🙂

Mogoče če si zaposlen lahko vzameš hipotekarni kredit za daljšo dobo, še popoldan najdeš kakšno delo, namreč dosti pridnih si najde še kakšen dodatni zaslužek. Odplačaš v eni dogledni dobi garsonjero, pa ne bo več moči in časa za pušenje in bolno pisanje po forumu!
Ko boš odplača boš lahko šel domov nazaj odkoder si prišel, in bil preden si bil v najemu, skromno živel pri starših in jim pomagal na stara leta, pa ti bodo neotesanci pušili tako kot bi ti sedaj rad!

jaz pa poznam cel kup izobraženih ljudi, stalno zaposlenih, kredita NE dobijo!

Če naletiš na geja – sigurno.

haha, res je Rok

Če naletiš na geja – sigurno.
[/quote]

Kaj nelegalno nabijajo ceno? Lahko jo dolocijo kolikor hhocejo. Tebi bi jaz rekla jurja za garsonjero..ker si sigurno ne bi zelela, da prides v moj flet. Primitivce se dost hitr prepozna in zato imate tezave.

Ti kr jamri po forumih in odpiri eno temo za drugo. Boš še zmeri brez stanovanja, mi bomo najemnine dvignil kr takih kreetenov nočmo, najeibali bote vsi najemojemalci. Izvoli in nadaljuj.

S svojim odnosom se lahlo postaviš pred kakšen javni WC in lepo poprosiš kakšnega geja, če mu ga smeš potegnit, v zameno za streho nad glavo za eno noč.

tvoja mati to počne


[/quote]

Ne, pri nas kaj takega nikomur ni potrebno. Smo vsi poskrbeli, da imamo lastne strehe nad glavo.

piččkica ti brez drugih ne bi imel nič, lahko je bit v čredi, poskusi sam živet in leta plačevat najemnino, pa da vidimo če bi napraskal za stanovanje, ker jesti je tudi treba, pa še druge stvari plačevat, zdej pa spizdi in dej mir.

Ne, pri nas kaj takega nikomur ni potrebno. Smo vsi poskrbeli, da imamo lastne strehe nad glavo.
[/quote]

smeh je pol zdravja v tej čudni slovenistanski koruptivni državi

oni tega štosa ne razumejo zato se ne znajo nasmejat tudi ko je hudo


[/quote]
To je tako pase in zveni zelo jadno..tudi iz ust primitivca.

vsak humor je umazan, sicer pa je jadno to, da ti rečejo hočem 1500 evrov za nekaj kvadratov najema, to je šele jadno, stari


To je tako pase in zveni zelo jadno..tudi iz ust primitivca.
[/quote]


[/quote]

Hja pol je vse jadno, ce tko gledas. S placami vred 🙂 .

to imaš pa prav 🙂

Hja pol je vse jadno, ce tko gledas. S placami vred 🙂 .
[/quote]

morda bo kakšen slovenski najemodajalec navdušen, če mu boš to predlagal 🙂

Lahko se ti zgodi obraten efekt. Daš tak nespodoben predlog in zaradi tega predloga si zaželi, da greš ven. Tako, da ni ga čez profesionalen odnos, če se to da. Čisti računi, dobri prijatelji.

Meni je čudno to da sploh kdo odda takemu s takim obnašanjem kot je tvoje.

1. ☺

jajca ti bo pa odtrgal za 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} davka FURSU ☺


[/quote]

Ker visoka izobrazba ne pomeni visoke plače, če ne dobiš ustreznega dela.

Banka ti oceni zmožnost odplačevanja glede na razliko med tvojo plačo in zakonskim minimalcem. Zdej, če dobiš plačano okol 1200 burto… nekega kredita dobil ne boš.

Sicer je to po eni stranj dobro zate in za posojilodajalca. Banki je v interesu, da si sposoben kredit vrnit, ne pa da boš zaradi nezmožnosti odplačevanja bankrotiral.

V Sloveniji bi najem lahko dobro funkcioniral, če bi bila zakonodaja bolj resna in dovršena. Sploh kar se davkov tiče. Tudi nek aktiven nadzor ne bi bil odveč. Zakon bi moral ščitit tako najemnika kot tudi najemodajalca, da ne more priti do izkoriščanja z obeh strani.

Si vis pacem, para bellum.

najemodajalec nekomu ki ne plapa ne more nič, pravna pot je dolga da te ven vržejo, če bi bil jaz v takem stanju da bi moral najemati še zanalašč ne plačam pa prijavim jih na furs zaradi utaje davkov.če ti pride težit da moraš ven pokličeš policijo, pa ga bodo zvežbali. dokler ni pravnomočne odločbe sodišča nimajo kaj nardit to pa traja leta. ja tale država je meka za lopove sam znajt s emoraš pa imeti big kohones

Tvoje stvari da ven, zamenja ključavnico in ključe. Ne moreš več noter. Če ima v pogodbi napisano, da ob primeru neplačevanja moraš iti nemudoma ven. Najde novega najemnika in čao.

Tvoje stvari da ven, zamenja ključavnico in ključe. Ne moreš več noter. Če ima v pogodbi napisano, da ob primeru neplačevanja moraš iti nemudoma ven. Najde novega najemnika in čao.
[/quote]to so tvoje mokre sanje, dokler pogodba pravno formalno ni razdrta kar je edino s sklepom pravnomočnim s strani sodišča, ti imaš kaj če to nardiš najemodajalec pokliče policijo, da ne more v svojo sobo in boš pol hitr vidla kak se boš po.s.r.a.l.a. če pa je najemodajalec zadfost pameten, bo pa že on sma prej zamejal ključavnico, da jo ti pol e moreš in niti not ne morešpa se toži kokr češ

New Report

Close