Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje so stari forumaši?

kje so stari forumaši?

Barca, wd40, villid, pa eden, ki je vedno govoril, da živi v Angliji? Mauro je že nekaj časa spet tukaj.

Kensington, ali nekaj takega? On je vil v Angliji le v virtuali. Lovilec svetlobe je spat nazaj, villid se je javil pred kratkim, wd40 ga že dolgo ni bilo, enako Barca. Nje najbrž ne bo več.
Še par se jih spomnim. Jih tudi že lep čas ni.

kot prvo ne vem kdo je to mavro in nisem opazil, da bi bil tukaj

kot drugo pa jaz grem samo naprej in zato zavračam obtožbe, da grem nazaj

Brez skrbi, barca je še vedno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tu!

Je že v redu, Mavrični. Ti kar pojdi naprej.

ena staraaa vam želi vsem vesele velikojajčne praznike!

Si res ti, staraaa?! Če si, lepo te je spet brati!!

Jaz mislim, da je ni, tako kot ne zlobe-grdobe, yo, savrinke, borata, morskega galeba in še jih je, za katere mi je žal, da jih ni več tu.

Jaz mislim, da je ni, tako kot ne zlobe-grdobe, yo, savrinke, borata, morskega galeba in še jih je, za katere mi je žal, da jih ni več tu.
[/quote]

Ja, vsi ti so bili fajn , pa še tisti zgporaj našteti.
Mogoče so prisotni pod različnimi nicki?

wd je še tu, sicer zmeraj redkeje, pride pa še.

Ja, vsi ti so bili fajn , pa še tisti zgporaj našteti.
Mogoče so prisotni pod različnimi nicki?
[/quote]

Pravijo , da se Barca dokaj redno pojavlja. Ne pod Barca, seveda;). Je še nisem zasledila

Si res ti, staraaa?! Če si, lepo te je spet brati!!
[/quote]

Ko se multiniki med sabo pozdravljajo! Viharc to si spustu!

Pravijo , da se Barca dokaj redno pojavlja. Ne pod Barca, seveda;). Je še nisem zasledila
[/quote]

Govori se marsikaj, govorilo se je tudi, da je moderatorka, ki sama briše teme in je plačana za objave.
Pa vsi normalni vemo, da niti strokovnjaki na moderiranih forumih za objave niso plačani, ampak delajo vse prostovoljno.
Govori se marsikaj, a po navadi v takih govoricah ni niti zrna resnice.
Bi pa bila vesela, če bi se kdo od zgoraj naštetih spet pojavil tu.

Bilo bi luštno, če bi se spet pojavili tile ta pogrešani.

Govori se marsikaj, govorilo se je tudi, da je moderatorka, ki sama briše teme in je plačana za objave.
Pa vsi normalni vemo, da niti strokovnjaki na moderiranih forumih za objave niso plačani, ampak delajo vse prostovoljno.
Govori se marsikaj, a po navadi v takih govoricah ni niti zrna resnice.
Bi pa bila vesela, če bi se kdo od zgoraj naštetih spet pojavil tu.
[/quote]

Moderatorji se pokrivajo z reklamami.. Če ne kaj razjezi, me pa tole, ko tako neumno preberem, sa delajo zastonj.. .. Lažejo pa kot SRAKE folku, upokojenci jim še verjamejo, od ostalih pa nihče več.. NAJVEČKRAT SO TO OBUPNI PRIMITIVCI, KAR SE TIČE MODERATORJEV FORUMA.

Moderatorji se pokrivajo z reklamami.. Če ne kaj razjezi, me pa tole, ko tako neumno preberem, sa delajo zastonj.. .. Lažejo pa kot SRAKE folku, upokojenci jim še verjamejo, od ostalih pa nihče več.. NAJVEČKRAT SO TO OBUPNI PRIMITIVCI, KAR SE TIČE MODERATORJEV FORUMA.
[/quote]

Zahrbtni, žleht in dobro plačani.

Jaz sm ze star forumas ampak mam vsakic drug vzdevek. Najraje pisem teme o zenskah. Evo zdj bom spet eno odprl o tem kako so zenske pametne.

Zahrbtni, žleht in dobro plačani.
[/quote]

Za začetek si razjasni, kaj je blog in kaj je forum, potem pa še to, kako se na forumih sodeluje brezplačno in kako si kdo financira svoj blog.

na srečo to ni res

na srečo to ni res
[/quote]
Meni pa je žal, da je ni več tu.


Meni pa je žal, da je ni več tu.
[/quote]
Meni tudi.
Barca pozdrav preko Pohorja.

Kdor tu zdrži (tak da se izkaže) ene par let, je res dober. Še lastniku Primožu je se odfrfulal, pa je kasiral!
Zdaj ni več komunikacije, en/i nabijajo s temami brez veze… odgovarja par debilov.

Najmanj izobražena raja je našla peskovnik, kjer lahko pljuva, lula, serje…. To vočino moti in se umakne. Greš še kdaj pogledat, kliknit……… sicer pa samo stran! Škoda časa, škoda vsake sekunde za vas!!

Dobrodošlo v klubu. Bereš trivialne litanje na netu, le kakšna trivialna osebnost si ti šele v reali?

Dobrodošlo v klubu. Bereš trivialne litanje na netu, le kakšna trivialna osebnost si ti šele v reali?

Nimam se za perlo. Samo včasih si prišel domov, pregledal e pošto, novice in tale mon.
Pa si vedel, kwa dogaja okol tebe in po svetu. Kakšno je vzdušje.
Na MONu si prebral še kakšen uporaben nasvet…. – zdaj pa nič!

Ni keč v tem ‘dobrodošla v klubu’. Je ena sama zamorjenost, ena zajebancija mularije, debate na nivoju ‘bake’, in to je vse.
Nič od nič! Res, škoda časa!

ovca pa se vseeno pase ob tej uri tu.

New Report

Close